Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-10-03, 13:33   

Pracowałam w Macu 1,5 miesiąca i serdecznie odradzam. Już chyba wolałabym jeździć do LG... podobne pieniądze. O weekendach wolnych w takiej pracy można zapomnieć a jak pensja przychodzi na konto to nie wiedziałam czy mam się zacząć panicznie śmiać czy rozpłakać jak dziecko. :-D
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

HCNOPS  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 19 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-10-03, 14:02   

W Macu pracują korpośmiecie :D Zanim zaczniesz zarabiać przyzwoicie, to wpierw flaki z siebie wyprujesz, a ostatecznie i tak nie masz pewności, że zajdziesz gdziekolwiek.
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-10-03, 14:17   

A, zapomniałam dodać. W mojej "siedzibie" Maca większość pracowników była po studiach o kierunku "Turystyka i rekreacja". Przypadek? Nie sądzę. :-D
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

HCNOPS  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 19 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-10-03, 14:31   

W Macu powinni pracować ludzie po psychologii. Wiesz, kontakt z ludźmi i tak dalej ^^
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2013-10-03, 21:25   

Powinnam się zatrudnić w Mc - może przeszłaby mi ochota na to śmieciowe jedzenie ;)
Co do soli - wszyscy znajomi zdecydowanie się wypowiadają, że jest jej za dużo. Nawet jak zamówi się niesolone - są solone :-x
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-10-12, 01:06   

generalnie pracowac do fastfodow chodza ludzie totalnie bez ambicji tudziez tacy ktorych kazda inna praca przerasta/nigdzie indziej nie chca ich przyjac. nigdy przenigdy nie zatrudnilabym sie w takim miejscu
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-10-12, 12:13   

Ja tam szanuję McDonalds wspaniała firma , jej założyciel jest wg. mnie osobą świętą z dokonaniami większymi niż Jezus . Tyle ludzi ile ma dzięki niemu pracę , ten rozrost kapitału jak dzięki tej firmie się dokonał jest niewyobrażalny .
 

traxx

User


Do³±czy³: 12 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-13, 12:02   

Tak z ciekawosci, jakie zarobki sÄ…?
Zawsze miałem wrażenie że tam panuje pełna "desperacja"
:-D
_________________
Podpis niezgodny z regulaminem.
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-10-14, 15:16   

Witam pod długim milczeniu :D Pracowałem w Mc 3 miesiące z tym że 2 miesiące 3/4 etatu bo wakacje to luzik a od września miałem 1/4 etatu czyli ustaliłem sobie że wekeendy :D W ciągu tych 3 miesięcy zarobiłem na rękę 3700 zł :) co do stawki godzinowej 9,60 zł brutto plus dodatek za buty i pranie 0,50zł na godzinkę. Moje 4 wypłaty :D czerwiec 100 zł lipiec 1000 zł sierpień 1500 zł wrzesień 1100 zł. Dodać muszę jednak że w lipcu 10% premii dostałem tak więc ładnie to wyszło :D

Co do pracy dalszej to nie wziąłem następnej umowy bo za duży natłok nauki mam :D chociaż chcieli mi wcisnąć kolejną umowę i kierownik zły był że nie podpisałem ale no cóż siła wyższa :D
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-11-06, 13:19   

A jak podobała Ci się sama praca? Da się tam wytrzymać? Ci właściwie należy do Twoich obowiązków na początku?
 

Ellira  

User



ImiÄ™: Agata

Wiek: 35

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-08, 10:51   

Mój kolega w te wakacje pracował w McDonalds i zarabiał 9,50 netto za godzinę z umową na pełen etat. Ogólnie mówił, że straszny zapierdziel (pracował większość czasu na kuchni i składał kanapki) i pracując po 10h dziennie jest ciężko wytrzymać, ale idzie się przyzwyczaić - tylko potem się jest bardzo zmęczonym.
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-11-26, 16:56   

No jest ciężko stres managerowie wredni którzy sami czasem nie ogarniają i kierownik nad głową ale były dni że aż miło się pracowało :) ogólnie polecam taką pracę zawsze jakieś to doświadczenie. Jeśli chodzi o kuchnie to gorąco jest i często człowieka suszy szczególnie jak robisz na frytkach gdzie jest sól.
 

anusia66

User


Do³±czy³: 23 Gru 2013

   

Wys³any: 2013-12-23, 09:06   

Koleżanka kiedyś pracowała dwa lata i później się zwolniła, warunki pracy beznadziejne, pensja śmiesznie niska, nie warto.
_________________
Sprzedaż i wynajem różnego rodzaju maszyn budowlanych - http://www.wacker.machonk...arki-benzynowe/
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-12-23, 12:13   

Cukierkowa napisa³/a:

generalnie pracowac do fastfodow chodza ludzie totalnie bez ambicji tudziez tacy ktorych kazda inna praca przerasta/nigdzie indziej nie chca ich przyjac. nigdy przenigdy nie zatrudnilabym sie w takim miejscu



Nie obrażaj ludzi. Urodziłaś się w innej pod każdym względem epoce. Teraz są zupełnie inne warunki gospodarcze. Jest słabo rozwinięta i częściowo sfaszyzowana gospodarka wolnorynkowa, jest niedostosowana do potrzeb struktura edukacji, jest upośledzony system podatkowy i prawny. Problemy ze znalezieniem pracy w tych warunkach dotyczą ludzi o bardzo zróżnicowanych ambicjach i możliwościach umysłowych.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-12-24, 10:00   

Cytat:

Problemy ze znalezieniem pracy w tych warunkach dotyczą ludzi o bardzo zróżnicowanych ambicjach i możliwościach umysłowych.

ale pieprzenie. jak ktos ma glowe na karku i nieco ambicji to sobie zawsze poradzi a jak ktos jest lajza to wybiera najprostsza opcje i w tym przypadku konczy na kuchni w fastfoodzie.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com