Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Rockstar

User



Do³±czy³: 08 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-04-25, 19:52   Polityka globalna - teorie spiskowe.

Na wstępie zaznaczam, że nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, nie jestem maniakalnym schizofrenikiem, który dorabiałby do rzeczy nawet najbardziej oczywistych drugie znaczenia, szukał we wszystkim co się da drugiego dna. Są jednak wydarzenia, które wzbudzają tyle wątpliwości co emocji i czasem niełatwo jest się odpędzić od takiego obrazoburczego spojrzenia na pewne sytuacje.

Ostatnio miałem okazję trochę o tym i o owym poczytać, m.in. o zamachu na prezydenta Kennedy'ego, o atakach terrorystycznych 11 września 2001 roku w USA. Dlaczego to się stało? Przyjmując oficjalne wersje wydarzeń, że obydwa te zamachy zostały wykonane z myślą o sianiu chaosu, daniu nauczki wielkim Stanom, pociągnięciu ich za nos - ciężko dopatrywać się sensu w działaniach morderców, bo nie myślą oni racjonalnie. Pojawiają się oczywiście głosy oponentów, wg. których zamachy na Kennedy'ego i na WTC, Pentagon i niedoszły zamach na Kapitol lub Biały Dom, a w ostatecznym rozrachunku - roztrzaskanie samolotu w Pensylwanii - są działaniami kogoś z wysokich szczebli USA. Po co? Po co Amerykanie mieliby robić zamachy w wyniku których: a) ginie prezydent ich państwa, b) ginie ponad 3 tys. niewinnych ludzi? W przypadku zamachu na JFK, dlaczego nigdy nie dowiedziono kto był sprawcą zamachu? Gdziekolwiek jest jakaś ważna persona - tam mnóstwo jest "tajniaków". Dlaczego tak nieudolnie chroniono wtedy Kennedy'ego? Dlaczego nie byli w stanie zapobiec temu zamachowi? Przecież czasem i na kilka dni przed zaplanowanymi odwiedzinami ważnej osobistości służby porządkowe zabezpieczają każdy metr kwadratowy jakiegoś miejsca. Każde budynki są monitorowane. Tymczasem jakiś nieznany snajper oddał sobie strzał w stronę prezydenta USA, udało mu się niezauważonym zbiec i znane ze swojej niezawodności, super-technologii, tęgich głów służby pokroju FBI, CIA etc. etc. nie były w stanie znaleźć zabójcy? A 11 wrzesień? Filmów głoszących różne teorie spiskowe na YT można znaleźć setki. Dlaczego nigdzie nie było samolotu, który wleciał w Pentagon? Rozpłynął się? W locie zahaczył o 5 latarni i nie stracił sterowności, uderzył w budynek Pentagonu, tymczasem gwoli porównania TU-154M zahaczył o jedną brzozę, obrócił się w locie i spadł. Coś tu chyba nie gra? Prędzej wyglądało to na wybuch bomby. Ile w tym prawdy? Często się słyszy, że to było ukartowane, po to aby był pretekst wtargnięcia do Afganistanu czy Iraku. Ale po co? Często słyszy się argument - "ropa". Ale jak to rozumieć? Amerykanie wkraczają do obcego państwa i cysternami wywożą od nich ropę? Nawet jeśli w jakiś sposób się bogacą na tej wojnie to przecież topią również niebotyczne sumy na uzbrajanie żołnierzy, pensje, odszkodowania i hospitalizację rannych żołnierzy. Czy to jest opłacalne?

Nie liczę, że zjawi się tu ktoś, kto błyskotliwie odpowie na te wszystkie rozważania, pytania i niejasności. Mam dziwne przeczucie, że są takie rzeczy, które nigdy nie wyjdą na jaw, ale zawsze warto sobie podyskutować..
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-04-25, 20:14   

Już w tym dziale przerabialiśmy chyba wszystkie teorie spiskowe. Dam ci radę, na twoim miejscu wszystkie super wizje i spiski powstałe w Internecie i szerzone przez internetowych "oświeconych demagogów", wsadziłbym na półkę z bajkami. Bo to najzwyklejsze brednie.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-04-25, 22:31   

Uesugi napisa³/a:

Dam ci radę, na twoim miejscu wszystkie super wizje i spiski powstałe w Internecie i szerzone przez internetowych "oświeconych demagogów", wsadziłbym na półkę z bajkami. Bo to najzwyklejsze brednie.


Hehe, dam Ci radÄ™. Skup siÄ™ tylko na oglÄ…daniu TVNu czy Polsat News.
Te teorie spiskowe nie są tylko w Internecie, coraz więcej ludzi zaczyna przeglądać na oczy i nie bać się myśleć. I nie "oświeceni demagodzy" jak ich nazywasz, tylko również i wykształceni ludzie. Ale wg. Ciebie osoba, która myśli inaczej i nie wierzy ślepo w to, co jej się podaje w mediach jest oszołomem?
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-04-25, 22:51   

Cytat:

Hehe, dam Ci radÄ™. Skup siÄ™ tylko na oglÄ…daniu TVNu czy Polsat News.
Te teorie spiskowe nie są tylko w Internecie, coraz więcej ludzi zaczyna przeglądać na oczy i nie bać się myśleć. I nie "oświeceni demagodzy" jak ich nazywasz, tylko również i wykształceni ludzie. Ale wg. Ciebie osoba, która myśli inaczej i nie wierzy ślepo w to, co jej się podaje w mediach jest oszołomem?


Za to ty jak widzę wiesz, skąd ja czerpię wiedzę i od razu wskazujesz na TVN czy Polsat, prawda internetowy hejterze? Skąd wiesz co ja czytam, oglądam i skąd czerpię wiedzę o faktach, e? Także daruj sobie tę czczą gadaninę, bo już przed takimi jak ty przychodzili tutaj ludzie z teoriami o WTC, o spisku masonów, o międzynarodowym żydostwie i nie wiem czym jeszcze. I każdą z tych teorii da się o kant dupy potłuc, wystarczy pomyśleć logicznie w kategoriach "opłaca się/nie opłaca się". I tyle, tak mało, tak prosto, tak dużo można wydedukować. Samemu.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-04-25, 23:12   

Ciężki przypadek, czytaj sobie co chcesz i wierz w co chcesz, ale nie pisz komuś, żeby coś schował między bajki. Bardzo dobrze, że ludzie nie bazują na tym, co podają im wiadomości i co wpaja prasa, tylko sami szukają informacji, żeby na ich podstawie wyrobić sobie zdanie. Grunt to mieć otwarty umysł.
A co do WTC np, to mądrzejsi ludzie od Ciebie wypowiadali się na ten temat. Ponieważ zaraz zapytasz kto, to powiem już teraz, że choćby Aaron Russo ( który zresztą po udzieleniu swojego słynnego wywiadu niedługo zginął w "wypadku").
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-04-25, 23:18   

Bo tyle tam prawdy i logiki w tych teoriach co u Brzechwy w bajkach. Co do Russo, to żaden on dla mnie guru mądrości, a jak już sugerujesz ( bo przecież to robisz ), że jego śmierć była nieprzypadkowa, to zadaj sobie pytanie, czemu skasowali go dopiero tyle lat po ataku na WTC? Nie łatwiej było uciszyć gada zanim jego "teorie" się rozprzestrzeniły? Ale nie co tam, tego do wiadomości nie przyjmujemy. Najlepszym dowodem na to że wszystkie te teorie są bajkami, jest właśnie fakt że powstały i się rozprzestrzeniły. Bo przecież gdyby byli jacyś "oni", to by na to nie pozwolili, prawda?
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Rockstar

User



Do³±czy³: 08 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-04-25, 23:55   

Chłopaki, nie dajmy się zwariować. Ty Uesugi za bardzo uogólniasz. Ja specjalnie słowem wstępu napisałem, że nie jestem zwolennikiem każdej teorii, która neguje oficjalne i całkiem logiczne wyjaśnienia jakiejś katastrofy, albo zamachu. Nie dopatruję się w 10 kwietnia 2010 roku zamachu autorstwa Rosjan, a potem dobijaniu ofiar katastrofy przy pomocy broni palnej. Problem w tym, że oficjalna wersja zdarzeń z 11 września nie wydaje się być do końca logiczna. Wierz mi lub nie, ale człowiek jest w stanie zrobić drugiemu człowiekowi okrutne rzeczy, doszukując się często błahych korzyści. Okrucieństw II W¦ nie dane było Ci przeżyć na własnej skórze, ale chyba uczyłeś się na historii tego co naziści i komuniści robili biednym, niewinnym ludziom. Także nie wykluczaj proszę z góry tego, że rzeczywiście ktoś z USA w celu zbicia na walce z terrorystami dużych pieniędzy mógł posunąć się do takich działań. W Pentagon podobno wleciał samolot. Wpisz sobie w Google - Grafika "Pentagon 11 september" i postaraj mi się w miarę logicznie wyjaśnić dlaczego nie widać tam w ogóle śladu samolotu, który miał rzekomo w ten budynek wlecieć. Wytłumacz mi dlaczego trawa przed budynkiem nie jest "zryta"? Na katastrofach lotniczych, w których samolot spadał w jakieś miejsce i stawał w ogniu - trawa wokół była spalona i zorana. Dlaczego wojskowi pracujący w Pentagonie jak jeden mąż mówili o smrodzie trotylu na miejscu tego zamachu? Wytłumacz mi wreszcie w jaki sposób samolot skosił, aż 5 metalowych latarni i uderzył w budynek, tymczasem gdy w Smoleńsku wystarczyła 1 (słownie: JEDNA) drewniana brzoza do tego żeby samolot stracił sterowność i obrócił się w locie?

EDIT - DOWN:

Niestety, bez Boga - ateista ;/
 

Ostatnio zmieniony przez Rockstar 2011-04-26, 00:06, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-04-25, 23:58   

Mnie się już serio nie chce po raz enty tego wałkować. Temat WTC był już poruszany w tym dziale bodaj w temacie o Talibach. Tam jest też moje stanowisko wobec tego, jeśli cię interesuje to przejrzyj, jeśli nie to z bogiem.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-04-26, 01:11   

http://www.e-mlodzi.com/wtc-11092001-vt19029.htm

ProszÄ™ bardzo.

Do niedawna nazywało się to Goci, potem Katarzy, potem masoneria, teraz NWO! Hu-hu-hi-hi-hi-hi.
_________________
#truestory
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-04-26, 09:12   

Uesugi napisa³/a:

Najlepszym dowodem na to że wszystkie te teorie są bajkami, jest właśnie fakt że powstały i się rozprzestrzeniły. Bo przecież gdyby byli jacyś "oni", to by na to nie pozwolili, prawda?


Cóż z tego, że jak to mówisz, one się rozprzestrzeniają, skoro ludzie tacy jak Ty wszystko co niezgodne z ogólnie przyjętym "myśleniem" odrzucają.
¦wiat nie jest taki jak nam się wydaje.
"Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest" Goethe
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Rockstar

User



Do³±czy³: 08 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-04-26, 09:38   

Oczywiście pablo, masz rację, jeśli w dzisiejszym świecie znajdzie się ktoś, kto uważa, że absolutnie WSZYSTKO, co mu massmedia podadzą na talerzu koniecznie musi być prawdziwe to jest po prostu naiwny. Stwierdzenie, że najlepszym dowodem na to, że teoria spiskowa jest bajką jest to, że się w ogóle rozprzestrzeniła to też niezła głupota. Jeżeli są jakieś sytuacje, śledztwa, które dotyczą ważnych spraw i prowadzone są nieudolnie to wzbudzają wątpliwości i ludzie mają potrzebę się nimi dzielić. Weźmy np. śledztwo w sprawie JFK. Wiesz Uesugi ile tam było matactw i niejasności? Kednedy dostał 3 kulki w przeciągu 6 sekund, niemożliwe żeby strzały te oddał jeden człowiek - mimo to komisja tęgich głów jednoznacznie stwierdza, że to jedna osoba oddała wszystkie strzały. Policja, która schwytała go na niedługo po oddanych strzałach nie znalazła śladów prochu na którymkolwiek z jego policzków, a każdy snajper ma te ślady po oddanym strzale. Ponadto komisja badająca tę sprawę stwierdziła iż jeden strzał przeszedł przez plecy JFK, następnie jego krtań, kula dalej przebiła ramię gubernatora, jego nadgarstek i została znaleziona w samochodzie. Ukłony w stronę inteligentnych kul, którymi posługiwał się zabójca. Z zeznań podejrzanego Oswalda nie ma ¯ADNYCH zapisów, ani protokołu. Dlaczego Oswald został zamordowany przez gangstera Ruby'ego? Kto wpuścił w ogóle faceta na posterunek policji z bronią i pozwolił mu na zbliżenie się do Oswalda? To nie jest jakiś spiskowy gniot, możesz sobie na Wikipedii przeczytać o tym kiedy i w jakich okolicznościach Oswald został zabity. Czy to nie dziwne, że zawsze kiedy jest ktoś oskarżony, podejrzany, wie o czymś co mogłoby komuś zaszkodzić to ginie w wypadku, albo w wyniku właśnie postrzelenia? Na dwa dni przed wizytą Kennedy'ego w Dallas zmieniono trasę przejazdu samochodem, zmieniono tak, aby przejechał on między budynkiem biblioteki, z której oddane były strzały. Dlaczego nie zabezpieczono budynków? Już wtedy policja zabezpieczała wszystkie miejsca strategiczne. Za dużo w tym matactw i niewyjaśnionych wątków zebyś mi wmówił, że wszystko jest tu w porządku. Jak ktoś zainteresowany sprawą to proszę, linki do 2 filmów na YT i filmów nie amatorskiego autorstwa, a na zlecenie TVNu, więc może Uesugi do Ciebie przemówi:

http://www.youtube.com/watch?v=jdyRd9QUTIw

http://www.youtube.com/watch?v=nYHFartjiBA
 

Ostatnio zmieniony przez Rockstar 2011-04-26, 09:53, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy  

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-04-26, 09:50   

Dzięki Rockstar, za linkusy, potem napewno zobaczę. Ja od siebie dodam, że czytam dużo informacji z różnych źródeł i ostatnio np. nie wiem czy słyszeliście CIA odtajnia swoje akta. Wynika z nich, że JFK planował ujawnić jakieś informacje o UFO, także nie pasował pewnym kręgom. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o aktach CIA, to wejdźcie na stronę Fundacji Nautilusa ( znajdziecie napewno, a nie podaję tu linka do innej strony/forum bo nie wiem czy mogę).
Jeszcze taka ciekawostka. Hemp Gru na swojej ostatniej płycie nagrał niesamowity kawałek "Obudź się".
Zachęcam nawet tych, którzy nie słuchają hip hopu, żeby go przesłuchali
http://www.youtube.com/watch?v=m_kal1iGkX8
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-04-26, 12:19   

Cytat:

Cóż z tego, że jak to mówisz, one się rozprzestrzeniają, skoro ludzie tacy jak Ty wszystko co niezgodne z ogólnie przyjętym "myśleniem" odrzucają.
¦wiat nie jest taki jak nam się wydaje.


No dobra mistrzu, tylko powiedz mi czemu "oni" te istoty wszechmocne, nie zlikwidowały pana Russo, w chwili gdy zaniósł do wydawcy swoje rewelacje? Lub gdy szedł do producenta by kręcić film? Jaki jest sens pozostawiania go przy życiu, jeśli on zna naszą WIELK¡ TAJEMNICÊ. ( och groźnie się zrobiło :) )

Cytat:

Oczywiście pablo, masz rację, jeśli w dzisiejszym świecie znajdzie się ktoś, kto uważa, że absolutnie WSZYSTKO, co mu massmedia podadzą na talerzu koniecznie musi być prawdziwe to jest po prostu naiwny.


Boże cóż za hipokryzja. Przecież zauważ, że nie JA tutaj wklejam filmiki z YOUTUBA czyli z INTERNETU, a internet to też MASS MEDIA. Więc kto tutaj jest naiwny? Kto tutaj ma wyprany mózg? Hmm? I skąd wy obaj wiecie, z jakiego żródła ludzie tacy jak ja czerpią fakty? Przecież do cholery jasnej to ty tutaj serwujesz nam bzdury z MEDIÓW, z internetu, Z portalu na który każdy oszołom może dodać sobie film. Czyż to nie paranoja?

Cytat:

Jeżeli są jakieś sytuacje, śledztwa, które dotyczą ważnych spraw i prowadzone są nieudolnie to wzbudzają wątpliwości i ludzie mają potrzebę się nimi dzielić. Weźmy np. śledztwo w sprawie JFK. Wiesz Uesugi ile tam było matactw i niejasności?


Wszędzie są matactwa i niejasności, bo ludzie którzy odpowiadali za ochronę Kennedy`ego dali dupska, po prostu nie zabezpieczyli terenu jak trzeba. I jakoś sienie dziwię że są niejasności.

Cytat:

Stwierdzenie, że najlepszym dowodem na to, że teoria spiskowa jest bajką jest to, że się w ogóle rozprzestrzeniła to też niezła głupota.


Tak, łatwo powiedzieć - głupota. Ale żaden z was misie nie odpowiedział na pytanie, czemu ci spiskowcy nie załatwili takiego klienta zanim otworzył usta?

Cytat:

Kednedy dostał 3 kulki w przeciągu 6 sekund, niemożliwe żeby strzały te oddał jeden człowiek - mimo to komisja tęgich głów jednoznacznie stwierdza, że to jedna osoba oddała wszystkie strzały. Policja, która schwytała go na niedługo po oddanych strzałach nie znalazła śladów prochu na którymkolwiek z jego policzków, a każdy snajper ma te ślady po oddanym strzale. Ponadto komisja badająca tę sprawę stwierdziła iż jeden strzał przeszedł przez plecy JFK, następnie jego krtań, kula dalej przebiła ramię gubernatora, jego nadgarstek i została znaleziona w samochodzie. Ukłony w stronę inteligentnych kul, którymi posługiwał się zabójca. Z zeznań podejrzanego Oswalda nie ma ¯ADNYCH zapisów, ani protokołu.


Rozumiem mistrzu, że sam badałeś proch na palcach Oswalda, liczyłeś częstotliwość oddania strzałów itd? Wszędzie tutaj pełno szczegółów technicznych i pełno specjalistów ( oczywiście głównie internetowych ) od balistyki, kryminologii itd. Ale zajrzyj do historii, zobacz kim był Oswald, jaką politykę prowadził Kennedy.

Cytat:

Dlaczego nie zabezpieczono budynków?


Ja nie wiem, czemu ty sądzisz że służby Stanów Zjednoczonych są wszechmocne? Przecież tam tak samo pracują ludzie. Najlepsze służby specjalne, agencje wywiadowcze na świecie, istniejące lub nieistniejące - Mossad, CIA,FBI, SS ( Secret Service, żeby nie było że nazistami wylatuję ) KGB, GRU itd wszystkie mają na swoim koncie ogromne wpadki. Stąd się biorą zamachy w Jerozolimie, Moskwie, Londynie, Madrycie, Nowym Jorku, Waszyngtonie, słowem na całym świecie. Bo tam pracują LUDZIE, a ludzie popełniają błędy. Ci ludzie korzystają z ograniczonych środków finansowych i mają w demokratycznym państwie prawa ograniczone kompetencje. Czy rozumiesz już że mogą popełniać błędy? Ale oczywiście zawsze znajdą się tacy jak ty, którzy będą pytać: czemu do tego dopuściliście? Gdzie idzie kasa z moich podatków, bo chyba nie na wasze szkolenia bo jesteście do niczego? ITD ITP.

Cytat:

Już wtedy policja zabezpieczała wszystkie miejsca strategiczne. Za dużo w tym matactw i niewyjaśnionych wątków zebyś mi wmówił, że wszystko jest tu w porządku. Jak ktoś zainteresowany sprawą to proszę, linki do 2 filmów na YT i filmów nie amatorskiego autorstwa, a na zlecenie TVNu, więc może Uesugi do Ciebie przemówi:


Ej no to kto jest w końcu opętany przez mass media, ja czy wy?

Cytat:

Wynika z nich, że JFK planował ujawnić jakieś informacje o UFO, także nie pasował pewnym kręgom.


TADAM, już wszystko jasne haha! To UFO opętało Oswalda by skasował Kennedyego, bo nie chcą się ujawniać. Chłopaki tak dalej, przed wami olbrzymia kariera internetowa.
I to ja jestem naiwny i Å‚ykam wszystko co mi podadzÄ… w mass mediach....
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-04-26, 15:50   

Uesugi napisa³/a:

No dobra mistrzu, tylko powiedz mi czemu "oni" te istoty wszechmocne, nie zlikwidowały pana Russo, w chwili gdy zaniósł do wydawcy swoje rewelacje? Lub gdy szedł do producenta by kręcić film? Jaki jest sens pozostawiania go przy życiu, jeśli on zna naszą WIELK¡ TAJEMNICÊ. ( och groźnie się zrobiło :) )


Ty wiesz co napisałeś? Skąd mogli wiedzieć, że Russo np w czwartek wieczorem planuje nakręcenie wywiadu, w którym powie to i owo? Dopiero po fakcie to wyszło na jaw, to chyba proste nie? Potem zginął, bo mógł powiedzieć coś więcej. Oficjalna wersja brzmi bodajże, że zginął w wypadku samochodowym wkrótce po udzieleniu tego feralnego wywiadu. Wierzysz w takie przypadki? Ja niekoniecznie.

Uesugi napisa³/a:

Boże cóż za hipokryzja. Przecież zauważ, że nie JA tutaj wklejam filmiki z YOUTUBA czyli z INTERNETU, a internet to też MASS MEDIA. Więc kto tutaj jest naiwny? Kto tutaj ma wyprany mózg? Hmm? I skąd wy obaj wiecie, z jakiego żródła ludzie tacy jak ja czerpią fakty? Przecież do cholery jasnej to ty tutaj serwujesz nam bzdury z MEDIÓW, z internetu, Z portalu na który każdy oszołom może dodać sobie film. Czyż to nie paranoja?


Zapominasz o jednym ważnym szczególe, mianowicie Internet to JEDYNE nieocenzurowane żródło informacji ( chociaż może już niedługo, rząd już się do niego chciał dobrać).

Uesugi napisa³/a:

TADAM, już wszystko jasne haha! To UFO opętało Oswalda by skasował Kennedyego, bo nie chcą się ujawniać. Chłopaki tak dalej, przed wami olbrzymia kariera internetowa.


Jeśli nie wierzysz wogóle w UFO, to nie mamy bardzo o czym rozmawiać. Ja jestem pewny, że UFO istnieje. Logicznie, wszechświat jest tak ogromny, że tylko osoba o bardzo ciasnym umyśle może sądzić, że nie ma w nim innych inteligentnych istot.

Uesugi, pytanie niezwiÄ…zane z tematem, ale jesteÅ› katolikiem?
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Rockstar

User



Do³±czy³: 08 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-04-26, 16:04   

Ja z kolei co do tematyki UFO - odcinam się. Istnieje czy nie, nie uważam ażeby śmierć JFK była z tym związana. Podobno naraził się tym i innym kręgom bogatych rodzin podpisując pewną ustawę i dlatego chcieli na niego zapolować. Pytanie tylko czy ludzie z ważnych szczebli USA w tym nie pomogli przymykając oko i tak nieudolnie prowadząc śledztwo.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com