Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-04-09, 22:50   

Oby tak było, dużo pokaże jutrzejszy mecz chociaz i real i barca maja tendencje do tracenia pkt ze słabszymi hmm chociaz moze tendecja to zle slowo bardziej im sie zdaza ;p ehh fajnie jakby jutro byl remis ;p byloby ciekawiej choc i tak z calych sil wierze ze real wygra jutrzejszy mecz
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-09, 23:03   

Gary napisa³/a:

sil wierze ze real wygra jutrzejszy mecz


Mi się wydaje że zawodnicy Barcy są wykończeni po LM. Przez co daje to szanse Realowi.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-04-10, 13:20   

Ja również daję szansę Realowi. Ktoś musi wyciszyć Barcę, a dobrze by było, gdyby to Real się im odpłacił.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2010-04-10, 19:22   

A ja stawiam na BarcÄ™ :luka:
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-10, 19:25   

Ja również twierdzę, że Barca to wygra jest na fali i ciężko będzie ich zatrzymać. Oczywiście Real też ma duże szansę właśnie z tego względu przemęczenia Barcy ale jakbym obstawiał obstawiłbym Barcę.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Caramel  

Stały User

.ABG.



Do³±czy³a: 04 Mar 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-04-10, 22:34   

W chwili, gdy napisałam, że trzymam kciuki za Real i za to, żeby ktoś w końcu zatrzymał Messiego, ten właśnie strzelił gola na 0-1. Mam jednak nadzieję, że Barca nie wygra tego meczu.
_________________

Zarabiaj przeglÄ…dajÄ…c forum lub... nic nie robiÄ…c. :)
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-11, 00:23   

2:0 Wygrała Barca jednak moje przewidywania tym razem trafne. Messi i Pedro strzelili bramki. ¦wietny mecz Xavi'iego.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-11, 00:38   

Cytat:

2:0 Wygrała Barca jednak moje przewidywania tym razem trafne. Messi i Pedro strzelili bramki. ¦wietny mecz Xavi'iego.


Miły gest minuta ciszy, a co do meczu. Barca to terminator.
 

Cinek  

User

Forza Juve!


Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Kwi 2010

Sk±d: S³upsk

   

Wys³any: 2010-04-11, 13:10   

Mogłoby się wydawać że zapowiada się piękny spektakl, co jak co o lidera ligi hiszpańskiej, jak na gran derbi nudny mecz, obie drużyny z początku nie chciały się otworzyć, jedna składna akcja katalończyków i do piłki dopada nie kto inny czyli leo, bramka pedro na dwa, z początku ożywiła w jakimś stopniu real, ale niestety królewscy nie mieli możliwości ale i szkoda dla widowiska, żeby strzelić bramkę kontaktową i przycisnąć w końcówce...
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-04-11, 13:26   

Mecz ogólnie był kiepski, spodziewałem się więcej... podania Xaviego ehh majstersztyk choć i Gutek pokazał klase podając do VdV... szkoda że chłopaki zagrali słabo, brak przyjęcia, dobrego rozegrania... ehh chociaż pare łanych przejść było np siatka jaką założył Marcelo czy Krystynka
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Cinek  

User

Forza Juve!


Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Kwi 2010

Sk±d: S³upsk

   

Wys³any: 2010-04-11, 13:31   

fakt, tylko vdv przy tej secie popisał się jak nie powinno się strzelać, czy główka z bliskiej odległości alonso, na co poszły te miliony z madrytu? maja już po europejskich pucharach, powoli mogą zapominać o mistrzostwie, a długi są, nastepny sezon i polecą następne miliony?
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-04-11, 13:49   

Cinek, ty geniuszu zbudowałbyś zespół w 3 mecze nie? ehhh nie chce się z tobą kłócić więc nie podawaj argumentów 13 letnich fanów Barcelony ok?
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Cinek  

User

Forza Juve!


Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Kwi 2010

Sk±d: S³upsk

   

Wys³any: 2010-04-11, 14:00   

Gary, a gdzie ja się wypowiedziałem na temat budowania drużyny? Problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Chodzi mi o to że wykończenie akcji 100% sam na sam w profesjonalnym footballu to podstawa, czy uderzenie z główki od odległości 5 m od bramki... Real juz buduje ten zespół od dobrych 5 lat i coś im nie wychodzi, ile to razy kończyli juz przygode w europejskimi pucharami na 1/8? Nie kibicuje Barcelonie bo w przeciwieństwie do nie których osób nie jestem jednosezonowcem, bo klub zakupił zajebistych graczy i trzeba dać im czasu... śmieszne skoro są profesjonalistami to powinnien im wystarczyć minimum miesiąć, ale taki już los tego realu, z innej beczki ciekawi mnie fakt kiedy oni wkońcu wybudują tą hale w madrycie...;]
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-04-11, 14:09   

Cinek, to dziwne bo wypowiadasz się jakbyś widział tylko ten jeden mecz. Problemem tego Realu któremu kibicuje już 10lat jest mentalność i brak prawdziwego zgrania które zdobywa się czasem latami, chodzi o coś takiego że z zamkniętymi oczami podasz piłkę a tam napewno ktoś będzie, ze masz piłkę przy nodze a twój partner wie gdzie podasz, VdV akurat nie został zakupiony za te "miliony", Xabi ma nieco inne zadania i ten jego profesjonalizm wyszedł chociażby w derbach Madrytu gdzie podał 50m piłkę na czubek buta, polityka Pereza dla mnie też jest nie do końca zrozumiała(sprzedaż Robbena i Snejdera) ale tak to już jest, kwestia to poukładać to co jest a nie wymieniać połowe zespołu (mam nadzieję że tak się właśnie nie stanie po tym sezonie). Tak samo mówiąc o profesjonalizmie piłkarskim, to Messi też jest mizerny bo trafił jedną bramkę chociaż powinien 3? to też wykończenie akcji. To że Real nie odegra większej roli w europie w tym sezonie powinno być dla wszystkich jasne, a na ligowym podwórku radzą sobie tak jak powinni tzn są dwie pierwsze drużyny później długo długo nic i cała reszta, real bije rekordy jeśli chodzi o skuteczności, pkt itp. to że częściej nie grają niż grają jest problemem, bo wystarczy że im się chce i 30 minut mogą wybić Atletico Madryt piłkę z głowy, szkoda że tej mobilizacji zabrakło na Gran Derbi
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-04-12, 11:26   

Constantine napisa³/a:

Miły gest minuta ciszy,

dokladnie to mialam napisac + czarne opaski. zaskoczył mnie Real bardzo pozytywnie.

[ Dodano: 2010-04-12, 11:28 ]
bo mecz ogolnie byl srednio ciekawy.
i wynik tez mi sie nie podoba:(
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com