Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-15, 22:44   

Kama_65, gratuluję UW. :) Dostałam się na UMCS na germanistykę, ale z niej zrezygnowałam, bo mam za daleko. Złożyłam papiery na anglistykę na UPH. Wiem, gorsza uczelnia, ale bliższa. :)
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-16, 12:25   

red_rose, myślę, że też dostałaś się na dobre studia:) może i dużo osób w naszym kraju zna angielski, ale w końcu jest to najpopularniejszy język na świecie, więc zawsze będą potrzebni ludzie, którzy go znają:)
Ja, szczerze mówiąc, teraz, gdy opada trochę to napięcie, związane z wynikami i rekrutacją, zaczynam bać się tych studiów i wszystkiego, co z nimi związane. Po prostu nie chcę mieszkać z dala od domu...:(
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-16, 22:23   

Dziewczyny, nie uwierzycie! Dostałam się na UW z rezerwy! Idę na UW ;)
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-17, 11:27   

red_rose, brawo;D gratulujÄ™, a na co? AnglistykÄ™, germanistykÄ™, lingwistykÄ™?
Studentki UW sÄ… fajne;))
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Do³±czy³a: 25 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-17, 13:49   

red_rose, GratulecjÄ™!!! :D
Kama_65, też zaczynam się bać, chociaż nie mam bardzo daleko do domu, bo 70 km. Jakieś 2 godzinki autobusem. Ale będzie się tam bez rodziny i trzeba być już samodzielnym i to jest przerażające ;/ a na dodatek takie duże miasto
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-17, 18:47   

Dziękuję Wam :)
Kama_65, nauczanie języków - kombinacja: ang-niem (w Kolegium UW) :)
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-17, 22:50   

Qmloczek, a właśnie, a gdzie ty się dostałaś? Patrz, zapomniałam zapytać;P ja mam trochę ponad 2h, ale to i tak nie jest bardzo daleko. Ale właśnie najbardziej chodzi o tę konieczność samodzielności, radzenia sobie samemu, niemieszkanie z rodziną, nieprzebywanie z nimi na co dzień... To wszystko będzie baaardzo trudne, ale cóż-nie zamierzam też iść na naprawdę podrzędną uczelnię 15km od domu, tylko po to, by w nim mieszkać, bo to bez sensu;P więc trzeba będzie się przyzwyczaić;)
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-17, 23:57   

O właśnie, Qmloczek, gdzie się dostałaś? Też zapomniałam spytać. :)
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Do³±czy³a: 25 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-18, 09:05   

Ja się dostałam na fizjoterapie na uniwersytecie medycznym w Poznaniu ;D Na pewno się szybko przyzwyczaimy do tej samodzielności ;) Najgorszy pewnie będzie pierwszy miesiąc, a potem już z górki :D
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

mata123  

User


Do³±czy³: 18 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-18, 09:38   

Witam witam ;D
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-18, 16:02   

Qmloczek, brawo, ten kierunek na pewno ma przyszłość:D
Taak, też liczę na to, że się przyzwyczaję dość szybko;) a końcu, to nie jest wcale jeszcze wyprowadzka z domu, tylko pomieszkiwanie kilka dni w tygodniu poza domem;)
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-18, 19:06   

Qmloczek, gratulacje! ¦wietny kierunek na przyszłość! :)
Mnie też czeka pomieszkiwanie w domu jedynie w weekendy... Ale cóż, taki chyba los większości studentów- usamodzielnimy się! :)
CoÅ› ostatnio Kamisiek nam siÄ™ nie odzywa.
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-18, 21:52   

Właśnie, to dziwne... Miejmy nadzieję, że niedługo się odezwie:)
To widzicie, właściwie wyszło na to, że wszystkie tutaj się jakoś fajnie dostałyśmy;)
Co tam porabiacie? Napiszcie ogólnie, co tam u was slychać poza tą rekrutacją;)
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-18, 22:10   

Kama_65, wzięłam się za czytanie książek, nadrabiam ze słuchaniem muzyki, piszę trochę ze znajomymi, mam więcej czasu dla bratanicy i spędzam maaaaaasę czasu na dworze. :):) A Wy? :)
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Do³±czy³a: 25 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-18, 22:18   

Dziękuje wam :) Właśnie też zauważyłam jej brak :(
Ja robię prawo jazdy w końcu, a oprócz tego często biegam i też spędzam czas na dworze :D
red_rose, też się muszę wziąść za czytanie książek, bo na prawde to lubię i nie wiem czemu teraz w wakacje nie czytam XD
mata123, Cześć ;)
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com