Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

James  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 32

Do³±czy³: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-06, 15:03   

Mam jeszcze jedno pytanie do ciebie,gdyby nagle polityka ogłosiła na cały świat iż mieli kontakt z obcą cywilizacją ale by nie mieli żadnych dowodów to byś w to uwierzył?

W Zombie nie wierze ;)
_________________
Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób.

— Oscar Wilde
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-05-06, 15:54   

Co to znaczy że polityka ogłasza coś? Polityka to nie jest jakaś "istota" to ludzie uprawiają politykę. Więc ludzie by to ogłosili, a teraz zależy jacy to są ludzie. Bo jak np. władze Korei Północnej ogłaszają, że nie mają nic wspólnego z łagrami, zatapianiem południowokoreańskich statków i z uprowadzeniami Japończyków to w to nie wierzę. Bo wszystko temu przeczy. To o fakty idzie a nie o słowa.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-05-06, 16:41   

Uesugi napisa³/a:

..Bo jak np. władze Korei Północnej ogłaszają, że nie mają nic wspólnego z łagrami, zatapianiem południowokoreańskich statków i z uprowadzeniami Japończyków to w to nie wierzę. Bo wszystko temu przeczy. To o fakty idzie a nie o słowa.

Często bywasz w Korei Północnej ?A może rodzina tam zamieszkuje ? Na jakiej podstawie twoje źródła mają być lepsze od innych ? Sam fakt,że traktujesz wybiórczo i stronniczo źródła informacji świadczy o całkowitym braku obiektywizmu.Co sprawia,że zachwalasz siły,które proponują uciekinierom z Polski 3 Euro na godzinę i nocleg w zatęchłej piwnicy lub baraku ? Dlaczego twierdzisz,że postęp społeczny, mieszkania, wykształcenie, praca, lepsze stosunki międzyludzkie, oparte na równości, zaufaniu i bezpieczeństwie w ustroju socjalistycznym mają być czymś gorszym, zbrodniczym ?
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-05-06, 20:44   

Bądź łaskaw nie siać tutaj propagandy bo robisz offtopa wszędzie gdzie się pojawisz. Przeczytaj o czym ten temat jest.
I naturalnie - niewygodny wątek Korei Północnej zignorowany. Strategia godna poważnego rozmówcy.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

maliniak

User


Do³±czy³: 03 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-07, 00:41   

chciałbym podrzucić może to trochę rozjaśni sprawę,Człowiek to czysta istota i jej droga jest Prawa,narody nie pojawiły się od razu lecz od pojedyńczych osobników,wszystkie kraje zachodu są nieczystego pochodzenia czyli ich protoplaści to owoce kazirodztw i ta tradycja jest na zachodzie praktykowana pod postacią hermetycznych kultów ,w związku z tym należy inaczej widzieć naturę ich ,filozofie bytu,jak też dążenia bo cel ich nie jest dla nich szczęśliwym finałem a po drodze kaleczą się o nich ci którzy zbyt blisko się do nich zbliżą,proszę się tematowi bliżej przyjrzeć to zrozumiecie więcej.
 

maliniak

User


Do³±czy³: 03 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-10, 01:26   

nie wiem czy zauważyliście że jeśli jakiś prezydent zostaje wybrany to określone środowisko którego on jest częścią zyskuje wpływy natury conajmniej materialnej,nie zawsze wszystko co widać i to już koniec te kręgi są o wiele szersze i nie przyznają się do swego lidera,dlatego warto obcego sprzątnąć i posadzić swojego -w odpowiednim czasie.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2011-05-13, 00:27   

Uesugi napisa³/a:

pablopavo, Czemu ty się dziwisz że są niedomówienia i niejasności?;o Przecież akcję wykonały i przygotowały TAJNE S£U¯BY, kontrterroryzm jest działalnością TAJN¡, tak samo jak terroryzm, to jest ten sam rodzaj zwalczania się nawzajem tylko że strony mają inne cele. Czy ty sobie wyobrażasz sytuację, w której prezydent takiego państwa jak USA wychodzi na konferencję i mówi wszem i wobec w jaki sposób załatwili go? Jakich mieli informatorów, jakie drogi dojścia, jakie metody stosowali, jakie błędy popełnił bin Laden, kto go sprzedał jak długo prowadzono inwigilację, kto uczestniczył w akcji i jeszcze to ciało na dokładkę? Wyobrażasz sobie taką sytuację?



Wlasnie se to wyobrazilam i powiem Ci, ze pasowaloby do Amerykanow. Stawiam na to, ze nie zabili go tamtego dnia.

Uesugi napisa³/a:

Fedorowicz, tobie powtórzę raz jeszcze: te "prawicowe kłamstwa", to się nazywają FAKTY.



Trzeba więcej faktów uwzględnić niż Ty uwzględniasz przyjacielu.

Uesugi napisa³/a:

Raz jeszcze mówię, jesteś obrzydliwym, ironicznym kłamcą, zakłamujesz historię i szydzisz z śmierci milionów ludzi.



Kto Ci daje prawo do traktowania w ten sposób ludzi? :przestraszony:

Uesugi napisa³/a:

Gdzie ja komu wciskam swoje zdanie?



Tam, gdzie ktos ma inne zdanie niż Ty, jak cytat wyżej. Ponizaż takich ludzi i traktujesz jak bezmózgie barany.

Uesugi napisa³/a:

Dlaczego niby "media" ( znowu to rozróżnienie na Internet i media a jest to to samo ) miałyby nie być zainteresowane publikacją takich informacji, hę? Przecież tylko dybią na to by coś zwęszyć, a im bardziej dla rządu jest to niewygodne tym lepiej. Po prostu szanujący siebie i swoją pracę dziennikarz, zanim coś opublikuje, sprawdza tego wiarygodność. Na tym ta praca polega.



Hahahaha ;-)
PROSZE CIE ZAJRZYJ DO JAKIEJKOLWIEK KSIAZKI O KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ I ZOBACZ ZE JEST COS TAKIEGO JAK KOMUNIKACJA JEDNOSTRONNA I DWUSTRONNA

Mówie Ci, że media nie sprawdzaja co jest zgodne z PRAWD¡, ale szukają sensacji i sprawdzają czy jest to zgodne z MARKETINGIEM STACJI ORAZ MARKETINGIEM POLITYCZNYM.. partii rządzącej lub opozycji... różnie to bywa, wiadomo ;-) Ta praca polega na utrzymywaniu wysokiej oglądalności dla zysku z abonamentów i reklam, przestań sie łudzić. Czasy, kiedy to dziennikarze decydowali o tym czego się dowie opinia publiczna dawno przeminęły...

Uesugi napisa³/a:

Ależ oczywiście, zapomniałem że przecież media współpracują z rządem, tworzą TAJN¡ GRUPÊ TRZYMAJ¡C¡ W£ADZÊ, jest to rzecz jasna spisek, my żyjemy w matrixie i bezmyślnie czerpiemy to co nam podadzą. Prawda, bo o taką wizję świata ci chodzi, nie?



Przeciez nie byloby jednych bez drugich, politycy napedzaja ogladalnosc, a z kolei nie byloby ich bez mediow, maja przez to duze mozliwosci wplywania na opinie spoleczna. A tajne jest "tylko" to, o czym oni rozmawiaja poza wizjÄ…...

Uesugi napisa³/a:


I nie ma najmniejszego powodu by uważać, że Amerykanie nie dopadli go.



Kłóciłabym się ;-)
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-05-13, 10:27   

Cytat:

Wlasnie se to wyobrazilam i powiem Ci, ze pasowaloby do Amerykanow. Stawiam na to, ze nie zabili go tamtego dnia.


Gdyby ci co rządzą i ci co kierują służbami specjalnymi myśleli tak jak Ty, to by na świecie chaos panował. Wyobraź sobie, że zabicie bin Ladena nie oznacza wcale likwidacji Al Kaidy, zmagania trwają. Więc zdradzanie takich informacji to wbijanie sobie noża w plecy.

Cytat:

Trzeba więcej faktów uwzględnić niż Ty uwzględniasz przyjacielu.


Jakich np. o bogini taktyki i strategii?

Cytat:

Kto Ci daje prawo do traktowania w ten sposób ludzi? :przestraszony:


Prawo prawdy.

Cytat:

Tam, gdzie ktos ma inne zdanie niż Ty, jak cytat wyżej. Ponizaż takich ludzi i traktujesz jak bezmózgie barany.


Dziecko, poczytaj posty Fedorowicza i skup się na jego stosunku do zbrodni komunistycznych. Potrafisz się raz na czymś skupić chociaż?

Cytat:

Mówie Ci, że media nie sprawdzaja co jest zgodne z PRAWD¡, ale szukają sensacji i sprawdzają czy jest to zgodne z MARKETINGIEM STACJI ORAZ MARKETINGIEM POLITYCZNYM.. partii rządzącej lub opozycji... różnie to bywa, wiadomo ;-) Ta praca polega na utrzymywaniu wysokiej oglądalności dla zysku z abonamentów i reklam, przestań sie łudzić. Czasy, kiedy to dziennikarze decydowali o tym czego się dowie opinia publiczna dawno przeminęły...


Weź się nie kompromituj. Największe gazety wydawane gdziekolwiek, czy w Polsce ( Rzeczpospolita/Wyborcza )czy na świecie ( Economist, Times, Guardian itd ) publikują fakty i informacje, które są sprawdzone a jeśli są jakiekolwiek watpliwości to jest to napisane. Jeśli zdarzy się pomyłka, natychmiast pojawia się sprostowanie. Poniweważ wyobraź sobie, że ponoszą odpowiedzialność PRAWN¡ za to co piszą. Dociera to do ciebie? Masz takie pojęcie o pracy dziennikarza jak ja o pracy górnika. Jeśli ktoś publikuje śmiecie a nie fakty, kończy z opinią takąjak Fakt i nie może liczyć na stałego czytelnika. To samo w TV, z tą różnicą, że TV nadaje na żywo i doniesienia zmieniają się wraz z uwiarygodnianiem informacji. Od pogłosek do faktów.

Cytat:

Przeciez nie byloby jednych bez drugich, politycy napedzaja ogladalnosc, a z kolei nie byloby ich bez mediow, maja przez to duze mozliwosci wplywania na opinie spoleczna. A tajne jest "tylko" to, o czym oni rozmawiaja poza wizjÄ…...


Nie mam już siły na to odpowiadać, bo i tak do ciebie nic nie dociera więc ci przytaknę: tak tak.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

James  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 32

Do³±czy³: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-13, 13:08   

Uesugi napisa³/a:

Gdyby ci co rządzą i ci co kierują służbami specjalnymi myśleli tak jak Ty, to by na świecie chaos panował. Wyobraź sobie, że zabicie bin Ladena nie oznacza wcale likwidacji Al Kaidy, zmagania trwają. Więc zdradzanie takich informacji to wbijanie sobie noża w plecy.




Wielki znawco na świecie codziennie panuje Chaos,gdybyś tylko zdjął klapki z oczu to byś to dostrzegł.

Uesugi napisa³/a:

Weź się nie kompromituj. Największe gazety wydawane gdziekolwiek, czy w Polsce ( Rzeczpospolita/Wyborcza )czy na świecie ( Economist, Times, Guardian itd ) publikują fakty i informacje, które są sprawdzone a jeśli są jakiekolwiek watpliwości to jest to napisane. Jeśli zdarzy się pomyłka, natychmiast pojawia się sprostowanie. Poniweważ wyobraź sobie, że ponoszą odpowiedzialność PRAWN¡ za to co piszą. Dociera to do ciebie? Masz takie pojęcie o pracy dziennikarza jak ja o pracy górnika. Jeśli ktoś publikuje śmiecie a nie fakty, kończy z opinią takąjak Fakt i nie może liczyć na stałego czytelnika. To samo w TV, z tą różnicą, że TV nadaje na żywo i doniesienia zmieniają się wraz z uwiarygodnianiem informacji. Od pogłosek do faktów.



Jedynie kto tu się kompromituje to ty,przypominasz mi trochę takiego katolika,który idzie do Kościoła i daję na tacę ponieważ sługi Boże potrzebują pieniędzy,zastanawia mnie tylko czym oni się różnią od żebraków?
Widzę że ty masz wielkie pojęcie o dziennikarstwie,to ja ci powiem że dziennikarze żeby wzbudzić sensacje,przekręcają daną informacje na dziesięć różnych sposobów aby ich fałszywe fakty były ciekawsze.
Nazwę cię Pan Racja(bo zawsze masz przecież racje).

http://www.youtube.com/watch?v=gUCWklH-hgk - polecam.
_________________
Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób.

— Oscar Wilde
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-05-13, 14:27   

Cytat:

Wielki znawco na świecie codziennie panuje Chaos,gdybyś tylko zdjął klapki z oczu to byś to dostrzegł.


CHAOS? Pisany wielką literą? Znowu jakaś nadprzyrodzona siła?

Cytat:

Jedynie kto tu się kompromituje to ty,przypominasz mi trochę takiego katolika,który idzie do Kościoła i daję na tacę ponieważ sługi Boże potrzebują pieniędzy,zastanawia mnie tylko czym oni się różnią od żebraków?


A czym ty się różnisz od katolika, muzułmanina, buddysty, szintoisty? Oni wierzą w bóstwa, ty wierzysz w spiski. Bo to już jest religia. ¯yjesz w rzeczywistości internetowej, pełnej bajek, spisków, podejrzeń. To jest nowa religia ludzi sfrustrowanych i nastolatków. Ci pierwsi potrzebują kozła ofiarnego by zwalić na kogoś winę za swoje niepowodzenia. I na co tutaj zwalać winę? Kościół? Nie to już było. Kapitalizm? To też już wymyślono. Hmm niech będzie zatem wszechświatowy spisek rządów, masonerii, żydostwa, mediów itd. Oni są winni temu że nam sie nie udało, oni nami kierują, traktują nas jak baterie, wysysają kasę tłamszą naszą wolność! A drudzy - ludzie bardzo młodzi? Ich bardzo denerwuje to, że MUSZ¡ coś robić. Trzeba się uczyć, potem trzeba pracować, a jeszcze wcześniej słuchać rodziców, nauczycieli, władzy. Etap buntowania się przeciwko wszystkiemu i wszystkim to nie jest żadna nowość.

Cytat:

Widzę że ty masz wielkie pojęcie o dziennikarstwie,to ja ci powiem że dziennikarze żeby wzbudzić sensacje,przekręcają daną informacje na dziesięć różnych sposobów aby ich fałszywe fakty były ciekawsze.
Nazwę cię Pan Racja(bo zawsze masz przecież racje).


Ja mówię o DZIENNIKARSTWIE. A nie o pisaniu o tym jak to "Ufo mnie oszukało", "Pasztetowa chciała mnie zabić" ( Fakt ) i innych pierdołach, jak Ludzie Jaszczury.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

James  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 32

Do³±czy³: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-13, 15:13   

Uesugi napisa³/a:

CHAOS? Pisany wielką literą? Znowu jakaś nadprzyrodzona siła?



Panie Racjo błagam nie czepiaj się o bzdury.

Uesugi napisa³/a:

A czym ty się różnisz od katolika, muzułmanina, buddysty, szintoisty?



Przede wszystkim tym że ja nikogo nie czczę tylko szukam prawdy,ci ludzie jeżeli nie znają na coś odpowiedzi to wyjaśniają to swoją religią.

[/quote]

Uesugi napisa³/a:

¯yjesz w rzeczywistości internetowej



Z tego co widzę to ty od 2009 października żyjesz na tej stronie i próbujesz wciskać ludziom ''tanie bzdury'' - widać to gołym okiem.

Uesugi napisa³/a:

pełnej bajek



Jak już pisałem wcześniej tacy ludzie jak ty żyją w bajce.

Uesugi napisa³/a:

spisków



Na każdym kroku są oszustwa,mogę się założyć że nie raz się na kimś przejechałeś.

Uesugi napisa³/a:

Hmm niech będzie zatem wszechświatowy spisek rządów, masonerii, żydostwa, mediów itd. Oni są winni temu że nam sie nie udało, oni nami kierują, traktują nas jak baterie, wysysają kasę tłamszą naszą wolność!



Polityka odpowiada za to co siÄ™ dzieje w kraju ale z jednym siÄ™ zgodzÄ™ nie zwalajmy na kogoÅ› winny za nasze niepowodzenie.

Uesugi napisa³/a:

A drudzy - ludzie bardzo młodzi? Ich bardzo denerwuje to, że MUSZ¡ coś robić. Trzeba się uczyć, potem trzeba pracować, a jeszcze wcześniej słuchać rodziców, nauczycieli, władzy. Etap buntowania się przeciwko wszystkiemu i wszystkim to nie jest żadna nowość.



No najlepiej być potulnym jak Baranek prawda ?
I każdemu dookoła się podlizywać.

Panie Racjo jak zawsze ma pan racjÄ™...
_________________
Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób.

— Oscar Wilde
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-05-13, 15:25   

Cytat:

Panie Racjo błagam nie czepiaj się o bzdury.


Tam gdzie ty widzisz chaos, ja widzÄ™ politykÄ™.

Cytat:

Przede wszystkim tym że ja nikogo nie czczę tylko szukam prawdy,ci ludzie jeżeli nie znają na coś odpowiedzi to wyjaśniają to swoją religią.


Nie czcisz? Nie zauważasz tego, że jesteś wyznawcą ludzi, co wszem i wobec wygłaszają teorie spiskowe? I jak ty możesz mówić, że szukasz prawdy, skoro wszystko co pojawiło się w tym temacie oparte jest na domysłach, wyobrażeniach, wypaczaniu i naciąganiu faktów, oraz zwykłej niewiedzy?

Cytat:

Z tego co widzę to ty od 2009 października żyjesz na tej stronie i próbujesz wciskać ludziom ''tanie bzdury'' - widać to gołym okiem.


Pewnie. Powidz mi CO wciskam ludziom? Czy to nie ty i podobni wciskacie tutaj teorie spiskowe? Hmm?

Cytat:

Na każdym kroku są oszustwa,mogę się założyć że nie raz się na kimś przejechałeś.


Raz kasjerka źle wydała mi resztę. To jest dowód, że grupa trzymająca władzę istnieje...

Cytat:

Polityka odpowiada za to co siÄ™ dzieje w kraju ale z jednym siÄ™ zgodzÄ™ nie zwalajmy na kogoÅ› winny za nasze niepowodzenie.


A czym są teorie spiskowe, jak nie zwalaniem winy za wojny, głód, bezrobocie, zamachy terrorystyczne itd?

Cytat:

No najlepiej być potulnym jak Baranek prawda ?
I każdemu dookoła się podlizywać.


Trzeba myśleć.

Cytat:

Panie Racjo jak zawsze ma pan racjÄ™...


Amen.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

James  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 32

Do³±czy³: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-13, 19:01   

Uesugi napisa³/a:

Tam gdzie ty widzisz chaos, ja widzÄ™ politykÄ™.



£adnie powiedziane.Otwórz oczy to się przekonasz.

Uesugi napisa³/a:

Nie czcisz? Nie zauważasz tego, że jesteś wyznawcą ludzi, co wszem i wobec wygłaszają teorie spiskowe? I jak ty możesz mówić, że szukasz prawdy, skoro wszystko co pojawiło się w tym temacie oparte jest na domysłach, wyobrażeniach, wypaczaniu i naciąganiu faktów, oraz zwykłej niewiedzy?



Nie jestem niczyim wyznawcom,wkurza mnie to że oceniasz tutaj ludzi skoro ich nawet nie znasz.Panie Racjo masz dopiero 22 lata a zachowujesz się jakbyś wszystko już wiedział.Zapewniam cię nie wiesz wszystkiego i do końca swojego życia się nie dowiesz tak jak każdy z nas.Naprawdę uważasz że szukam prawdy w tym temacie ?
Tu sÄ… tylko dyskusje i konwersacje.

''wszystko co pojawiło się w tym temacie oparte jest na domysłach, wyobrażeniach, wypaczaniu i naciąganiu faktów, oraz zwykłej niewiedzy?''

Nie wiesz tego i my też nie wiemy ale my przynajmniej potrafimy się do tego przyznać i będziemy szukać tej prawdy(której tak naprawdę możemy się nigdy nie dowiedzieć) a nie tak jak ty przyjmować wszystkie kity,które nam próbują wcisnąć.
Pogódź się z tym że nie zawsze masz rację,panie racjo :-D
To zabrzmiało trochę paradoksalnie.

Uesugi napisa³/a:

Pewnie. Powidz mi CO wciskam ludziom? Czy to nie ty i podobni wciskacie tutaj teorie spiskowe? Hmm?



My nikomu nic nie nakazujemy w przeciwieństwie do ciebie,chcieliśmy tylko wymienić się poglądami i naszymi teoriami.

Uesugi napisa³/a:

Raz kasjerka źle wydała mi resztę. To jest dowód, że grupa trzymająca władzę istnieje...



Widać że nie zrozumiałeś o co mi chodzi to może ci uproszczę.
Chodziło mi o to że ludzie zazwyczaj nie są uczciwi.
No chyba że Pan Racja ma inaczej.

Uesugi napisa³/a:

A czym są teorie spiskowe, jak nie zwalaniem winy za wojny, głód, bezrobocie, zamachy terrorystyczne itd?



No widzisz jak mamy z tobą dyskutować jak nawet nie wiesz czym są teorie spiskowe(chociaż po samej nazwie powinieneś się domyślić).

Uważasz że to my zwykli ludzie jesteśmy odpowiedzialni za wojny,głód,bezrobocie,zamachy terrorystyczne itd.?
Pogrążasz się.

Cytat:

Trzeba myśleć.



No właśnie trzeba samemu myśleć i brać za siebie odpowiedzialność a nie każdemu się podlizywać i dać sobie w mówić wszystko co jest iluzją prawdy.
Widocznie Pan Racja nie myśli bo myśli co innego i pisze co innego.
/\
||
Ups,przepraszam znowu paradoks

Cytat:

Amen.



Bóg z tobą.
_________________
Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób.

— Oscar Wilde
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-05-13, 19:54   

Cytat:

£adnie powiedziane.Otwórz oczy to się przekonasz.


Z nieskrywaną niecierpliwością czekam, aż mnie oświecisz.

Cytat:

Nie jestem niczyim wyznawcom,wkurza mnie to że oceniasz tutaj ludzi skoro ich nawet nie znasz.


A ty mnie miśku nie oceniałeś? Ojej, wybacz że cię uraziłem. Zdaje się że porównywałeś mnie do katolika ( albo katola - to lepiej pasuje, do bycia katolikiem sie przyznaję bez bicia ) i twierdziłeś, że żyję w bajce? Aha, no i oczywiście moim jedynym źródłem informacji jest telewizja, która mnie zniewoliła. Tadam!

Cytat:

Panie Racjo masz dopiero 22 lata a zachowujesz się jakbyś wszystko już wiedział.Zapewniam cię nie wiesz wszystkiego i do końca swojego życia się nie dowiesz tak jak każdy z nas


Zauważ, że to ty i inni fanatycy teorii spiskowych wychodzicie z pozycji "JA WIEM I WAM UDOWODNIÊ". Ja niczego tutaj nie udowadniam, tylko obalam wyssane z palca bzdury. Nie ja wciskam ludziom bzdety o spiskach, bo jeśli coś takiego się wyznaje to trzeba WIEDZIEÆ, prawda? To wy wiedzie kto zrobił zamach na WTC, wy wiecie że bin Ladena nie zabito, wy wiecie że SPISEK TRWA. To ja tutaj jestem sceptykiem, z tego wszystkiego pomieszały ci się role. Więc wybacz, ale to chyba ty i inni sądzicie że wiecie wszystko. Toż to kuriozalna sytuacja, jesteście lepiej poinformowani niż służby specjalne.

Cytat:

Naprawdę uważasz że szukam prawdy w tym temacie ?


Przecież sam napisałeś że szukasz prawdy, czyż nie?

Cytat:

Nie wiesz tego i my też nie wiemy ale my przynajmniej potrafimy się do tego przyznać i będziemy szukać tej prawdy(której tak naprawdę możemy się nigdy nie dowiedzieć) a nie tak jak ty przyjmować wszystkie kity,które nam próbują wcisnąć.
Pogódź się z tym że nie zawsze masz rację,panie racjo :-D
To zabrzmiało trochę paradoksalnie.


A przeczytaj od początku ten temat, to zobaczysz jakie tezy tutaj stawiano i to całkiem z pewnej pozycji. Masz bardzo krótką pamięć.

Cytat:

My nikomu nic nie nakazujemy w przeciwieństwie do ciebie,chcieliśmy tylko wymienić się poglądami i naszymi teoriami.


A gdzie i co ja komu nakazujÄ™? ZajÄ…Å‚em swojÄ… pozycjÄ™ w temacie: teorie spiskowe to bzdury.

Cytat:

Widać że nie zrozumiałeś o co mi chodzi to może ci uproszczę.
Chodziło mi o to że ludzie zazwyczaj nie są uczciwi.


Ludzie są różni. Nie ma pojęcia "zazwyczaj".

Cytat:

No widzisz jak mamy z tobą dyskutować jak nawet nie wiesz czym są teorie spiskowe(chociaż po samej nazwie powinieneś się domyślić).


Wiem, bajkami o "ludziach trzymajacych władzę" lub "ludziach jaszczurach".

Cytat:

Uważasz że to my zwykli ludzie jesteśmy odpowiedzialni za wojny,głód,bezrobocie,zamachy terrorystyczne itd.?
Pogrążasz się.


To są skutki uboczne polityki, a pośrednio ty też jesteś tej polityki beneficjentem i sprawcą. Czerpiesz korzyści z efektownej polityki swojego rządu, tak samo jak ponosisz straty gdy ta polityka jest nieudolna. Kto tutaj się pogrąża?

Cytat:

No właśnie trzeba samemu myśleć i brać za siebie odpowiedzialność a nie każdemu się podlizywać i dać sobie w mówić wszystko co jest iluzją prawdy.


Facet nie bądź śmieszny, jak na razie nie popisałeś się żadnym myśleniem. Wklejasz bzdety z internetu, to ma być myślenie?

Cytat:

Bóg z tobą.


Z tobą również.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

James  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 32

Do³±czy³: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-13, 21:05   

Uesugi napisa³/a:

Z nieskrywaną niecierpliwością czekam, aż mnie oświecisz.



Nie mam zamiaru ciebie oświecać,jak już pisałem wyżej człowiek sam powinien brać za siebie odpowiedzialność.

Uesugi napisa³/a:

A ty mnie miśku nie oceniałeś? Ojej, wybacz że cię uraziłem. Zdaje się że porównywałeś mnie do katolika ( albo katola - to lepiej pasuje, do bycia katolikiem sie przyznaję bez bicia ) i twierdziłeś, że żyję w bajce? Aha, no i oczywiście moim jedynym źródłem informacji jest telewizja, która mnie zniewoliła. Tadam!



CzujÄ™ agresjÄ™ ;)
Miśku ? Teraz to dopiero mnie uraziłeś nazywając mnie tak :mrgreen:

Zadałem ci pytanie czy jesteś katolikiem na które oczywiście nie odpowiedziałeś bo widocznie brak ci kultury ale to widać.
Co do bajki znowu nie zrozumiałeś,w bajkach jest tak że dobro wygrywa ze złem.
Ty w to wierzysz,że świat jest dobry,stąd porównanie do bajki.
Naprawdę ci muszę wszystko rozpisywać dokładnie.

Cytat:

A przeczytaj od początku ten temat, to zobaczysz jakie tezy tutaj stawiano i to całkiem z pewnej pozycji. Masz bardzo krótką pamięć.



Znowu przepraszam że nie mam czasu siedzieć 24/h na dobę ale mam własne życie.
Jak widać to ty jak najwięcej siedzisz przy komputerze i piszesz na forum udając pana mądrego.

Uesugi napisa³/a:

Przecież sam napisałeś że szukasz prawdy, czyż nie?



Tak napisałem ale to nie znaczy że w tym temacie,tutaj chciałem sprawdzić jakie są opinie ludzi.I się nie zawiodłem,dobrze że więcej jest ludzi takich jak ja niż takich jak ty.

Uesugi napisa³/a:

A gdzie i co ja komu nakazujÄ™? ZajÄ…Å‚em swojÄ… pozycjÄ™ w temacie: teorie spiskowe to bzdury.



Naprawdę uważasz że skoro religie tyle przetrwały to ''TAJNE'' stowarzyszenia takie jak Iluminaci czy Masoni zniknęły bez śladu :-D a no tak przecież one są tajne.

Uesugi napisa³/a:

Ludzie są różni. Nie ma pojęcia "zazwyczaj".



Ale bardzo dużo cech mają wspólnych.

Uesugi napisa³/a:

Wiem, bajkami o "ludziach trzymajacych władzę" lub "ludziach jaszczurach".



Bajki o uczciwym rzÄ…dzie.

Uesugi napisa³/a:

To są skutki uboczne polityki, a pośrednio ty też jesteś tej polityki beneficjentem i sprawcą. Czerpiesz korzyści z efektownej polityki swojego rządu, tak samo jak ponosisz straty gdy ta polityka jest nieudolna. Kto tutaj się pogrąża?



Dlaczego przez skutki uboczne mają umierać ludzie?
Jak ty mnie już dobrze znasz.
A mamy jakieś inne wyjście ?

Uesugi napisa³/a:

Facet nie bądź śmieszny, jak na razie nie popisałeś się żadnym myśleniem. Wklejasz bzdety z internetu, to ma być myślenie?



Miśku :-D to samo mogę powiedzieć o tobie.
Może w ogóle powinienem się odciąć od internetu bo tam są same bzdety i zero prawdy,
a może zostałbyś moim mentorem,takich osób jak ty nam potrzeba.
Wszyscy forumowicze uczmy się od Pana Racji bo on wszystko już odkrył i tylko on mówi prawdę.

Jestem ciekawy czy tak samo sceptycznie podchodzisz do ludzkich marzeń ?

Cytat:

Z tobą również.



Nie wierze ;)
_________________
Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób.

— Oscar Wilde
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com