Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-02, 18:50   

To co, ja mam teraz opisać mecz Barcy? Nie ma co się rozpisywać specjalnie, gładziutkie 3:0 mimo braku kilku kluczowych piłkarzy, jak zwykle rewelacyjnie zagrał Xavi, do tego w tym sezonie bardzo wyrabia się Keita i będzie ogromna rywalizacja o miejsca w środku pola. Cieszy pierwszy gol Zlatana, jestem pewien, że będzie już tylko coraz lepiej i niedługo kibice przestaną płakać po Eto'o.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

mikizino  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 30 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-04, 21:46   

Ja myślę że Katelonia wygra
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-09-04, 22:44   

mikizino napisa³/a:

Katelonia



TAK to nie będzie Katalonia tylko Katelonia :-D
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-04, 23:00   

Cytat:

Ja myślę że Katelonia wygra


Choć za ową drużyną za bardzo nie przepadam, takie moje zdanie jest również.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

sochol  

User



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 38

Do³±czy³: 05 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 15:02   

Hmmm.... Real bardzo się wzmocnił ale Barcelona do składu wciągnęła Zlatana. Moim zdaniem Ligę wygra Barca a to dlatego że piłkarze Realu jeszcze nie są tak zgrani ze sobą i jest za dużo gwiazd, co się z tym wiąże każdy będzię chciał się wyróżnić indywidualnie. To jest tylko moje zdanie. Najważniejsze jest to, że i tak Man Utd wygrywa LM :-) Diabeł od zawsze :evil:
_________________
"Nie Jest Najważniejsze, Byś Był Lepszy Od Innych. Najważniejsze Jest, Byś Był Lepszy Od Samego Siebie Z Dnia Wczorajszego"
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 21:24   

Co to jest Katelonia?
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-09-15, 00:06   

No Real wygrał na wyjeździe z Espanyolem Barcelona 3:0
choć od pierwszego gwizdka obie drużyny miały dogodne sytuacje na strzelenie goli , sztuka ta udało się Madridistas . Na listę strzelców wpisywali się kolejno Granero , Guti i Cristiano Ronaldo po indywidualnej akcji :-D

Należy wspomnieć , że Real zaczął mecz w rotacyjnym składzie ,gdyż Pellegrini dał odpocząć swoim Crackom przed meczem LM , który odbędzie się jutro w Zurichu .


_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

Yvaine  

User

Po prostu pastelowe!



ImiÄ™: Nata

Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-15, 14:04   

poem sometimes napisa³/a:

Co to jest Katelonia?


taki region w Hiszpanii gdzie znajduje się Barcelona. Więc FC Barcelonę też nazywa się katalończykami.
_________________
W niedalekiej przyszłości Pani Prezydent, Premiera też już mam i będziemy fajniejsze niż Tusk i Kaczyński xD
 

Fenix  

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-15, 14:21   

poem sometimes napisa³/a:

Co to jest Katelonia?


Yvaine napisa³/a:

taki region w Hiszpanii gdzie znajduje się Barcelona. Więc FC Barcelonę też nazywa się katalończykami



jemu bardziej chodziło o błędnie napisane to słowo ( Katelonia ), nie mniej nie umniejsza to faktu, że bardzo precyzyjnie odpowiedziałaś na to pytanie :evil:
 

Yvaine  

User

Po prostu pastelowe!



ImiÄ™: Nata

Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-15, 14:30   

Dobra dobra :-P Ale mógł to napisać albo oznaczyć jakoś bardziej sarkastycznie :mrgreen:
_________________
W niedalekiej przyszłości Pani Prezydent, Premiera też już mam i będziemy fajniejsze niż Tusk i Kaczyński xD
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-15, 16:46   

Kal-El, Koniecznie musisz wklejać te zdjęcia? Jakoś nie przepadam za oglądaniem Cristiny :-P

Yvaine napisa³/a:

Ale mógł to napisać albo oznaczyć jakoś bardziej sarkastycznie



Myslę, że większość zrozumiała ;) O meczu Barcy nie będę się rozpisywać, bo przez gapiostwo nie widziałem, natomiast na pewno dobra forma Zlatana, gol i piękna asysta i to cieszy bardzo, bo widac, że już zgrywa się z zespołem. Natomiast jutro wielka bitwach w Mediolanie, będzie na Polsacie, radzę oglądać :-P
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-09-15, 21:01   

poem sometimes napisa³/a:

a oglÄ…daniem Cristiny

:-D



poem sometimes napisa³/a:

Natomiast jutro wielka bitwach w Mediolanie, będzie na Polsacie, radzę oglądać



Oczywiście trzeba to obejrzeć !

[ Dodano: 2009-09-16, 14:04 ]
Tak wczorajszy mecz LM Real wygrał 5:2
choć w meczu nie brakowało nerwów , a sędzia nie popisał się zbytnio.. ale do rzeczy:

Fantastyczne gole z wolnych Crisa , jest to dobry znak , bowiem ostatnio nie wychodziły mu stałe fragmenty gry . Mimo , że prowadziliśmy do przerwy 3:0 w drugiej połowie lekkie rozluźnienie spowodowało utratę dwóch bramek , w środku pola zapanował bałagan spowodowany wymuszoną zmianą Alonso . Gospodarze trafiali do bramki z rzutu karnego i z akcji . W ostatnich kilku minutach defensorzy ze stolicy Hiszpanii wybijali piłki najdalej od własnego pola karnego , w 89. minucie Ronaldo ponownie strzelił gola z rzutu wolnego, ale tym razem za utratę bramki należy winić Leoniego. W tym momencie stało się jasne, że trzy punkty powędrują do Madrytu. Tuż przed zakończeniem rywalizacji w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Guti i efektownym lobem ustalił wynik konfrontacji na 5:2 dla Los Blancos.

Bramki:
0:1, Ronaldo, 27'
0:2, Raúl, 33'
0:3, Higuaín, 45'
1:3, Margairaz, 64'
2:3, Aegerter, 65 '
2:4, Ronaldo, 89'
2:5, Guti, 90'
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-16, 14:45   

@up
Oj, tak. Było ciekawie :). Chociaż dla mnie ten mecz z góry był przesądzony ;dd
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-09-22, 13:27   

WracajÄ… do tematu,
niedzielne spotkanie , które zostało rozegrane na Santiago Bernabeu
przyniosło grad goli dla Realu Madryt , który podejmował beniaminka z Xrez.
Real wybiegł na to spotaknie w składzie :
Casillas; Sergio Ramos, Albiol, Garay, Marcelo; Cristiano Ronaldo (Van Nistelrooy, 80'), Lass, Gago, Kaká (Guti, 70'); Raúl (Granero, 61') i Benzema
a Bramki zdobywali kolejno

1:0, Ronaldo, 1'
2:0, Ronaldo, 75'
3:0, Guti, 79'
4:0, Benzema, 82'
5:0, Van Nistelrooy, 89'

Ogółem bardzo szybko zdobyliśmy bramkę bo już w 47. sekundzie Cristiano Ronaldo zbiegł ze skrzydła do środka i zza linii pola karnego posłał piłkę do siatki Renana
Niedługo później pojawiła się szansa na podwyższenie prowadzenia, ale tym razem napad Los Blancos wykazał się nieskutecznością. Najpierw Portugalczyk uderzył w bramkarza, który wybił piłkę przed siebie, dopadł do niej nie kto inny jak Raul i on również trafił w portero Xerez. Na dodatek piłka po kolejnej dobitce Kaki przeleciała obok słupka.
O ile obiecujący początek mógł rozpalić w kibicach nadzieje na porywające widowisko, o tyle kolejne minuty utwierdzały widzów w przekonaniu, że łomotu na Bernabeu dziś nie uświadczą. Na boisku wiało nudą, a Los Merengues nie potrafili w żaden sposób skonstruować akcji ofensywnej.
Dopiero w drugiej połowię obudziła się w nas z powrotem motywacja a konkretnie
do przełomu doszło po wprowadzeniu na boisko Granero , który dodał rytmu drużynie w rozgrywaniu piłki tak oto potem po jego dośrodkowaniu z rzutu rożnego podwyższyliśmy na 2:0 a późniejsze akcje ofensywne przyniosły kolejne gole

Jutro mecz z Villarreal

[ Dodano: 2009-09-24, 14:19 ]
edit/
Wczoraj wygraliśmy 2:0 z Villarreal na wyjeździe .
Już w 2 minucie bramkę zdobył nasz portugalski Crack Cristiano
drugą brameczkę dołożył Kaka z karnego .


Jak sam Ronaldo powiedział Ani pichichi, ani pachocho, liczą się zwycięstwa
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-09, 22:45   

Coś mi się zdaje że Real zdobędzie, bo co im zostało? A jakoś LM muszą sobie odbić.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com