Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

_MajsteR  

Wymiatacz

Bodybuilding-My Life



Do³±czy³: 05 Lis 2010

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2010-11-06, 18:43   Poważne plany waszych zwiÄ…zków z dziewczynÄ…/chÅ‚opakiem...

Siema!

Mam do was pytanie, czy myśleliście już o tym ? "Poważne plany waszych związków z dziewczyną/chłopakiem..."

Moim zdaniem jak się z kimś wiązać to wiązać na stałe, bo tak to chyba strata czasu. Tak więc ja myślę nad tym z moją dziewczyna, mam nawet takie małe marzenia jak będziemy mieszkać ile dzieci i wogóle..... :-D :-) bardzo lubie sobie tak o tym pomażyć.

A jak jest u was ? Czy wy tylko chodzicie z dziewczynÄ… dla szpanu ? Albo jak w moim przypadku ? :-D Pochwalcie siÄ™ :-)
_________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-11-06, 18:48   

hmm, to zależy od ciebie i od dziewczyny.
Można wiązać się na krótko, można i na długo. Sam jednak brzydzę się zmienianiem dziewczyn co kilka miesięcy, uważam, że szmaci to mój szacunek i wartość. Traktuję dziewczynę jak coś więcej niż kobietę i oczywiście chcę, abym był z nią razem jak najdłużej.
Bo jaki sens jest w krótkich związkach ? Czy to podnieta, kiedy rozmawiając z kolegami opowiadacie ile "zaliczyliście" w jakim czasie, sytuacja typowo rodem z American Pie ?
Partner/partnerka to ktoś taki, który traktuje związek poważnie i robi wszystko aby on się nie zapadł.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-06, 18:56   

_MajsteR, przelotne związki są dobre (chociaż nikt nie zakłada na początku, że będzie właśnie przelotnie), bo pozwalają człowiekowi rozwinąć się w tym aspekcie; poznać siebie i swoje potrzeby w związku. Sprawiają, że po pewnym czasie człowiek jest pewniejszy siebie, nie boi się i wie, czego chce.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-11-06, 18:57   

Tak, lubię o tym rozmawiać z moja dziewczyną.

_MajsteR napisa³/a:

A jak jest u was ? Czy wy tylko chodzicie z dziewczynÄ… dla szpanu ?



Ja dla szpanu nie chodzę, bo uczucie do Niej nie polega na tym. Chodziłem za Nią rok i wychodziłem Swoje, teraz jesteśmy razem i szczęśliwi.

_MajsteR napisa³/a:

Moim zdaniem jak się z kimś wiązać to wiązać na stałe,



Nie widzę innej opcji. Po co mam się z kimś wiązać i powiedzieć za dwa miesiące "Przepraszam, ale znudziłaś Mi się.", jak mam się z kimś związać to tylko na zawsze.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-11-06, 19:00   

Jestem ze swoją ukochaną już prawie 4 lata. właściwie to nosi nas, że nie możemy się jeszcze pobrać. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Mam nadzieje, ze niedługo uregulują się nasze sprawy finansowe i będzie można ruszyć do boju. :-D
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

_MajsteR  

Wymiatacz

Bodybuilding-My Life



Do³±czy³: 05 Lis 2010

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2010-11-06, 19:03   

Isair życzę powodzenia.... :-D


Właśnie.. bo znam dziewczynę co ma 16 lat a miała chłopaków z.... ponad 20 na pewno i to mowie poważnie. Nie wiem jak ona ich nazywa swoimi chłopakami, kiedyś byłem nią nawet zainteresowany, lecz straciła u mnie "respekt" przez to jej zachowanie, nie rozumiem jej, ona szuka wrażeń czy jak ? :-|
_________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-11-06, 19:08   

_MajsteR napisa³/a:

chłopaków z.... ponad 20



Rośnie prawdopodobieństwo zarażenia AIDS.

_MajsteR napisa³/a:

kiedyś byłem nią nawet zainteresowany, lecz straciła u mnie "respekt" przez to jej zachowanie, nie rozumiem jej, ona szuka wrażeń czy jak ? :-|



Takim chętnie splunę w twarz, bez skrupułów.
Szuka wrażeń ? Raczej jest niezdecydowaną, pustą idiotką, ceniąca urodę nad intelekt.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-11-06, 19:21   

Cytat:

właściwie to nosi nas, że nie możemy się jeszcze pobrać



? :-o czemu nie możecie? (Jak zbyt osobiste to nie odpowiadaj :-) tak z ciekawości się pytam) ja jestem z Narzeczonym 4 lata i pobieramy się w sierpniu 2011, remontujemy mieszkanie. Tak więc plany mamy bardzo poważne ;) .
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-06, 19:32   

^byku93 napisa³/a:

Nie widzę innej opcji. Po co mam się z kimś wiązać i powiedzieć za dwa miesiące "Przepraszam, ale znudziłaś Mi się.", jak mam się z kimś związać to tylko na zawsze.


Wiążąc się z kimś nie możesz mieć 100% pewności, że właśnie z tą osobą się zestarzejesz.

Co do omawianej dziewczyny - po co o tym piszesz? Jej sprawa, jej życie. Nie jesteś jego częścią, więc i nie oceniaj pochopnie.
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-11-06, 20:16   

Nigdy nie rajcowały mnie przelotne związki, choć wiadomo, że jeszcze kilka lat temu patrzyłam na nie inaczej niż teraz.
W chwili obecnej jestem zaręczona, więc rzecz jasna planuję przyszłość z moim wybrankiem. Jest dobrze. :)
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-11-06, 20:50   

_MajsteR napisa³/a:

"Poważne plany waszych związków z dziewczyną/chłopakiem..."



Tak za rok bede żoną oficera;) :mrgreen:

I to nie prawda ze nie warto sie wiązać.Warto i to bardzo.....
Zwłaszcza z wiele wartym facetem :-x
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-11-06, 21:06   

Pati009 napisa³/a:


I to nie prawda ze nie warto sie wiązać.Warto i to bardzo.....



Nikt tu nie poruszył kwestii, że nie można ;) .
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-11-06, 21:08   

dzilu96 napisa³/a:

Nikt tu nie poruszył kwestii, że nie można ;) .



tak nie poruszył.Lecz to obecna moda.Rozmawiając z przyjaciółkami zastanawiam się jak z takimi pogladami mysla o szczęśliwym zyciu...
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-11-06, 21:41   

Każdy związek traktowałem poważnie. I będę traktował. I wiążąc się z kobietą mam nadzieję, że zostanie Ona ze mną na zawsze, że razem będziemy budować przyszłość. I nie widzę w tym nic złego. Wręcz przeciwnie - uważam, że tak powinno być. Bo po co wiążemy się z innymi osobami? Chyba nie dla zabawy? Dlaczego wchodzimy w związki? Chyba nie dlatego, że taki trend? Nie rozumiem kobiet, które uciekają przed słowem "przyszłość".

(Z tematu: ZwiÄ…zek i "na smycz")
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-11-06, 21:43   

dzilu96 napisa³/a:


Takim chętnie splunę w twarz, bez skrupułów.
Szuka wrażeń ? Raczej jest niezdecydowaną, pustą idiotką, ceniąca urodę nad intelekt.


mocne słowa jak na 14 latka. Oby o tobie nikt nigdy tak nie powiedział.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com