Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-06-13, 12:31   Praca w Mcdonald's

Witam wszystkich ;) 3 tygodnie temu złożyłem CV do Mc, poszukując wszędzie pracy gdyż w moim mieście ciężko o nią a wakacje się zbliżają i pieniądze potrzebne :) nie robią sobie nadziei po 3 tygodniach telefon, że zapraszają mnie na rozmowę do lokalu. W czwartek tydzień temu poszedłem na rozmowę z przyjacielem bo on razem ze mną składał przez neta tam papiery i do niego dzwonili Wszystko spoko rekrutacja wiadomo, rozmowa w grupie potem indywidualnie :P najlepsze było to że z kierownikiem Mc już kiedyś współpracowałem w innej dziedzinie to już jakiś plus był bo widział jak pracuje. No nic po rozmowie musieliśmy czekać na telefon , było tak że jeżeli do piątku nie oddzwonią to znaczy że szukać pracy dalej trzeba. Ku naszemu zaskoczeniu dostaliśmy po kolei telefony, że zostaliśmy pozytywnie rozpatrzeni i dostaliśmy prace i w środę bądź czwartek będzie dzwonić jakaś baba od personelu która nas pokieruje spoko nie :D wczoraj nie było telefonu od niej i powinna dziś dzwonić i to oczekiwanie jest drastyczne :D nerwówka . Tak to jest jak nigdzie pracy nie ma i w końcu coś się znalazło. Czekam dzisiaj do końca dnia :D

Może ktoś z was się najmował do pracy w Mc?? Jak u was to wyglądało ???
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-06-13, 21:59   

Jarasz się jak helikopter w ogniu, a może być tak, że po tygodniu będziesz przeklinał tą pracę. Sezon wakacyjny, sezon ogórkowy, sezon urlopów. Teraz wszędzie będą szukać jeleni za 7zł/h.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-06-13, 22:56   

Takie są realia polskie :P spoko już dzwonili do mnie i wszystko ok troszkę wiecej zarobie niż tutaj napisałeś. Nie jest źle tylko trzeba mieć zaparcie i pracować a nie jak niektórzy w tym chorym kraju. Chociaż już wiem że bede chcial po szkole uciekać z tego kraju do USA CANADY badz UK :mrgreen:
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2013-06-13, 23:10   

korr napisa³/a:

Nie jest źle tylko trzeba mieć zaparcie i pracować a nie jak niektórzy w tym chorym kraju



Staryyy... Ja nie wiem czym ty się podniecasz. To Mac. A to zdanie było głupie i bezsensowne. Bądź zajebistym robolem. ¯yczę ci powodzenia. Tylko nie wypowiadaj się w taki sposób. Nie znasz realiów.
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Amellie  

Wymiatacz

engineer.



Wiek: 18

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Praha

   

Wys³any: 2013-06-13, 23:20   

Michael Cera, 7zł/h to źle? bez doświadczenia ? nie sądzę..
Marlen, a co, ma siedzieć w domu na dupie i płakać jak to jest mu źle ? chłopak zamiast bawić najlepsze w wakacje, wolne, lato, to poszedł do pracy, a Ty mu gadasz, bądź zajebistym robolem? nie ogarniam o.O

co do pracy w MC, koleżanka tam pracuje i na początku było jej ciężko, wiadomo lato, więcej ludzi, duży ruch, a i starzy pracownicy kazali jej wszystko za siebie robić, na szczęście miała tyle rozumu, że wypięła się na nich i robiła swoje :), także nie daj się wykorzystać przez starszych stażem kolegów z pracy :).
_________________
"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" Pan P(e)..
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2013-06-13, 23:26   

Amellie napisa³/a:

Marlen, a co, ma siedzieć w domu na dupie i płakać jak to jest mu źle ? chłopak zamiast bawić najlepsze w wakacje, wolne, lato, to poszedł do pracy, a Ty mu gadasz, bądź zajebistym robolem? nie ogarniam o.O



Nie nie... Chwali siÄ™. Tylko niech nie rzuca

korr napisa³/a:

Nie jest źle tylko trzeba mieć zaparcie i pracować a nie jak niektórzy w tym chorym kraju.

<---------- takimi o to zdaniami.
Swoją drogą, takie poświęcenie... Jak wielu innych w jego wieku. Nie ma czym się zachwycać.
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2013-06-14, 00:06   

Zastanawiałam się kiedyś nad pracą w Mac'u, ale to chyba nie dla mnie. Kilku znajomych tam robiło i zbyt długo nie wytrzymali tempa, traktowania przez resztę ekipy, smrodu - żaden w każdym razie nie polecał specjalnie pracy w budzie typu fast-food.
Ale, jak na robotę bez wykształcenia, 7zet za godzinę to wcale nie taka najgorsza stawka.
_________________
meow
 

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 06 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-06-14, 11:09   

dlaczego korr nie ma cieszyć się z pracy w mc donaldzie? ;) nie patrzcie na to w ten sposób. To zatrudnienie wakacyjne - pójdzie do pracy, pozna nowych ludzi, zobaczy jak działa mac od środka, nauczy się wielu pozytywnych rzeczy i przy okazji zarobi pieniądze. Po co ma siedzieć przy komputerze na fejsbuku przez całe lato? :) lepiej zrobić coś pożytecznego ;)
_________________
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-06-14, 11:51   

Specjalista święta racja natomiast po wakacjach dorabianie w wekeendy tam jeszcze będzie ;) Tak po za tym w moim mieście to i tak dobra stawka np taka firma PHILIPS LIGHTING POLAND płaci na rękę 6 zł i to za zapierdzielanie na taśmie więc nie przesadzajmy że złe warunki. Tutaj mam chociaż możliwość jakiego rozwoju. Najlepiej nic nie robić a kasa sama przyjdzie nie .... uszanujcie ludzi którzy nawet taką pracę wykonują bo tak nawet by nie miał kto ci jedzenia w restauracji zrobić i nie mowie tu tylko o Mc. ¯adna praca nie hańbi, może Ciebie stać na wszystko i masz lepszą prace, a ja chce tylko zarobić i zdobyć pierwsze doświadczenie.
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-06-15, 10:42   

Spoko, znalazłeś pracę. To nas wszystkich taaaak interesuje.. :niepewny:
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-06-15, 22:56   

Chodziło pytanie czy może ktoś do Mc się rekrutował i jak to w jego przypadku wyglądało a nie to że udało się znaleźć prace.
 

Vladim

Wymiatacz


Do³±czy³: 15 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-06-16, 10:39   

Praca jak praca. Jak na kuchni to dostajesz karton zdechłych szczurów i przerabiasz na hamburgery, cheesburgery, a jeśli potrzeba zrobić mcfisha itp to dają Ci zdechłe ryby prosto z Wietnamu :mrgreen:
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-06-16, 19:54   

Tylko uzbrój się w cierpliwość. Klienci, zwłaszcza w takim Macu, są bardzo wybredni. Ostatnio byłem świadkiem awantury o jedzenie leżące na podłodze w strefie gastronomicznej. Koleś miał rację, bo takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, zwłaszcza bezpośrednio przed oczyma klienta. Sam wyobraź sobie taką sytuację: zamawiasz frytki, a podczas oczekiwania na zamówienie widzisz je na brudnej podłodze wśród innego syfu.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 06 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-06-18, 13:02   

korr czekamy na relacje jak Twój pierwszy dzień pracy w McDonaldzie :idea:
_________________
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-06-18, 16:11   

Dzisiaj jestem po badaniach w medycynie pracy :P 27.06 pierwszy dzionek do pracy szkolenie BHP itp. Co do ubioru to musiałem zainwestować w obuwie BHP, które kosztowało mnie 95 zł ze zniżką z Mc. Zdam relacje zaraz po pracy :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com