Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-09-22, 14:48   

Nie przepadam za polskim kinem, chyba na palcach jednej ręki mogłabym wyliczyć filmy, które mi się podobają. Sęk w tym, że żaden tytuł teraz nie przychodzi mi do głowy, co jest znakiem, że dzieł tych jest naprawdę jak na lekarstwo.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-09-22, 14:50   

Lubię polskie filmy, nawet bardzo. Co prawda, teraz niewiele dobrych powstaje- większość to idiotyczne komedie romantyczne (wszędzie ta sama problematyka, ci sami aktorzy, nawet nazwy i plakaty są rażąco podobne)- ale można wyłowić perełki. Ostatnio obejrzałam ¦więty interes- lekka i przyjemna komedia, aktorzy na poziomie (m.in. Adamczyk), nie wydaje się być kręcony pod publiczkę.
Głównie lubię polskie komedie, szczególnie z czasów PRLu lub te z lat 90' i samego początku XXI wieku. Z innych gatunków raczej nie czerpię, ale mój ulubiony film jest lekkim wykroczeniem poza tę regułę, gdyż zaliczany jest do komediodramatu (mówię tutaj o Dniu ¦wira).
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-09-22, 15:00   

Trochę mnie dziwi stawianie przez wielu wśród najlepszych filmów takiego chłamu jakim jest "Poranek kojota". Film ten jest zwyczajnie żałosny. Rzeczywiście zapomniałem w swoim wymienianiu wspomnieć o Kilerze, o którym wielu wspominało, ale nie można też zapomnieć o komediach typu "Nie lubię poniedziałku" :)
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-09-22, 15:01   

Poranek kojota jest gorszy niż żałosny. Siekierezada się liczy, Miś się liczy, Wodzirej też się liczy.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2010-12-16, 14:51   

Dawniejsze polskie kino to było co oglądac tak do 2002 dzisiaj to już komercyjne mocno przereklamowane DNO :kwasny: może 5 % z tego jest jeszcze co do oglądnięcia
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com