Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-05-11, 20:39   

Haelfte napisa³/a:

co wam to ludzie przeszkadza, niech sobie budują, przynajmniej zyskamy choć troche "przyjaźni"z ludźmi z innych krajów.

Rzeczywiście trafiony argument.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Sputnik  

Wymiatacz

WÅ‚adca Kosmosu



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 32

Do³±czy³: 11 Maj 2010

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-05-11, 21:14   

Limit - trzy meczety na województwo. Zapobiegnie ,,fali muzułmanów" a pozwoli im się modlić. Jak mawiał Sofronow ,,Islam jaki jest każdy widzi"
_________________
Chciałby nad poziomy człek
a tu ciągle niż...
Nie uciÄ…gnie pusty Å‚eb
ciężkiej dupy wzwyż
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-11, 22:50   

Sputnik napisa³/a:

Limit - trzy meczety na województwo. Zapobiegnie ,,fali muzułmanów" a pozwoli im się modlić. Jak mawiał Sofronow ,,Islam jaki jest każdy widzi"


A kto ten limit ustali? Podejrzewam, ze politycy. A co zrobisz spryciarzu jak Ci sie muzulmanie zaczna do polityki wpychac?
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-05-11, 22:50   

Sputnik napisa³/a:

Limit - trzy meczety na województwo. Zapobiegnie ,,fali muzułmanów" a pozwoli im się modlić. Jak mawiał Sofronow ,,Islam jaki jest każdy widzi"



Ale nie zawsze taki był, Islam przechodzi przez etap podobny do etapu przez który przechodził KK w średniowieczu.

Kiedy w Europie ludzie nie umieli pisać i czytać, oni mieliwspanialą kulture:
szkoly, uniwersytety, biblioteki itp.


Polska to kraj nietolerancyjnych katolików
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-05-11, 23:17   

A ja nie mam nic przeciwko meczetowi.
Wszystkie te protesty powstają z tego co ludzie widzą w telewizji, słyszą w radiu i czytają w gazetach. Gdzie Islam to wszechobecne zło. I to Islam jest odpowiedzialny za zamachy na świecie.
Większości twierdzi, że Islam każde zabijać ludzi, że jak się samobójca wysadzi, to czeka go cudowne życie w niebie.
Owszem Islam ma również swoje poglądy na temat Chrześcijaństwa, ale to tak samo jak chrześcijanin ma swoje zdanie, poglądy na temat Islamu.
A Ci to sieją zło, nienawiść należą od odłamu Islamu, skrajnego odłamu. Nawet sam Dżihad nie oznacza siły fizycznej, a może oznaczać wojnę duchową.
Zresztą w Polsce są już meczety, jak dobrze pamiętam to jest ich 5 ? I jakoś ludziom to nie przeszkadza.

Nie wiem czego się protestujący boją. ¯e co, że nagle w Polsce będą zamachy ? że Islam wyprze katolicyzm z Polski ?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-11, 23:23   

Moze chodzi o roznice kulturowe? Bo ja z wlasnego doswiadczenia wiem, ze to moze byc duzy problem... Nie jestem ani za, ani przeciw jesli chodzi o meczety w Polsce. Mimo to dostrzegam pewne zagrozenia, ktorych trzeba byc swiadomym.
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-05-11, 23:23   

Mizantrop napisa³/a:

Wszystkie te protesty powstają z tego co ludzie widzą w telewizji, słyszą w radiu i czytają w gazetach. Gdzie Islam to wszechobecne zło.




100% prawdy, zawsze jest jakich powód ataków, przeważnie polityczny:)
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-13, 17:11   

Ciekawe gdzie Wy widziliscie ten "prawdziwy" islam w Polsce. Chyba na odpuscie O_o. Bo bez urazy chlopcy, ale troche bredzicie.
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

Sputnik  

Wymiatacz

WÅ‚adca Kosmosu



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 32

Do³±czy³: 11 Maj 2010

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-05-13, 18:01   

praDa napisa³/a:

Ciekawe gdzie Wy widziliscie ten "prawdziwy" islam w Polsce.



Tu chyba chodzi o prewencje. Profilaktykę. Czy jak to nazwać... Lepiej tak, mimo kontrowersji, niż budzić się z ręką w pełnym nocniku. Belgia, Francja i Turcja mają wielkie problemy z bliskowschodnimi imigrantami. Przy dyktaturze ,,poprawności politycznej" możemy się znaleźć w przysłowiowej ,,żopie".

Mamy piękne tradycje tolerancyjnej I Rzeczypospolitej... Niestety, to już odległa przeszłość. Dla XXI wieku raczej nierealna. Moim skromnym, galicyjskim zdaniem.
_________________
Chciałby nad poziomy człek
a tu ciągle niż...
Nie uciÄ…gnie pusty Å‚eb
ciężkiej dupy wzwyż
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-13, 22:05   

Nie mam nic przeciwko meczetom w Polsce. Poza tym nie można mahometan wsypać do jednego worka. Są przecież różni ludzie.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com