Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Doł±czył: 21 Lip 2010

   

Wysłany: 2010-08-19, 22:27   

GoSio napisał/a:

Jeździłabym na nie dalej jakby na nich był czas na głębsze przemyślenia. Wiem jaki jest cel rekolekcji aczkolwiek w praktyce to wyglada zupelnie inaczej. Na te w kościele owszem chodzę. Niestety problematyka zwykle nie dotyczy takich osób jak ja. Gdy byłam w podstawówce bez problemu rozumiałam historie, które były nam opowiadane i omawiane. W gimnazjum czułam, że coś jest nie tak. Słowa rekolekcjonisty były wyraźnie kierowane do zdemoralizowanej młodzieży. Niestety takie osoby sobie nic z tego nie robiły, bo wyraźnie ich to nie obchodziło. Teraz chodze na rekolekcje dla starszej młodzieży i znowu słyszę, aby sie poprawic i nie grzeszyc. Oczywiście nie wprost tylko na podstawie odpowiednich historii. Niestety chodzac przez te wszystkie lata na rekolekcje nie usłyszałam nic takiego co poruszyłoby mnie bardziej. Wielka szkoda.




Rekolekcje w parafii nie są najlepsze ponieważ nie zawsze każdy znajdzie coś dla siebie, "wjazdówki" można dobrać pod swoim kontem i odpowiadających nam tematów poszukaj a na pewno coś znajdziesz.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com