Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-06-18, 20:20   

Nagrywaj vloga :-) , nie wiem czy wniosę coś do rozmowy,ale chce CI pogratulować zaradności.. :-) walić wakacje!! Podoba mi się,że od siedzenia na dupie i uzależnienia od rodziców wziąłeś sprawy w swoje ręce. Cytując WWO "jeszcze będzie czas by odpoczywać" :-) Walić dogryzki kolegów, po pierwszej wypłacie to Ty będziesz się śmiał.
_________________
You know who i am
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-06-18, 22:07   

Dziękuje , kierowniczka też była zaskoczona że nie chcę wakacji. Nigdy nie było mnie stać na coś konkretnego, gdyby nie moja babcia prawa jazdy bym jeszcze nie miał, teraz moja mama zachorowała na raka i leży w szpitalu nie pracuje i jest lipa żebym coś miał muszę poszukiwać pieniędzy. Najlepiej wyśmiać mnie że pracuje w Mc ale niech spojrzą inni i się zastanowią bo płaca na godzinę jest w niejednym przypadku lepsza niż u nich... Chce spokojnie odkładać na samochód to ide do pracy.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-06-19, 19:34   

korr, ale tu nikt się z Ciebie nie śmieje!
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-06-27, 22:19   

No to pierwszy dzionek płatny za soba :D szkolenie BHP składajace się z wielu zasad bezpieczeństwa, bardzo ważne na co zwrócić uwage przy pracy itp :) Oczywiście ubranka robotnicze dostałem :P w niedziele na kuchnie ide będę smażył frytki to zobaczymy co dalej :)
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2013-06-27, 23:23   

korr napisa³/a:

No to pierwszy dzionek płatny za soba :D szkolenie BHP składajace się z wielu zasad bezpieczeństwa, bardzo ważne na co zwrócić uwage przy pracy itp :) Oczywiście ubranka robotnicze dostałem :P w niedziele na kuchnie ide będę smażył frytki to zobaczymy co dalej :)



Kiedyś znajomy opowiadał mi, że gdy pracował w MC dostał np książeczkę ze zwrotami, reakcjami itd w stosunku do klienta. Ciekaw jestem ile jest w tym prawdy, skoro póki co pracujesz na kuchni to nie masz kontaktu z klientem. Ale daj znać jak wyglądają właśnie tego typu szkolenia. Ciekaw jestem ile jest prawdy w tych wszystkich opowiadaniach. :-)
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-06-28, 08:28   

Rzeczywiście dostałem tam w Mc durne komiksy gdzie były historie bohaterów o pracy w Mcdonaldzie :P takie dla dzieci, troche jakby to miało zmotywować nas do pracy że nie mamy się bać tłumów na początku.

Jednego natomiast nie wiem , jeżeli klient zamówi hamburgera bez ogóra to jak to sprawdzić który to jest skoro wszystko jest robione na akord liniowo :D?
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-06-28, 12:05   

korr napisa³/a:

Najlepiej wyśmiać mnie że pracuje w Mc



Jeśli ktoś się śmieje, to oznacza, że nie wie jeszcze co to znaczy zarobić. Mnie też wkurzają ludzie, którzy przez całe życie dostawali kasę od rodziców, a jak ktoś idzie do pracy to śmiech. Czasami się mówi: praca uszlachetnia i patrząc na niektórych to by im się przydało.
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-06-28, 20:25   

No rozwala mnie gośc jeden, ma 6 par air maxow i się śmieje z tych co pracują w efesach albo Mc albo na kasach Biedronka tudzież Tesco, a on powiedział że nawet po szkole jak będzie trzeba tam nie pójdzie i do tego głupie komentarze w moją strone ;/
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-06-29, 17:14   

korr, mama ma, mama da. Tatusiowe. Za hajs matki baluj. Wymieniać dalej? Takich ludzi nie czeka nic ciekawego w przyszłości, jeśli w bardzo krótkim czasie wyschnie koryto rodziców. Niepotrzebnie tym się przejmujesz.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-07-01, 22:47   

Witam , wlasnie dzisiaj zdalem weryfikacje na stanowisko frytki w piatek bede uczyl sie kasy ;) ogolnie jest co robic czasem az za duzo ale sama praca podoba mi sie ;) fajna sprawa :P
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-02, 18:30   

Wiesz co Damian, szczerze cię podziwiam. Chyba nigdy nie spotkałam osoby, która by z takim entuzjazmem wypowiadała się o swojej pracy, szczególnie w "maku" :-) Trzymam za Ciebie kciuki i życzę, żebyś każdego dnia z przyjemnością chodził do pracy.

A tego "kolegi" to Ci współczuję. Ale najwięcej to tutaj traci on. Zresztą sam zobaczysz, jak "smakuje" pierwsza wypłata, nie da się tego porównać z kaską dostawaną od rodziców :-)
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-07-06, 23:02   

Dzięki :P cudów nie ma bo już dwa poparzenia zaliczone jedno z mojej winy drugie z jednego pracownika głupoty :D ale szybko zaaklimatyzowałem się tam każdy na luziku podchodzi do pracy wiadomo jak są obroty to nie ma zlituj ale nawet wtedy uśmiech z twarzy nie znika jak żarty czasem lecą na serwisie albo na kuchni ;) ogólnie lubie pracować szczególnie jeśli ktoś mi płaci ;) nie żebym był materialistą ale kasy nie mam , lecz trzeba iść do przodu nie łamać się :P Dzisiaj pranie ubrań pracowniczych zaliczone bo dopiero w piątek do pracy tak więc środka i czwartek wolny :D w piątek albo w sobote zdam wam relacje z pierwszych godzin nauki na kasie :P Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2013-07-06, 10:30 ]
Siemanko ;) wczoraj pierwszy dzionek szkolenia z kasy i powiem wam że na kasie się nie zmęczyłem zbytnio :D fajna sprawa trochę odpocząłem od frytek i darcia mordy wrednej managerki że to za mało słone a sypie tyle normy mówią czyli jedna miarka=4g soli :D co do kasy to jeszcze mam problem z odnajdywaniem niektórych rzeczy po prostu dużo tego na kasie jest a i jeszcze rozpoznawanie rodzajów wrapa :D ale myśle że pomału ogarnę sprawę :D Podsumowując na kasie tak czas leci że nie wiesz kiedy masz koniec pracy bo patrzysz a to już ponad połowa zmiany minęła :D pozytywnie na razie w Mcdonaldzie szczególnie jak się ma spoko ludzi na kuchni :D
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-07-07, 23:08   

Co do tej soli. Czy aby na pewno zgodne z umową czy czymkolwiek jest ujawnianie takich informacji? Nie żebym zaraz otwierał konkurencję sypiącą 3,5g soli, ale...
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-07-14, 21:28   

Nie no coś ty to tylko jednostka tak na prawde na oko się troche dosypuje więc nie wiadomo dokładnie ile teraz :D skoro konkurencja to pewnie KFC :D


Szkolenie na serwisie zdane za 3 podejściem ;) . Nie jest tak łatwo zdać :D trzeba szybko na kasie sie odnajdywać umieć robić wszystkie desery kawy itp oraz trzeba być szybkim :D

Pierwsza wypłata była więc ładnie to wygląda:P teraz z wielką przyjemnością mogę na luzie chodzi do pracy bez spinki :D
 

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 06 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-07-15, 08:57   

korr, gratulujemy pierwszego poważnego zatrudnienia. Widzę, że praca daje Ci satysfakcję i jesteś z niej zadowolony :) Musimy pamiętać, że praca to praca... -skończyła się zabawa i beztroskie życie :] możesz ujawnić info ile płacą na godzinę i w jakim mieście pracujesz?
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com