Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-03-24, 23:13   Protest przeciwko meczetowi

Co sÄ…dzicie o tej manifestacji?

http://warszawa.gazeta.pl...694628.html?i=1

moim zdaniem pokazuje to tylko samolubność katolików (żeby nie było - nie wszystkich)
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-24, 23:17   

http://www.youtube.com/watch?v=Jh5_xAqijnY jak dla mnie wszystko w tym temacie :). Profesor Wolniewicz jest konkretny :]
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2010-03-24, 23:24   

Poprostu według niektórych ludzi, istnieje ich bóg i koniec kropka. Nie potrafią uszanować wiary innego. Poza tym w Polsce zawsze znajdzie się ktoś kto musi być "inny".
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-03-24, 23:26   

W sumie mi to lotto, szkoda jednak że to nie działa w drugą stronę. Spróbujcie u arabów postawić kościół katolicki :mrgreen:
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-24, 23:32   

Ja dla mnie:

Frozy napisa³/a:

samolubność katolików


Dla mnie kościół czy meczet to różnicy wielkiej nie ma, jest 5 w kraju. A kościołów jest masa, gdzie się nie spojrzy inna dojarka pieniędzy. Jak dla mnie to każdy powinien mieć prawo budować swój dom boży gdzie chce, i jaki chce. Ale to jednak jest prawdą że katolik, nie może równać się tolerancja.
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2010-03-25, 00:21   

Constantine napisa³/a:

każdy powinien mieć prawo budować swój dom boży gdzie chce, i jaki chce.


Powiedz to komuś w Arabii Saudyjskiej czy innemu państwu islamskiemu :] Jeżeli katolicy/chrześcijanie w krajach islamskich nie będą zabijani za to, że chcą wybudować kościół, to ja nie mam nic naprzeciw meczetom w Polsce i w ogóle w Europie. No ale takich planów to najwięksi katoliccy optymiści na Wschodzie nie mają.
Niech żyje islamizacja i muzułmańska tolerancja...
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-03-25, 07:38   

Zgadzam się z Młodym Duchem. Współcześnie wyznawcy religii chrześcijańskiej są najczęściej zabijani za swoją wiarę, głównie w krajach islamskich i Indiach (ok. 170 000 osób rocznie), więc moim zdaniem powinniśmy przede wszystkim zastanowić się nad tym, wobec kogo być tolerancyjnym, a nie, czy być tolerancyjnym. Wybaczcie, ale jak dla mnie zgadzanie się w imię "modnej tolerancji" na podpalanie człowieka żywcem i katowanie dzieci na śmierć (tylko ze względu na odmienne wyznanie) jest co najmniej śmieszne i co najmniej głupie.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-25, 09:38   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

Powiedz to komuś w Arabii Saudyjskiej czy innemu państwu islamskiemu


W Dubaju w każdym hotelu masz kaplicę dla chrześcijan.

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

eżeli katolicy/chrześcijanie w krajach islamskich nie będą zabijani za to, że chcą wybudować kościół, to ja nie mam nic naprzeciw meczetom w Polsce i w ogóle w Europie. No ale takich planów to najwięksi katoliccy optymiści na Wschodzie nie mają.
Niech żyje islamizacja i muzułmańska tolerancja...

5 meczet, a kościołów jest chyba z 20 razy więcej niż powinno, po drugie żyjemy w wolnym państwie i każdy a prawo wierzyć w co chce. Ja bym chętnie palił kościoły twojej sekty, i nie zgadzał się na budowę.
Kod:
Wybaczcie, ale jak dla mnie zgadzanie się w imię "modnej tolerancji" na podpalanie człowieka żywcem i katowanie dzieci na śmierć (tylko ze względu na odmienne wyznanie) jest co najmniej śmieszne i co najmniej głupie.
To samo robiliście z nimi, dajcie teraz im 5 minut zabawy.

[ Dodano: 2010-03-25, 09:52 ]

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

Jeżeli katolicy/chrześcijanie w krajach islamskich nie będą zabijani



A i dodam, że islam islamowi nie równy. Nie każdy jest terrorystą i chce zabijać, nie każdy jest fanatykiem to jak z żydami masz normalnych i ortodoksyjnych. Znam dużo muzułmanów i muszę powiedzieć, że to są bardzo tolerancyjni i spoko ludzie. Lepiej jest mi spędzać czas z nimi, niż przy niektórych katolikach. Nie mają tej wredności, i wielkiego zadufania.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-03-25, 10:27   

Cytat:

To samo robiliście z nimi, dajcie teraz im 5 minut zabawy.


A oni siedzieli wtedy jak trusie i mówili: Nie bij, proszę, jestesmy niewinni!. Nie, oni mieli w planach rozprzestrzenienie się na ziemie całej średniowiecznej Europy Fakt, że nie musisz teraz patrzeć, jak na ulicach zabijane są katolickie dzieci, a wyznawcy innych religii paleni żywcem, możesz zawdzięczać właśnie między innymi średniowiecznym chrzęscijanom, którzy powstrzymywali ekspansję Arabów.
Kolejna sprawa - żyjemy w XXI wieku. Katolicy wiedzą o tym od dawna, natomiast w krajach islamskich znęcanie się nad innowiercami jest na porządku dziennym.
Nie twierdzę przy tym, że każdy muzułmanin jest terrorystą. Ale patrząc na to, że pomimo protestów, wniosków i akcji obrońców praw człowieka nic nie robi się ze sprawą mordowania chrześcijan, nie dziwię się, że ludzie się po prostu boją.

//Jeszcze jeden tekst prowokacyjny w moją stronę, czy innego użytkownika zakończy się to warnem. [Constantine]
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-25, 10:59   

Nataniel napisa³/a:

A oni siedzieli wtedy jak trusie i mówili: Nie bij, proszę, jestesmy niewinni!. Nie, oni mieli w planach rozprzestrzenienie się na ziemie całej średniowiecznej Europy

Poczytaj o krucjatach CA£O¦Æ, a potem narzucaj niewiedzę.
Ale wiadomo, rzucasz pojedynczymi wÄ…tkami.

Nataniel napisa³/a:

Fakt, że nie musisz teraz patrzeć, jak na ulicach zabijane są katolickie dzieci, a wyznawcy innych religii paleni żywcem, możesz zawdzięczać właśnie między innymi średniowiecznym chrzęscijanom, którzy powstrzymywali ekspansję Arabów.

Jak dalej jest to samo, żywicie nienawiść do innych religii. Bo wasza niby najświętsza, a jesteście zwykłą sektą z odłamu judaizmu.

Nataniel napisa³/a:

Fakt, że nie musisz teraz patrzeć, jak na ulicach zabijane są katolickie dzieci

To są przypadki skrajne, tak samo jak w Paryżu są napady osiedla zamieszkałe przez muzułmanów. Katowice, bojówki katolickie zaatakowały meczetami hotel w którym przebywali obywatele Czeczeni, że nie chcą arabów.

Nataniel napisa³/a:

Kolejna sprawa - żyjemy w XXI wieku. Katolicy wiedzą o tym od dawna, natomiast w krajach islamskich znęcanie się nad innowiercami jest na porządku dziennym.

Wiedzą a nadal żywią nienawiść, bo ktoś nie chce wierzyć w zbawiciela Jezusa Chrystusa.

Nataniel napisa³/a:

Nie twierdzę przy tym, że każdy muzułmanin jest terrorystą. Ale patrząc na to, że pomimo protestów, wniosków i akcji obrońców praw człowieka nic nie robi się ze sprawą mordowania chrześcijan, nie dziwię się, że ludzie się po prostu boją.

Jeszcze raz ci piszę, popatrz co robią chrześcijanie. Obydwie strony w tym konflikcie religijnym nie są w porządku, ale wiadomo religia to manipulacja ludźmi. Czyli nigdy nie dojdzie do zgody.
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-03-25, 12:25   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:


Powiedz to komuś w Arabii Saudyjskiej czy innemu państwu islamskiemu :] Jeżeli katolicy/chrześcijanie w krajach islamskich nie będą zabijani za to, że chcą wybudować kościół, to ja nie mam nic naprzeciw meczetom w Polsce i w ogóle w Europie. No ale takich planów to najwięksi katoliccy optymiści na Wschodzie nie mają.
Niech żyje islamizacja i muzułmańska tolerancja...



Ta bo zamiast islam równać w gorę do zachodniego świata o wyższym rozwoju kulturowym, filozoficznym i społecznym to chrześcijaństwo chce ściągać Europe do poziomu zacofanego świata islamskiego no gratuluje.

od kolejny powód dlaczego chrześcijaństwo jest złe.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-03-25, 13:27   

Cytat:

Powiedz to komuś w Arabii Saudyjskiej czy innemu państwu islamskiemu :] Jeżeli katolicy/chrześcijanie w krajach islamskich nie będą zabijani za to, że chcą wybudować kościół, to ja nie mam nic naprzeciw meczetom w Polsce i w ogóle w Europie. No ale takich planów to najwięksi katoliccy optymiści na Wschodzie nie mają.
Niech żyje islamizacja i muzułmańska tolerancja...



taa... z tym, że jest zapis w NASZEJ konstytucji o ROZDZIELNO¦ÆI kościoła i pańswa, w Arabii Saudyjskiej tego NIE MA

chyba wyraziłem się jasno
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-03-25, 15:03   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

Powiedz to komuś w Arabii Saudyjskiej czy innemu państwu islamskiemu


Tyle,że w tych krajach religia jest ściśle związana z państwem i podporządkowuje wszystkie dziedziny życia społecznego oraz prywatnego poprzez szariat.Co więcej w wielu krajach w konstytucji znajdziesz zapisy na temat tego,że islam jest religią państwową ,a szariat jest podstawą prawa..Ciężko jest więc mówić w takim kraju o tolerancji,a tym bardziej o wolności wyznaniowej.Jednakże sytuacja w krajach muzułmańskich nie daje nam żadnych podstaw by zakazać im wolności wyznaniowej w naszym kraju.
Dlatego też nie możemy porównać ich cywilizacji do cywilizacji europejskiej.Zwłaszcza ,że jako kraj umiarkowanie świecki jesteśmy zobowiązani zapewnić obywatelom wolność wyznaniową,zgodnie z konstytucją nie istnieją też ograniczenia związane z uzewnętrznianiem przekonań religijnych w życiu publicznym.
Czyż jedno z waszych przykazań nie głosi Nie czyń drugiemu tego, co Tobie nie miłe,czy też nie dotyczy osób o odmiennych przekonaniach na tle religijnym ?
_________________
Drugs&hugs.
 

laurette  

Wymiatacz

Methinks I see..



Wiek: 33

Do³±czy³a: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-03-25, 15:21   

Constantine napisa³/a:

A i dodam, że islam islamowi nie równy.


to samo można powiedzieć o Chrześcijaństwie.

Osobiście nie mam nic przeciwko budowaniu meczetów w Polsce. Dla mnie jest to zwyczjana nic nie znacząca budowla.
_________________
'A Ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,
Ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.'


RCS
:serce:
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-03-25, 15:23   

Cytat:

Czyż jedno z waszych przykazań nie głosi Nie czyń drugiemu tego, co Tobie nie miłe,czy też nie dotyczy osób o odmiennych przekonaniach na tle religijnym ?


A znasz inne przykazania: Grzeszących upominać i Nieumiejętnych pouczać?
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com