Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-05-16, 17:58   

Stary, wierz sobie w co chcesz, serio. Jeśli odpowiada ci wizja świata w którym jesteś marionetką i nie masz na nic wpływu, bo dajesz się manipulować mediom - droga wolna. Tylko bądź łaskaw nie wciskać MI, że jestem zmanipulowany przez kogokolwiek, dobra? Chcesz widzieć wszędzie agentów, spiskowców, masonów itd - proszę bardzo, dla mnie jest to chore pojmowanie rzeczywistości. Wystarczy spojrzeć na to co się dzieje dookoła, a nawet widać to w mediach, że teorie o spiskach są tak prawdziwe, jak banknot 30 złotowy.
Jeden przykład - afera Rywina. Zapoznaj się z tym KTO nadał jej rozgłos oraz KOGO dotyczyła.
To jest realny przykład, jakich wiele.
Edit:

Cytat:

Tylko Ty wrzucasz do jednego wora wszystko i przyklejasz łatke "teoria", a mówmy także o rzeczach na które są jasne dowody, a nie tylko o UFO czy Reptilianach... juz łapiesz?


Jakie dowody? Gdzie one są? Ja tutaj widzę tylko manipulacje. Zarzucacie mediom, że manipulują faktami, a sami urządzacie tutaj sobie festiwal dopowiadania sobie w najlepsze.

Cytat:

Nauka i praca są elementem systemu społecznego, a nie natury człowieka.


Tak, jasne. Wskaż mi okres w dziejach ludzkości, kiedy człowiek ani nie pracował, ani nie uczył się. KIEDY tak było?

Cytat:

Ale ja nie mówiłam o tabloidach ;-)


A ja tak, wiec jeśli komentujesz część mojej wypowiedzi i już musisz ją zacytować, to odnoś się do tego co tam jest napisane. Bo takie historie jak tutaj opsane, znajduje sięna rozkładówkach dzienników takich jak "Fakt" czy "Superexpress".

Cytat:

Co mi na przykład podsuwa wniosek, że to nie dobrze, że rządzą nami ludzie, którzy mają za nic nasze życie i zdrowie. A Ty na pewno myślisz, że skoro tak zawsze było to znaczy, żę tak ma być, co nie? ;-)


Dobra ja pasuję, nie wiem już ile można to tłumaczyć.

Cytat:


A co to za teoria znowu? ;-) Dlaczego niby nie można robić tak właśnie jak się myśli?


Dam ci przykład: gdybyś w roku 1945 był prezydentem USA, podjęłabyś decyzję o zrzuceniu bomb atomowych na Hiroshimę i Nagasaki? Jeśli odpowiesz, nastąpi ciąg dalszy.

Cytat:

Ja nie mówie o rywalizacji tylko o wyzysku. Tym sie różnimy od zwierząt, że mamy intelekt i potrafimy ocenić skutek jakie przynosi nasze działanie.


Wyzysku? Ech, już widać piętno jakie odcisnął fedorowicz na niektórych. Pewnie, wszędzie mamy wyzysk.

Cytat:

Nie chodzi o to. Chodzi o to, ze kłamiesz bezczelnie i wmawiasz nam coś czego ani ja ani James nie powiedział. A wrzucasz nas do szufladki: wierza w ufoludki i nie traktujesz z należytym szacunkiem nas jaki rozmówców ;-)


Miejsce w którym kłamię poproszę. Znowu nie potrafisz wymienić?

Cytat:

A jak inaczej Ciebie można traktować, skoro nie dopuszczasz rozmówcy do głosu i nie odpowiadasz na to co się mowi tylko przekręcasz wszystko tak, zeby wyszło na Twoje, Panie Racjo? ;-) Troche pokory sugeruje...


Ja przekręcam? Najpierw nazywasz mnie chamem, potem mówisz że można mnie obrażać bo tak i tak się zachowuję ( oczywiscie bez podania przykładów ) i usprawiedliwiasz w ten sposób czyjeś chamstwo, a potem mówisz że ja potrzebuję więcej POKORY. To już ręce opadają.

I oczywiście - najważniejsze wątki tyczące się tematu zostały znowu ZIGNOROWANE. Jeśli masz tutaj uprawiać wycieczki ad personam, to sobie daruj, dobra?
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Ostatnio zmieniony przez Uesugi 2011-05-16, 18:13, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2011-05-16, 18:04   

Uesugi napisa³/a:

Stary, wierz sobie w co chcesz, serio. Jeśli odpowiada ci wizja świata w którym jesteś marionetką i nie masz na nic wpływu, bo dajesz się manipulować mediom - droga wolna. Tylko bądź łaskaw nie wciskać MI, że jestem zmanipulowany przez kogokolwiek, dobra?



Haha... wymieniliśmy juz tyle wątków a Ty nie zauważyłeś jeszcze, że JESTEM KOBIET¡ ;-) To bardzo wyraźnie pokazuje jak bardzo masz klapki na oczach i w dupie co pisze Twój rozmówca. Jesteś zmanipulowany jak cholera ;-)

Uesugi napisa³/a:

Chcesz widzieć wszędzie agentów, spiskowców, masonów itd - proszę bardzo, dla mnie jest to chore pojmowanie rzeczywistości. Wystarczy spojrzeć na to co się dzieje dookoła, a nawet widać to w mediach, że teorie o spiskach są tak prawdziwe, jak banknot 30 złotowy.



W mediach widać, że teorie spiskowe sa nieprawdziwe? ;-) Bardzo ciekawe to co piszesz, bardzo dosadnie podkreśla to co napisalam wyżej - przejrzyj na oczy człowieku!

Uesugi napisa³/a:

Jeden przykład - afera Rywina. Zapoznaj się z tym KTO nadał jej rozgłos oraz KOGO dotyczyła. To jest realny przykład, jakich wiele.



Daj Pan spokój, nie czaje Cie co to za przykład na to, że "teorie spiskowe" to głupota. Wymyśliłeś se coś i myślisz, że będę zgadywać o co Ci chodzi. Skończ już...
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-05-16, 18:17   

Cytat:

Haha... wymieniliśmy juz tyle wątków a Ty nie zauważyłeś jeszcze, że JESTEM KOBIET¡ ;-) To bardzo wyraźnie pokazuje jak bardzo masz klapki na oczach i w dupie co pisze Twój rozmówca. Jesteś zmanipulowany jak cholera ;-)


Skarbie, to się odnosiło do Pablovo, podczas gdy odpowiadałem mu na posta ty zamieściłaś swój. Dlatego zedytowałem go niżej. Obczajasz? Jab bardzo jeszcze musisz się skompromitować? Zastanów się nad jakimś kursem czytania ze zrozumieniem, bo treść tego co skomentowałaś jasno nie odnosi się do ciebie.

Cytat:

W mediach widać, że teorie spiskowe sa nieprawdziwe? ;-) Bardzo ciekawe to co piszesz, bardzo dosadnie podkreśla to co napisalam wyżej - przejrzyj na oczy człowieku!


Jak wyżej.

Cytat:

Daj Pan spokój, nie czaje Cie co to za przykład na to, że "teorie spiskowe" to głupota. Wymyśliłeś se coś i myślisz, że będę zgadywać o co Ci chodzi. Skończ już...


Czyli nie masz pojęcia o tej aferze, o okolicznościach? Nie? To bądź łaskawa nie komentować.
Komentarz do twojego posta po słowie EDIT. Dotarło?
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-05-16, 19:56   

Uesugi napisa³/a:

Stary, wierz sobie w co chcesz, serio


Dzięki

Uesugi napisa³/a:

Jeśli odpowiada ci wizja świata w którym jesteś marionetką i nie masz na nic wpływu, bo dajesz się manipulować mediom - droga wolna.


Mi właśnie nie odpowiada obecna wizja świata. I absolutnie nie twierdzę, że wiem wszystko. Po prostu wiem, że dużo rzeczy ma swoje drugie dno. Nie wszystko jest takie, jak nam się to wmawia. Jest dużo przykładów na to, gdzie media ( głównie telewizja, bo jest najbardziej popularna) kreowały opinię publiczną. ¦wiatem rządzi pieniądz, zgodzisz się? Jak ludzie już mają pieniądze, chcą mieć władzę. Ale ja nie godzę się na to, że oszukuje się ludzi. ¯e pierze im się mózgi. Ty do wszystkiego podchodzisz bardzo racjonalnie. W dzisiejszych czasach być może i tak trzeba, żeby normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Ale tak jak mówię, gdy patrzę na polityków, na to co wyprawia rząd Platformy to widzę kłamstwo i obłudę.
Kiedyś nie myslałem o tym wszystkim w taki sposób. W miarę jak dorastasz to widzisz cały ten syf wokół Ciebie , a co za tym idzie, że nie wszystko jest takie jak powinno.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-05-16, 20:52   

¦wiat i polityka de facto nie uległy zmianie na przestrzeni wieków, nadal rządzą nami te same prawa. Pamiętaj, że nie ma władzy bez podwładnych. Nigdy tutaj nie twierdziłem, że elity nie robią przekrętów jakichkolwiek - robią i to wychodzi na jaw. Jedni wydają drugich w walce o władzę. Chodzi o to, że władza wie, że pałę można lekko naginać ale nie można pały przegiąć. Bo gdy już się to zrobi, skutki są opłakane, upragniona władza odpływa. Tak było zawsze. We Francji w XVIII arystokracja pałę przegięła i jak to się skończyło? Spadającymi szlachetnymi głowami do koszy rozstawionych przy gilotynach. Potem spadały głowy tych co ścinali arystokrację. To samo w Rosji, carat przegiął pałę, w Chinach - cesarstwo upadło, w Japonii shogunat przegiął pałę. Ten mechanizm jest wieczny. Więc nikt mi nie wmówi, że rząd amerykański stoi za zamachami na WTC ( plus inne spiski ), bo to jest właśnie przegięcie pały. Ludzie w USA obalili niejednego dyktatora np. w krajach Ameryki £acińskiej, ale nie są tak G£UPI by obalać samych siebie. To jest właśnie to racjonalne myślenie, twarde realpolitik. Władza zna swoje granice. I tyle w tym temacie, ty zostajesz przy swoim ja przy swoim i bóg zapłać.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-05-16, 21:12   

Uesugi napisa³/a:

We Francji w XVIII arystokracja pałę przegięła i jak to się skończyło? Spadającymi szlachetnymi głowami do koszy rozstawionych przy gilotynach. Potem spadały głowy tych co ścinali arystokrację. To samo w Rosji, carat przegiął pałę, w Chinach - cesarstwo upadło, w Japonii shogunat przegiął pałę. Ten mechanizm jest wieczny.


Skąd wiesz, że niedługo nie przyjdzie pora właśnie na USA? Wszystkich osądzi historia. Niektóre sprawy i powiązania różnych ludzi wychodzą nieraz po bardzo, bardzo długim czasie. Jak choćby założyciela rodu Bushów, Prescotta Busha z niemieckim potentatem stalowym Fritzem Thyssenem.
To też jest bardzo ciekawa sprawa, o których milczą podręczniki czy książki. Jest bardzo śmiałe stwierdzenie, że Niemcy nigdy nie zaczęłyby II W¦ bez finansowego wsparcia USA i Brytyjczyków. Brzmi niesamowicie? Zainteresowanych odsyłam do http://www.wprost.pl/ar/6...al-na-Hitlerze/ oraz do filmu http://www.youtube.com/watch?v=GXc9yPwU_PI

Uesugi napisa³/a:

WÅ‚adza zna swoje granice


Tu nie do końca się zgodzę. Ci ludzie właśnie myślą, że stoją ponad prawem i są bezkarni. I tego nie rozumiem. W sporze obywatele- rząd, czy kibice- PZPN obywateli i kibiców jest dużo więcej. I ludzie nie godzą się być jawni oszukiwanym i okradanym przez niewielką grupę ludzi, która nazywa siebie samozwańczo mądrymi głowami.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-05-16, 21:36   

Jakie to ma znaczenie, przecież to był wolny handel. W artykule jest przecież napisane, że jego majątek został przejęty w 1942 roku. Z Hitlerem i z innymi handlowało bardzo wielu ludzi z bardzo wielu krajów. Myślisz że czemu Polska zawarła z Niemcami i ZSRR pakt o nieagresji? Bo chciała z nimi współpracować? Nie., to było na daną chwilę najbardziej rozsądne rozwiązanie. Czemu Amerykanie podczas II W¦ wspierali Sowietów? Bo to leżało w ich interesie, liczył się cel a celem było wygranie wojny. To się nazywa pragmatyzm. Po I wojnie światowej ( w której WB i Francja walczyły po tej samej stronie ) dyplomacja brytyjska wspierała de facto politykę niemieckiego kanclerza Stresemanna? To też pragmatyczne podejście, liczyła się równowaga sił.
Co do PZPN, to zauważ że na razie nikt nie zabiera im siedo dupska żeby nie robić smrodu przed Euro 2012. Już wcześniej PiS się do tego przymierzał, ale wystraszył się konsekwencji od UEFA. PO i nikt inny nie tknie PZPNu do czasu mistrzostw.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2011-05-16, 22:06   

Uesugi napisa³/a:

Cytat:

Nauka i praca są elementem systemu społecznego, a nie natury człowieka.


Tak, jasne. Wskaż mi okres w dziejach ludzkości, kiedy człowiek ani nie pracował, ani nie uczył się. KIEDY tak było?



Nie rozumiem jaki to ma zwiÄ…zek.

Uesugi napisa³/a:

Cytat:

Ale ja nie mówiłam o tabloidach ;-)


A ja tak, wiec jeśli komentujesz część mojej wypowiedzi i już musisz ją zacytować, to odnoś się do tego co tam jest napisane. Bo takie historie jak tutaj opsane, znajduje sięna rozkładówkach dzienników takich jak "Fakt" czy "Superexpress".



Ale to Ty na moją wypowiedź odpowiadałeś, lol.

Uesugi napisa³/a:

Cytat:

Ja nie mówie o rywalizacji tylko o wyzysku. Tym sie różnimy od zwierząt, że mamy intelekt i potrafimy ocenić skutek jakie przynosi nasze działanie.


Wyzysku? Ech, już widać piętno jakie odcisnął fedorowicz na niektórych. Pewnie, wszędzie mamy wyzysk.



Buahahaha, no tak, bo nie mam własnego zdania, tylko kształtuje je przypadkowo napotkany forumowicz na forum internetowym, jesteś śmieszny po prostu ;-)

Uesugi napisa³/a:

Ja przekręcam? Najpierw nazywasz mnie chamem, potem mówisz że można mnie obrażać bo tak i tak się zachowuję ( oczywiscie bez podania przykładów ) i usprawiedliwiasz w ten sposób czyjeś chamstwo, a potem mówisz że ja potrzebuję więcej POKORY. To już ręce opadają.



To powiedz mi w jaki sposób prowadzić z Tobą rozmowę, żebyś nie musiał się uciekać do obrażania mnie? Grzecznie - nie działało? Zaczęłam Twoim sposobem - to samo... Już naprawdę nie wiem jak Cie traktować, żeby Ci pokazać że można normalnie rozmawiać mimo różnic w poglądach...

Uesugi napisa³/a:

I oczywiście - najważniejsze wątki tyczące się tematu zostały znowu ZIGNOROWANE. Jeśli masz tutaj uprawiać wycieczki ad personam, to sobie daruj, dobra?



Robisz dokładnie to samo, więc po co mam się wysilać ;-)

Uesugi napisa³/a:

Czyli nie masz pojęcia o tej aferze, o okolicznościach? Nie? To bądź łaskawa nie komentować.



Sory ale jaki ma ta afera związek z czymkolwiek o czym ja pisałam?;-)

Uesugi napisa³/a:

Komentarz do twojego posta po słowie EDIT. Dotarło?



Nie, głupoty do mnie nie docierają.

Uesugi napisa³/a:

¦wiat i polityka de facto nie uległy zmianie na przestrzeni wieków, nadal rządzą nami te same prawa.



I Tobie się wydaje, że znasz wszystkie te prawa z tego co widzę, bo może czytałes więcej książęk historycznych niż przeciętny Polak ;-) Nie musisz odpowiadać, to widać gołym okiem. Ale na szczęście coraz więcej forumowiczów przejrzało Twoją grę i przestają się poddawać Twojej ostrej retoryce.

Uesugi napisa³/a:

Pamiętaj, że nie ma władzy bez podwładnych. Nigdy tutaj nie twierdziłem, że elity nie robią przekrętów jakichkolwiek - robią i to wychodzi na jaw. Jedni wydają drugich w walce o władzę. Chodzi o to, że władza wie, że pałę można lekko naginać ale nie można pały przegiąć. Bo gdy już się to zrobi, skutki są opłakane, upragniona władza odpływa. Tak było zawsze. We Francji w XVIII arystokracja pałę przegięła i jak to się skończyło? Spadającymi szlachetnymi głowami do koszy rozstawionych przy gilotynach. Potem spadały głowy tych co ścinali arystokrację. To samo w Rosji, carat przegiął pałę, w Chinach - cesarstwo upadło, w Japonii shogunat przegiął pałę. Ten mechanizm jest wieczny. Więc nikt mi nie wmówi, że rząd amerykański stoi za zamachami na WTC ( plus inne spiski ), bo to jest właśnie przegięcie pały. Ludzie w USA obalili niejednego dyktatora np. w krajach Ameryki £acińskiej, ale nie są tak G£UPI by obalać samych siebie. To jest właśnie to racjonalne myślenie, twarde realpolitik. Władza zna swoje granice. I tyle w tym temacie, ty zostajesz przy swoim ja przy swoim i bóg zapłać.



Jak Ty wszystko wiesz o świecie, a może sam pochodzisz z jakiegoś arystoktratycznego rodu i będziesz bronił elit to ostatniej kropli krwi?
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-05-16, 22:16   

Wiesz co LongIsland, widzę, że zasadniczo to mamy takie same poglądy, ale muszę przyznać, że sposób w jaki dyskutujesz z Uesugi stoi na bardzo niskim poziomie i niewiele to wnosi do dyskusji. Jak choćby to

LongIsland napisa³/a:

Jak Ty wszystko wiesz o świecie, a może sam pochodzisz z jakiegoś arystoktratycznego rodu i będziesz bronił elit to ostatniej kropli krwi?


Takie pytanie mógłby zadać chyba tylko 12 latek
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2011-05-16, 22:28   

pablopavo napisa³/a:

Wiesz co LongIsland, widzę, że zasadniczo to mamy takie same poglądy, ale muszę przyznać, że sposób w jaki dyskutujesz z Uesugi stoi na bardzo niskim poziomie i niewiele to wnosi do dyskusji. Jak choćby to

LongIsland napisa³/a:

Jak Ty wszystko wiesz o świecie, a może sam pochodzisz z jakiegoś arystoktratycznego rodu i będziesz bronił elit to ostatniej kropli krwi?


Takie pytanie mógłby zadać chyba tylko 12 latek



Bardzo długo już dyskutuje na tym forum z Uesugi i staram sie znaleźć przyczyne, dla których broni on swych poglądów do tego stopnia, że nie cofa się nawet przed obrażeniem albo poniżeniem osoby, która się z nim nie zgadza... nie wiemy kim on jest, bo reprezentuje go tylko pseudonim i avatar ;-) Skąd wiesz, że to nie jest osoba, która celowo wprowadza zamęt, żeby inni forumowicze nie mieli okazji dowiedzieć się więcej na temat manipulacji obecnych w naszym świecie... ;-) Wiem, że to absurdalne troche, ale naprawde nie rozumiem tego człowieka i przyczyn dla których on tak bardzo nie szanuje swoich rozmówców. Próbowałam z nim kulturalnie rozmawiać, ale spotykalam się tylko z wyśmiewaniem i poniżaniem... więc się wnerwiłam trochę i zniżyłam do jego poziomu. Postaram się jednak zwrócić uwagę na to co mi napisałeś pablopavo i nie ulegać emocjom.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-05-16, 22:32   

Cytat:

Nie rozumiem jaki to ma zwiÄ…zek.


Bo twierdzisz że nauka i praca to coś narzuconego przez system. W ogóle, ty pamiętasz co pisałaś pięć minut temu?

Cytat:

Ale to Ty na moją wypowiedź odpowiadałeś, lol.


Ja ciągnąłem wątek poruszony w rozmowie z Pablopavo. Serio, tracisz orientację. Odpowiadałem na to co powiedział on, ty zamieściłaś posta w trakcie mojej odpowiedzi. Niestety, nie rozumiesz tego co jest napisane i stąd rewelacje, że nie wiem iż jesteś kobietą. Masz tupet, po takiej wtopie jeszcze iść w zaparte.

Cytat:

Buahahaha, no tak, bo nie mam własnego zdania, tylko kształtuje je przypadkowo napotkany forumowicz na forum internetowym, jesteś śmieszny po prostu ;-)


Po tej wypowiedzi napisz jeszcze, że jestem chamski hipokrytko.

Cytat:

To powiedz mi w jaki sposób prowadzić z Tobą rozmowę, żebyś nie musiał się uciekać do obrażania mnie? Grzecznie - nie działało? Zaczęłam Twoim sposobem - to samo... Już naprawdę nie wiem jak Cie traktować, żeby Ci pokazać że można normalnie rozmawiać mimo różnic w poglądach...


Poćwicz rozumienie słowa pisanego, to będzie bardzo łatwo.

Cytat:

Robisz dokładnie to samo, więc po co mam się wysilać ;-)


Miliard razy wykazywałem co, gdzie i kiedy ignorujesz ale spływa to po tobie jak po kaczce. Natomiast przykładu na jakiekolwiek twoje oskarżenie się nie doczekałem. Ale co tam, lecisz dalej bez względu na wszystko.

Cytat:

Sory ale jaki ma ta afera związek z czymkolwiek o czym ja pisałam?;-)


Taki ma związek, że bardzo nie pasuje do lansowanej przez ciebie teorii o wszechobecnej manipulacji mediów. Zresztą wychodzi tutaj twoja ignorancja, zapoznaj się z tematem to się przekonasz.

Cytat:

Nie, głupoty do mnie nie docierają.


Jeżeli rozumienie tego co sie do ciebie mówi jest dla ciebie głupotą, to nie ma o czym gadać.

Cytat:

I Tobie się wydaje, że znasz wszystkie te prawa z tego co widzę, bo może czytałes więcej książęk historycznych niż przeciętny Polak ;-) Nie musisz odpowiadać, to widać gołym okiem. Ale na szczęście coraz więcej forumowiczów przejrzało Twoją grę i przestają się poddawać Twojej ostrej retoryce.


Znam jako tako historię po prostu, może zaprzeczysz tym faktom. Nie było tak?
BTW, powstaje nowe jakieś stronnictwo nazywane "coraz więcej forumowiczów" lub "inni się już poznali". Ciekawe.

Cytat:

Jak Ty wszystko wiesz o świecie, a może sam pochodzisz z jakiegoś arystoktratycznego rodu i będziesz bronił elit to ostatniej kropli krwi?


Tak, tak. Jestem arystokratą z żydo-masońsko-katolicko-feudalno-pradawnego rodu. ( nie nie, nieważne sprzeczności, tak to już jest ).

Edit: tak nasłała mnie agentura:d
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2011-05-17, 18:39   

Wycielam wszystkie pozostałe wypowiedzi, ponieważ ani mi ani, wierzę, innym forumowiczom nie chce sie czytac naszych osobistych wywodów. W tym wątku zresztą ujawnia się jak bardzo mylisz pewne fakty:

Uesugi napisa³/a:


Taki ma związek, że bardzo nie pasuje do lansowanej przez ciebie teorii o wszechobecnej manipulacji mediów. Zresztą wychodzi tutaj twoja ignorancja, zapoznaj się z tematem to się przekonasz.



Znam ten temat ale nadal nie widzę o co Ci chodzi, tj. w jaki sposób Afera Rywina wyklucza manipulacje mediów. Najwyraźniej nie zdajesz sobie sprawy na jakim poziomie zachodzi medialna manipulacja.

Zaczynając od początku, mówi Ci coś słowo: REKLAMA czyli przedstawienie produktu w takim świetle, aby wywołać w człowieku, uwzględniając wiedzę o psychologii człowieka, potrzebe kupienia tej rzeczy???
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-05-17, 19:14   

Ole ty mi na pewno ten poziom manipulacji wyłożysz, prawda? Bo TY sobie z tego sprawę zdajesz. O weź już nie zaczynaj znowu z tą reklamą, bo pozakładałaś kilka tematów na tym forum i cały czas wszystkie dziedziny życia tłumaczysz wpływem reklamy, wiec bez offtopa. To już mdłe się robi.
Jeżeli znasz Aferę Rywina, wierzysz w manipulacje mediów, to jak wytłumaczysz fakt, że GW nagłośniła tę aferę i opublikowała rozmowy Michnika z Rywinem, podczas gdy Michnik jest założycielem i naczelnym GW? Jak się okazało, umoczeni byli praktycznie wszyscy, a informacje i tak wyszły na jaw.
Nadal kwestie powiązane z tematem bezpośrednio, na które zwróciłem uwagę zostały zignorowane. Ale do gadania o reklamie, nie na temat to od razu chętna jesteś.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2011-05-17, 19:32   

Szkoda czasu na Ciebie człowieku. Bez odbioru.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com