Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-16, 20:51   

poem sometimes,
Mimo wszystko Pellegrini był zadowolony z swoich piłkarzy ,
nie da się ukryć widzę , że dobrze jesteś poinformowany o wczorajszym meczu ;)
To było bardzo wymagające spotkanie, w pierwszej połowie bardzo intensywne, zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi aspektami.
Zgadza się optycznie więcej okazji do strzelenia bramki stworzyli sobie Królewscy, aczkolwiek cały czas brakowało szczęścia.

[ Dodano: 2009-08-17, 13:09 ]
A jednka Barca wygrała ,
spojrzałem na koniec pierwszej połowy to Bilba prowadziło ;)
a jak machnełem jeszcze na koniec to już przegrywali 2:1 ...

W środę Real jedzie do Dortmundu na mecz towarzyski , oczywiście mecz ten trzeba obejrzeć bo i Kuba w nim zagra :)
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-17, 21:36   

Kal-El napisa³/a:

A jednka Barca wygrała ,
spojrzałem na koniec pierwszej połowy to Bilba prowadziło



Owszem, wygrała. Stracili pechowo gola, po czym troszkę się zagubili, ale wkrótce uporzadkowali grę i spokojnie odrobili straty. Cieszy, że zdołali się poderwać i wygrać bez liderów zespołu, w takim trochę rezerwowym składzie. Pierwszy puchar już raczej wygrany.

Real z Dortmundem też sobie obejrzę, ale czekam przede wszystkim na środowy mecz o Puchar Gampera - Barcelona vs. Man City.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-17, 23:03   

poem sometimes napisa³/a:

Puchar Gampera - Barcelona vs. Man City.


Oooooo to też sobie obejrzę .

[ Dodano: 2009-08-21, 13:41 ]
No pięknie Madridistas vs Borussia 5:0

Bramki piękne padały , brawa dla Robbena i Kaki

Co do Barcy nie dziwie się Pepe testował wychowanków .
Lecz dla City pomoże to w nabraniu pewności siebie , że są jednymi z lepszych .
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-21, 15:03   

Szczerze mówiąc nie wiem, czy pomoże nabrać pewności siebie, bo grając niemal najsilniejszym składem dali się całkowicie zdominować rezerwom Barcy i nie stworzyli sobie oprócz tej bramki żadnej innej groźnej sytuacji, natomiast Barca miała sporo pecha, były m.in. strzały w poprzeczkę i słupek. Inną sprawą natomiast jest, że w Barcelonie pojawiły się na boisku takie nazwiska, o których nawet ja, który śledzę wszystkie newsy i informacje o młodych talentach z rezerw, nie słyszałem, typu Marc Bartra.

Osobną kwestią jest rozsądek Marka Hughesa, który na towarzyski mecz wystawił swój prawie optymalny skład (nie było tylko Robinho i Adebayora), podczas gdy ruszył już rozgrywki ligowe i wypadałoby oszczędzać siły swoich podopiecznych? Borussia zachowała się ostrożnie i wystawiła drugą drużynę. Przegrali, ale przecież to tylko mecz towarzyski, a liga jest czymś dużo ważniejszym.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-21, 17:58   

poem sometimes,

No meczu Barcy nie oglądałem tylko wynik śledziłem .
Choć wiem to i owo .

Cholera całe te zamieszanie wokół Sneijdera zaczyna nas wkurzać .
To jest super zawodnik po co oni go sprzedają , przyda się tej drużynie jeszcze !
ehhh...
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-22, 17:45   

Bo chcą chociaż trochę odbić się finansowo po zaciągniętych kredytach? Nawet drużyna sprzedająca tyle koszulek co Real nie ma budżetu bez dna i gdzieś ten limit jest. Wydali od cholery, to teraz starają się to przynajmniej trochę zniwelować. Moim zdaniem większą głupotą było sprzedawać Negredo, trzeba było dać mu szansę w pierwszej drużynie, pokazał się jako bardzo ciekawy zawodnik w zeszłym sezonie.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-22, 21:15   

Spokojnie Negredo , będzie miał szansę zaprezentować się w Sevilli ,
Real ma prawo pierwokupu swojego zawodnika przez najbliższe dwa lata .
Ten zawodnik potrzebuje ogrania a Real ma wystarczającą ilość napastników .
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-22, 21:56   

Ale to jest pierwokup, a nie wzięcie go za darmo. To po pierwsze, po drugie co do tych napastników, to właśnie by się przydał, bo kto jest? Benzema, który dopiero musi wpasować się w specyfikę klubu i oswoić z nowym miejscem, starzejący się z roku na rok Raul i "wieczny talent" Higuain? Młody, utalentowany i bramkostrzelny Negredo, dodatkowo o specyfice, jakiej nie posiada żaden z napastników Realu, mógłby tych 2 ostatnich spokojnie wygryźć. On już się zaprezentował wystaraczająco w Almerii.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-22, 23:33   

Chyba Ruda pominąłeś , który mimo wszystko nie został sprzedany !
Prócz tego CR będzie w taktyce jak napastnik często używany .
Także nie brakuje im napastników .

Pierwokup pomyliłeś pewnie z wypożyczeniem .
Został sprzedany za około 14-15 mln
i za tą kwotę będzie mógł wrócić .


Pierwszy mecz Madridistas grajÄ… z Deportivo
a na samej loży honorowej będzie wielki fan Realu i najszybszy człowiek globu Usain Bolt ;)

No i na koniec HALA MADRID!!!!
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-22, 23:46   

Hala bala, jak to się mówi.

Co do Ruuda, to cena, za jaką miał odejść najlepiej świadczy o roli, jaką odgrywa u nowego trenera. Cristiano to nie jest klasyczny napastnik i nigdy nim nie będzie, raczej coś pomiędzy atakiem a skrzydłem, ale jako "dziewiątkę" raczej ciężko byłoby go wystawić. Więc obstaję przy swoim, jakkolwiek nie martwi mnie to przecież, bo nie życzę im mistrzostwa ;)

Pierwokupu nie pomyliłem, bo nie widzę żadnych zalet takiej operacji, spokojnie mógłby nastrzelać dla Realu sporo bramek, a tak będzie strzelał dla konkurencji.

P.s. Ponoć powraca po raz n-ty sprawa Maty. Zobaczymy, co z tego będzie, mam nadzieję, że zakupy w Barcelonie jeszcze się nie skończyły, bo brakuje jeszcze kogoś w ofensywie.

P.s.2. Real obejrzę, jeśli mi się uda.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-25, 12:13   

No właśnie
Trofeo Santiag Bernabeu zostaje w Madrycie .
Wczoraj Madridistas pokonali Rosenborg 4:0
Bramy strzelili dwie Karim , który rozegrał świetne spotkanie .
Lass pięknie z dystansu strzelił i tradycyjnie Raul .

Piękne pożegnanie Salgado ! ! nie zapomnimy jak wymiatałeś w obronie z Roberto Carlosem !

Poza tym odbyła się prezentacja Garaya , Arbeloy , Granero i Xabiego !
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-25, 16:12   

A babole Salgado zapomnicie, czy nie bardzo? :-P Nie oszukujmy się, parę lat za długo siedział w klubie.

Ej, ale co to za trofeo, że grali z Rosenborgiem? Bo pierwszy raz o tym słyszę.

Co do meczu Barcy, bo chyba wypada mi co nieco napisać, to rewelacyjne spotkanie. W drugiej połowie była to już ta Barcelona, która w zeszłym sezonie gromiła wszystkich jak leci i zdobyła 3 trofea. Messi w formie, Xavi tak samo, znakomity mecz Maxwella, wyjątkowo dobry Keity, również Zlatan zagrał prawie cały mecz i choć nie zdobył gola, to po jego pięknym odegraniu piętą Messi zdobył bramkę. Nie mogę się doczekać piątkowego meczu o Superpuchar Europy.

P.s. Ponoć Czygryński w Barcy za 25 mln.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-28, 12:47   

No uwaga!
Ostatecznie Robben sprzedany do Monachium :/
a szkoda bo bardzo go lubiłem , i jak sam pokazywał w meczach przygotowawczych , że jest w wyśmienitej formie , niestety włodarze Realu zdecydowali się na transfer by polepszyć relacje z Bayernem ponadto Florentino nie chciał stwarzać Niemcom zbyt dużych problemów przy zakontraktowaniu holenderskiego skrzydłowego, dając im jednocześnie do zrozumienia, że teraz pora na nich, aby odwdzięczyli się za tę przysługę z Madrytu :D
HA!! a chodzi tu oczywiście o Francka Ribery'ego . Prezes Królewskich zamierza jednak jeszcze dziś złożyć Niemcom ofertę nie do odrzucenia, proponując pieniądze oraz Rafaela van der Vaarta. Do poniedziałku do godziny 24.00 wszystko jest możliwe...

a w SobotÄ™ o 20:00 gramy z Deportivo !
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 13:24   

Kal-El napisa³/a:

niestety włodarze Realu zdecydowali się na transfer by polepszyć relacje z Bayernem ponadto Florentino nie chciał stwarzać Niemcom zbyt dużych problemów przy zakontraktowaniu holenderskiego skrzydłowego, dając im jednocześnie do zrozumienia, że teraz pora na nich, aby odwdzięczyli się za tę przysługę z Madrytu :D



Coś mi to przypomina. 30 mln za Pepe i późniejsze brednie, że za te pieniądze przyjdzie w pakiecie jeszcze Quaresma. Widać źle zaadresowali paczkę i dotarła do Mediolanu :mrgreen:
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-30, 12:28   

Ohh.. Wczoraj miałem nerwy !
Real wygrał z Deportivo 3:2
i to nie było łatwe spotkanie , ale trzeba wziąć pod uwagę to , że piłkarze byli nieco podenerwowani, ponieważ to dopiero pierwsza kolejka rozgrywek ligowych, a oczekiwania w tym sezonie są wielkie!! .
Najważniejsza mimo to była wygrana, ponieważ pierwszy mecz zawsze jest najtrudniejszy a Madridistas wciąż nabierają rytmu .

Gole dla Realu strzelali :
Niezawodny Raul :) Cristiano z rzutu karnego ( faulowany był Raul) l i na koniec zwycięstwo zapewnił Lassana Diarra - dobrze jest mieć wreszcie kogoś kto rządzi tak w defensywie jaki i ofensywie od czasów Makelele ;)

Natomiast dla Deportivo
Riki(wychowanek Realu)
i stary lis Valeron .

Symboliczne pierwsze kopnięcie piłki w tym nowym sezonie przypadło dla najszybszego człowieka Globu Usainowi Boltowi ;) - otrzymał on niesamowitą owacje od kibiców na stojąco , było widać , że był poruszony reakcją całego stadionu .
Bolt nawet wykonał kilka sztuczek z piłką :D i na koniec uderzył piłkę w stronę bramki Deportivo .


Co do meczu o super puchar Europy , przyznasz poem , że Szachtar postawił wysoko poprzeczkę :-)
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com