Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-14, 13:12   Czas leczy rany?

No właśnie ... to stwierdzenie często przewija się w tematach forumowych ..
w "uczuciach", "na poważnie" ... ale czy to prawda?
 

k.a-s

User


Do³±czy³: 10 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-14, 19:31   

Ja zasłyszałem takie coś : "Czas nie leczy ran, on przyzwyczaja do bólu" Szczerze powiedziawszy coś w tym jest.
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-07-14, 20:03   

Oczywiście, że jest sporo racji w stwierdzeniu: "czas leczy rany".
Po pewnym czasie nabieramy dystansu do niektórych przykrych spraw, może nie zapominamy, ale to już tak nie boli.
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-15, 10:19   

moim zdaniem nie leczy ran, ale przyćmiewa je innymi, nowymi doznaniami, oczywiście zależy to w dużej mierze od tego jakiego rodzaju było to rany ... czasem goją się błyskawicznie czasem blizny pozostają do końca życia
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-15, 14:13   

Jak wyzej on nie leczy tylko przyzwyczaja do bólu przeszłości, po pewnym czasie przestajemy sie martwić pewnymi rzeczami ale niestety nie jest tak zawsze tylko czasem.
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-15, 19:06   

Sądze iż to jest prawdziwe stwierdzenie bo czas sprawia iż do pewnych spraw z przeszłości uczymy się podchodzić z dystansem ;)
 

Monique  

Stały User

siostrzyczka Gringo



Do³±czy³a: 12 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-16, 10:32   

czy czas lecz rany... z czasem, po prostu zapominamy momentami o tych ranach, ale jak się naruszy ową "ranę" ból powraca, pomimo czasu, który upłynął...
_________________
"Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała."
P.Coelho
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-23, 09:56   

Prawda, kochani czas leczy rani... Wiem to po swoim przypadku... Bo po pewnym czasie, po TYM wydarzeniu, zauwazylem kilka waznych rzeczy, wiec trudno, nie mam co juz plakac, bylo... Ale mimo wszystko nie nalezy tego co bylo nadal roztrzesywac... To tylko szkodzi...
 

Monique  

Stały User

siostrzyczka Gringo



Do³±czy³a: 12 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-23, 21:03   

szkodzi, bo "narusza" rany. czas uśmieża ból ran.
_________________
"Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała."
P.Coelho
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-07-23, 22:13   

k.a-s napisa³/a:

"Czas nie leczy ran, on przyzwyczaja do bólu"

dokładnie tak. zgadzam się z tym.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-24, 08:16   

Rana byla jedna, faktycznie duza i bolala dlugo... Minelo, wylizalem sie z tego.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-07-24, 20:15   

Tak czas leczy rany. Wiem to z własnego doświadczenia. Zostałam zraniona przez osobę po której najmniej bym się tego spodziewała. Ale podobno takie osoby potrafią zranić najbardziej no i prawda. Ale z czasem przestałam płakać, myśleć o tym i zapomniałam. Jednak kiedy przypominam sobie o tym łza w oku się kręci. Rany, które zostały zrobione nie znikną nigdy, będą do końca życia w sercu. Nigdy się o nich nie zapomni.
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-26, 18:42   

Leczy rany. Tylko czasem lubimy je rozdrapywać, co sprawia, że znów bolą. Nawet jeśli pozostanie już po nich tylko blizna, to niestety nigdy nie zniknie. Zawsze będziemy pamietac o krzywdach.
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-07-26, 19:43   

W rozdrapywaniu to mogę przyznać, że naprawdę jestem dobry... :-P
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-07-28, 12:32   

lipek napisa³/a:

W rozdrapywaniu to mogę przyznać, że naprawdę jestem dobry...



Znam kogoś kto również jest dobry w te "klocki". Niby chce dobrze a jest gorzej :-)
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com