Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Roofi  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-16, 12:37   

Miłość jest przereklamowana :)
 

Limonka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-17, 21:57   

Nie mam nikogo, ale przecież mam dopiero 17 lat (i to nie całe), mam czas. Zresztą po co szukać na siłę? Brak chłopaka nie przeszkadza mi jakoś specjalnie chociaż jak widzę, że coraz więcej rówieśników znajduje sobie kogoś to jakoś tak trochę smutno mi się robi. Nawet nie ma nikogo kto by mi się jakoś specjalnie podobał. Ale fakt, czasem dobrze byłoby miec osobę, do której można by się przytulić, szczególnie z szare jesienne wieczory ;)
 

Ankrubenc  

User


Do³±czy³a: 16 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-16, 17:32   

Ja mam 16 lat i również nie miałam chłopaka ale wydaje mi się że to nie jest żaden obciach :-)


A tak poza tym to przepraszam ze właśnie na tym forum ale jestem tutaj nowa i jeszcze nie za bardzo ogarniam... chciałabym kogoś poznać dziewczyna chłopak.. chodzi mi o kogoś no wiecie po prostu (jakaś nowa osoba w moim życiu, nowa znajomość) czy jest tutaj jakieś forum stworzone w tym celu?
Jeszcze raz przepraszam i proszę o odpowiedź :)
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2012-11-16, 21:22   

Też nigdy nikogo nie miałam i jakoś z tego powodu nie ubolewam. Tak jak przedmówcy pisali: mam czas. Co nie zmienia faktu, że rzadko kto chciałby iść przez życie całkiem sam.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

kosma  

User


Do³±czy³: 03 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-16, 22:12   

a ja w pewnym sensie jestem singlem. od dawna trzymam się zasady 'wolny wilk' i bajeruję po prostu parę naraz. może to chamskie, może dziecinne a z drugiej strony męskie - wbijam, ja kocham wszystkie ładne dziewczyny ;*
_________________
'I feel his hand on my brain ,
When I write rhymes, I go blind, and let the lord do his thing'
 

lubiÄ™ deszcz  

Stały User

fotomaniak



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2012-11-16, 22:21   

„Mam czas”. G*wno prawda. Znam wielu którzy, tak mówili. Teraz sÄ… w takim wieku, że ich rówieÅ›nicy majÄ… już swojÄ… rodzinÄ™. A oni co majÄ…? Puste mieszkanie. Nie mówcie, że miÅ‚ość sama przyjdzie, ponieważ to akurat ma najmniej wspólnego z prawdÄ…. Trzeba jej wyjść naprzeciw, wyjść z domu.

A ja? Też nigdy z nikim nie byłem. Człowiek dorosły, z pracą, w trakcie nauki, zaradny. W towarzystwie zabawny, lubiany, pomocny, z zainteresowaniami. Może po prostu jestem za dobry? ;) wiele razy słyszałem od kobiet (starszych, z doświadczeniem) złoty chłopak. Cóż w życiu najwyraźniej trzeba być czasem świnią.
_________________
Mazury Kocham!
 

snowwhite

User


Do³±czy³: 12 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-12, 22:27   

WIELKI WSTYD! Chyba dla ludzi bez mózgu dla których liczy się tylko sex. Wiadomo, każdy zaczyna na to kiedy mu sytuacja i uczucia pozwolą. Może i 15 lat to nie jest dobry czas na zaczęcie życia seksualnego, ale z drugiej strony kto te dzieci uświadomił. Oglądało się może na WD¯cie film związany tym, ale to w ogóle nie odzwierciedlało prawdziwego życia. Poza tym dochodzą namowy koleżanek, wszędzie głośno o tym w necie, TV i potem się ludzie dziwią, że w podstawówce nie ma dziewic. A moim zdaniem od uświadamiania w tych sprawach to są rodzice, a nie szkoła. Niestety nasz system edukacyjny zawodzi widać w każdym aspekcie. Każdy facet chciałby mieć dziewczynę dziewice, no ale ktoś też musiał je rozdziewiczyć, przed nim też był facet co też chciał dziewice. Egoiści i hipokryci nas otaczają i nic na to nie poradzimy. Wracając do tematu, to nie jest wstyd, na wszystko przyjdzie czas, a kiedy już będzie ten czas na pewno będziesz zadowolony (bo zadowolona to nie każda za pierwszym :mrgreen: ) ;)
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-12-16, 20:03   

Dziwne, bo u mnie w szkole nie ma żadnych informacji na temat, by wszyscy uprawiali sex, tak więc w to, że nie ma dziewic w gimnazjum po prostu nie wierzę.
 

totill  

Stały User

Wagabunda!



ImiÄ™: Antonina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 29 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-12-16, 22:00   

Dla mnie to nie jest żaden obciach, w mojej klasie może połowa dziewczyn z kimś chodzi/chodziła, reszta chyba podobnie jak ja - czyli jeszcze nigdy.
Ale nie ukrywam, że gdyby ktoś się we mnie zakochał/zauroczył (nawet bez wzajemności), to czułabym się podbudowana, że mogłam się w ogóle komuś spodobać ^^'
 

V-Tec  

User



Do³±czy³: 06 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-06, 02:05   

Mam dziewczynę bo jej potrzebuję, moja pierwsza i mam nadzieję ostatnia. Będę dążyć do tego. ¬le mi było być samym. Z kolegów mi nic, a dziewczyna dała mi znacznie więcej, miłość, spędzanie miło razem czasu, intymność, rozmowy, pisanie razem, wychodzenie, itp. I takie życie mi odpowiada chociaż moje problemy osobiste mi przeszkadzają typu brak zaufania czy zazdrość i walczę żeby tego nie było.
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-01-06, 11:14   

Bardzo późno związałam się z kimś, zawsze jakoś tak chciałam poczuć się kochana i to odwzajemniać, ale jednak kiedy przyszło co do czego, okazało się, że nie jest jak w bajce i teraz żałuję obydwu moich związków, bo były bardzo nieudane i nie byłam szczęśliwa. Generalnie zanim weszłam w świat związków czułam się cholernie niedoświadczona, biorąc pod uwagę opowieści moich koleżanek, ale dość szybko nadrobiłam wszystko. Teraz, szczerze mówiąc, nie chcę się wiązać na długo i wolałabym mieć przed sobą pierwszy związek. Ale czasu nie cofnę...
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Anarchiaa  

User

Chaos. Chaos. Chaos.


ImiÄ™: mam nick, widziaÅ‚eÅ

Do³±czy³a: 29 Gru 2012

Sk±d: z Za¶wiatów

   

Wys³any: 2013-01-06, 12:30   

Nie uważam, żeby był to wstyd. Myślę, że podejście do związków, zależy tutaj od danej osoby. To dość indywidualna sprawa. Jedni odczuwają potrzebę bycia z kimś, w wieku 15 lat, więc zaczynają wcześnie, (ale czy za wcześnie? To znowu zależy od tego, jak poważnie traktuje się uczucia i drugiego człowieka). Drudzy po prostu czekają, nie spieszą się, doceniają przyjazń i tych co są. To jak najbardziej prawidłowe podejście. Co ma być, to będzie. Nic na siłę. Natomiast z drugiej strony, wszystko zależy od tej jednej chwili, od jednej myśli, od kroku w jedną, a nie drugą stronę.
_________________
Jestem po drugiej stronie Wszechświata. Tam gdzie nie ma ciszy, braku, ani Boga, ani monotonni.
Jest tylko chaos, sex i chaos. Przelewany jabolem.
 

AniaLogi86  

User



Do³±czy³a: 06 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-06, 15:24   

Ja na razie też nie mam nikogo i nie bd na siłę/ nikogo szukać. Poznałam co prawda ostatnio fajnego faceta ale okazał się strasznie zaborczy i natrętny, więc chyba nie warto było tracić czas.
_________________
jęsli nie wiesz jaki, u nas znajdziesz go na pewno wentylator
 

zibi189  

User


Do³±czy³: 12 Cze 2012

   

Wys³any: 2013-01-07, 12:48   

Sam miałem już dziewczynę, ale nie uważam, żeby nie posiadanie drugiej połówki było jakimś obciachem.
 

Sherlotka  

User

Czapka Holmesa



Imię: Baśka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 11 Sty 2013

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2013-01-13, 21:10   

Mam 15 lat i nigdy nikogo nie miałam.
_________________
I've always assumed that love is a dangerous disadvantage. Thank you for the final proof.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com