Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-08, 21:35   

Kal-El napisa³/a:

Być może sam zawodnik odrzucił tą ofertę , w końcu wychowanek Realu dziwne , że wolałby wybrać Barce od swojego kochanego klubu .



Nie takie zdrady były już dokonywane pomiędzy tymi klubami.

Kal-El napisa³/a:

To tj. z synem marnotrawnym Cataloni - 'Cesc Fabregas' , odszedł bo nie było miejsca dla niego , rozwinął się u Wegnera i proszę , sam zawodnik nie był zainteresowany przejściem do ekipy Madridistas



Już niedługo może przejść gdziekolwiek, bo pewnie kończy mu się już cierpliwość, a sukcesów na horyzoncie Arsenalu nie widać po okienku transferowym jeszcze bardziej.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-08, 23:16   

poem sometimes napisa³/a:

Nie takie zdrady były już dokonywane pomiędzy tymi klubami.


Pewnie masz na myśli Figo ?
ciężkie chwile przeżywał wracając na Camp Nou w barwach realu ...


Myślę , że Fabregas powinien już odejść z Arsenalu , aby odnosić właśnie sukcesy na arenie europejskiej ... Z pewnością Arsenal nie będzie taki już mocny bo odeszli Adebayor i Toure
Tak czy siak ukończą sezon w pierwszej piątce ...

Ciekaw jestem jak doprowadzi jeszcze Hughes do zgrania Man City ...
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-08, 23:34   

To jest chyba największa zagadka w Premiership, bo skład na papierze mają świetny, na pierwszą 4, ale to jest drużyna budowana tak chaotycznie, że wszystko tam może niewypalić równie dobrze. A Arsenal właśnie osłabił się, nie planuje żadnych wzmocnień, nic się w tym klubie nie dzieje oprócz kupowania młodych talentów, a w ten sposób nic się nie ugra. Stawiam, że w Anglii liczyć się będą tylko ManU i Chelsea, tak jak w Hiszpanii Barca i Real.

[ Dodano: 2009-08-09, 04:21 ]
P.s. Jeszcze tak na dobranoc - mały akcent humorystyczny ;)

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Jeden z moich ulubieńców, do tej pory nie rozumiem, jak oni mogli go kupić :-D
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

boogeyman

Stały User



Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 08:52   

Kal-El napisa³/a:

poem sometimes,
Mata to wychowanek Realu



Tak. W wieku 12 lat trafił do Realu Oviedo, gdzie grał przez 3 lata. Potem został zauważony przez wysłanników RM i wówczas przeszedł do drużyny Madrytu.

Cytat:

dziwne , że wolałby wybrać Barce od swojego kochanego klubu .



Wolał Valencie, to co tam dopiero Barcelona. :)

Cytat:

To tj. z synem marnotrawnym Cataloni - 'Cesc Fabregas' , odszedł bo nie było miejsca dla niego , rozwinął się u Wegnera i proszę , sam zawodnik nie był zainteresowany przejściem do ekipy Madridistas



Tu akurat nie wiele jest prawdy. Arsenal zakontraktował Cesa wykorzystując wielkie zamieszanie, jakie w tamtym czasie panowało w klubie ze stolicy katalonii. Miała miejsce zmiana prezesa, a Barcelonę w roku 2003 prowadziło, aż 4 różnych trenerów.
Nie jest też prawdą o tym, że nie był zainteresowany. W jednym z udzielonych wywiadów miał powiedzieć, że jego rodzina zrozumiałaby jego przejście do RM oraz że każdy piłkarz chce zdobywać trofea, a RM to gwarantuje.

Notabene, ja nie wiem skąd u Barcelony zainteresowanie Cesem. Gdzie on niby miałby grać, bo przecież nie wydaje się 40 mln E na rezerwowego.

Cytat:

Jeden z moich ulubieńców, do tej pory nie rozumiem, jak oni mogli go kupić



Akurat Drenthe grając w Feyenordzie spisywał się bardzo dobrze. Sama Barcelona chciała go pozyskać, ale on wolał Real. No i proszę co z nim zrobiliście...
;)

Real ma dar do niszczenia piłkarskich talentów. Dobrze, że Mata odszedł do tej Valencii, bo pewnie nigdy byśmy o nim nie usłyszeli.
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-09, 12:33   

poem sometimes napisa³/a:

będą tylko ManU i Chelsea



Prawdopodobnie tak będzie

poem sometimes napisa³/a:

P.s. Jeszcze tak na dobranoc - mały akcent humorystyczny ;)

http://www.youtube.com/wa...player_embedded



No niestety to polityka transferowa Ramona Calderona , choć tak jak kolega wyżej wspomniał w Feyenordzie zarąbiście mu szło , wg. mnie za dużo holendrów było sprowadzonych .
Florentino stara się odbudować Real w taki sposób aby było w nim jak najwięcej hiszpanów jak i własnych wychowanków skutki : Albiol , Arbeloa , Negredo , Granero .
W ataku miałbyć Villa ale , że nietoprze żądały zbyt dużej kwoty , zdecydowano się na również perspektywistycznego Algierczyka a raczej francuza* z drugim obywatelstwem jakim jest Karim Benzema .

Za rok czekamy na Ribberego , choć osobiście dałbym szansę dla Maty .

boogeyman napisa³/a:

Arsenal zakontraktował Cesa


Dla mnie słowo zakontraktował wiąże się z odejściem od bieżącego pracodawcy ;)
i lepszego wówczas momentu aby porwać Francesca nie było ;]
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 13:01   

boogeyman napisa³/a:

Notabene, ja nie wiem skąd u Barcelony zainteresowanie Cesem. Gdzie on niby miałby grać, bo przecież nie wydaje się 40 mln E na rezerwowego.



Zgadzam się i też nie wiem, jaki byłby pomysł na jego grę. Barcelona potrzebuje wzmocnić środek pola, ale tylko na krótki okres, kiedy będzie się odbywać PNA, więc to dosyć nietypowe wyzwanie transferowe, muszą pozyskać kogoś, komu nie będzie przeszkadzało przesiedzenie większości sezonu na ławce.

boogeyman napisa³/a:

Akurat Drenthe grając w Feyenordzie spisywał się bardzo dobrze. Sama Barcelona chciała go pozyskać, ale on wolał Real. No i proszę co z nim zrobiliście...



Barcelona oferowała jakąś małą sumę i całe szczęście, że się nie udało. Nigdy nie widziałem nic szczególnego w Drenthe, zwłaszcza, że dużo ciekawszym zawodnikiem na tę pozycję wydawał mi się Urbi Emmanuelson z Ajaxu.

boogeyman napisa³/a:

Real ma dar do niszczenia piłkarskich talentów. Dobrze, że Mata odszedł do tej Valencii, bo pewnie nigdy byśmy o nim nie usłyszeli.



Vide Javier Portillo ;)
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-09, 17:00   

poem sometimes napisa³/a:

Real ma dar do niszczenia piłkarskich talentów.


Zdarzało się to może u dwóch , czy u trzech piłkarzy .

Poza tym ci co wychodzili , ze szkółki w Realu talent do gry otrzymywali HA!
choćby Mata , Granero , Negredo ...

Dobra , zobaczymy w takim razie kto Serie A zdominujÄ™ .
Jestem mimo wszystko za Juve
i Rossoneri
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

boogeyman

Stały User



Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 17:06   

Kal-El napisa³/a:

Poza tym ci co wychodzili , ze szkółki w Realu talent do gry otrzymywali HA!
choćby Mata , Granero , Negredo ...



Krzysztof Król i Kamil Glik :P
_________________
Mam już avka. Teraz trzeba załatwić sobie jakiś fajny podpis.
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-09, 18:47   

Cytat:

Krzysztof Król i Kamil Glik :P



W nich tkwi przyszłość Polskiej piłki ;)
tj. w Cywce , Salomonie , Janocie , Tyrale , Lukasu Olbrich, Martinie Zakrzewskim, Dawidzie Blacha czy polski Zidane Zeyn S-Latef i wielu wielu innych , których można jeszcze wymienić :D
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

boogeyman

Stały User



Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 19:34   

To jest głupie gadanie o tej przyszłości. Pamiętam jak mówiono o Brożkach, że niby mają być w przyszłości podporą reprezentacji. Mieli po 23 lata i mieli być.... a w tym czasie 21-letni C. Ronaldo decydował o grze Portugalii, 19-letni Messi szalał w reprezentacji Argentyny i wielu innych młodych piłkarzy decydowało o losach własnej reprezentacji. U nas jednak nie ważna jak jesteś dobry, to i tak wygryzie Cię z zespołu starszy kolega, bo bardziej doświadczony. Czy na prawdę w polskich klubach nie ma lepszych piłkarzy niż 35-letni Hajto lub ¦wierczewski? Czy na prawdę trzeba starać się o 36-letniego Bąka?

To nie ma sensu...

Janota to już powinien się ogrywać zamiast podstarzałego Krzynówka, który ostatni dobry mecz w reprezentacji miał nie wiadomo kiedy. Jeszcze niech Majewski zostanie trenerem kadry, to polska piłka upadnie.
Za to właśnie lubię Benhakera, że daje się ogrywać młodszym. Nie bał się odsunąć od kadry Dudka i parę innych pozostałości po Janasie. :]
_________________
Mam już avka. Teraz trzeba załatwić sobie jakiś fajny podpis.
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-09, 23:03   

boogeyman,
Co do przecinka zgadzam siÄ™ z tobÄ… , absolutna racja .
Teraz kij cie wie jak potoczy się sprawa z Leo , bo Majewskiego nie widzę w roli trenera! to człowiek PZPN'u , którzy tylko łapy pchają i pchają .
Widziałbym tylko Franza , ale on już chyba trenerem Polonii została ;/
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 23:26   

Błagam, tylko nie zmieniajcie tematu na polską piłkę! To bagno, o którym nawet nie chce mi się rozmawiać. Co do tych talentów, to po prostu w Polsce piłkarze dorastają o kilka lat później z racji systemów szkoleniowych, niechęci stawiania na młodych piłkarzy i paru innych rzeczy.

Co do Serie A, bo temat został zahaczony - Rossoneri, czyli Milan? Oo, na pewno nie, oni będą walczyć o Ligę Mistrzów co najwyżej. Stawiam na Juve, chociaż taki obeznany strasznie nie jestem, pewnie Inter będzie faworytem, bo myślę, że Etoo się tam wpasuje i będą strzelali sporo goli. Roma stoi w miejscu z tego, co wiem.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

boogeyman

Stały User



Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-10, 11:54   

Z całą pewnością Milan nie będzie się liczył. Bez Kaki to już nie będzie ten sam zespół, a wątpię by Pato (nie jest wart 50 mln E) był w stanie już teraz pociągnąć grę Milanu. Będzie walka o el. LM.
Juventus się powoli odbudowuje, ale chyba jest za wcześnie, by włączył się do walki o mistrzostwo.
_________________
Mam już avka. Teraz trzeba załatwić sobie jakiś fajny podpis.
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-16, 14:37   

Wczoraj Real Madrid pokonał Real Sociedad San Sebastian 2:0
mecz odbył się z okazji stu lecia klubu basków .
Bramki zdobyli Karim i Wesley Sneijder z wolnego .

DziÅ› gra Barca :]
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-16, 15:23   

Widziałem większość tego meczu Realu. Strasznie są niezgrani jeszcze ze sobą, chociaż ich umiejętność indywidualnych nie da się podważyć. Cristiano gra trochę zbyt egoistycznie, w ogóle strasznie marnowali sytuacje strzeleckie, a Benzema, mimo gola w ogóle nie potrafił się odnaleźć, błąkał się po boisku, przegrywał dryblingi, pudłował w dobrych sytuacjach. Zagrał najsłabiej z tych nowych nabytków. Obrona zagrała tradycyjnie cienko, chociaż w tym wypadku nie był to raczej optymalny skład.

Dziś Barca, ale to z kolei będzie mecz o stawkę, także można oczekiwać emocji, poza tym Bilbao jest zawsze i dla każdego niewygodnym przeciwnikiem na własnym terenie.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com