Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Wyiluminowany

Wymiatacz



Do³±czy³: 03 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-21, 22:42   

Ja w Małysza zawsze wierzyłem i wierzę. Wiem, że stać go na wiele co cały czas udowadnia. Co do tego czy ma szansę na dogonienie Morgiego, jasne. Tylko musiałby cały czas wygrywać. ¯yczę mu jeszcze niejednego zwycięstwa w ogólnej klasyfikacji jak TCS i innych imprezach.
 

Chelsea  

Stały User



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 13 Sty 2011

Sk±d: Bory Tucholskie

   

Wys³any: 2011-01-21, 22:46   

Jasne, że oglądałam. Jak zobaczyłam Małysza na najwyższym miejscu na pudle i usłyszałam nasz hymn to też się wzruszyłam. W ogóle lubię skoki, nie żebym jakąś wielką fanką była, ale jak Adaś startuje to nie wypada nie obejrzeć (czyli często oglądam :-) ). Pamiętam jeszcze czasy jak się wymieniał pierwszym miejscem ze Schmidtem, było super. Dzisiaj jak zobaczyłam pierwszy skok to uwierzyłam, że wygra, po drugim już nie było tak kolorowo, ale na szczęście wystarczyło. Wydaje mi się, że Morgenstern miał po prostu zły dzień i tyle. Nie sądzę żeby ktokolwiek mu zagroził w kwalifikacji generalnej. Mam jednak nadzieję, że Małysz wskoczy na trzecie miejsce. O kryształowej kuli bym nie marzyła.
_________________
Ludzi należy kochać, a rzeczy używać. Nigdy odwrotnie!
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-02-02, 20:16   

W trzecim konkursie kibice zadrżeli kiedy Małysz groźnie upadł. Jak się okazuje kontuzja nie okazała się bardzo ciężka, jednak jej piętno odbija się do teraz na skokach Adama. Wierzę, że za tydzień znów włączy się do walki o podium. Ogromnym zaskoczeniem było zwycięstwo Kamila Stocha, jednak, jako, że skakał u siebie, zwycięstwo mogłoby się wydawać prostsze niż na wyjeździe. Kolejny konkurs indywidualny to znów dwa świetne skoki, jednak poza podium. Dziś jednak(nawet jeżeli szczęśliwie) Kamil wygrał po raz drugi. Zbliżają się mistrzostwa. Jakie szanse mają nasi zawodnicy? Wydaje mi się, że zarówno Adam jak i Kamil będą w stanie włączyć się do walki o podium. Kto jeszcze włączy się do walki o medale? Schlierenzauer, Morgenstern, Amman, Freund i może któryś z norwegów, nie można zapominać o Koflerze. Póki co wygląda na to, że walka będzie nadzwyczaj ciekawa i sytuacja, że podium będzie dwa razy takie samo wydaje się niemożliwa.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-02-02, 22:19   

Czekam na lawinę fanów Kamila :-)
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-02, 22:44   

SZOK!
Jak zobaczyłem listę wyników.
Oby Kamil tak dalej skakał, Małysz już na emeryturę.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-02-02, 22:49   

A to takie dziwne, że wraz z sukcesem przychodzą fani? Skoki to nie piłka nożna gdzie kibice trzymają się swoich drużyn. A kto kibicował Kowalczyk zanim odnosiła sukcesy, kto Małyszowi? Nieliczni. W takich sportach kibiców przybywa z sukcesami

[ Dodano: 2011-02-02, 22:49 ]
Mizantrop, Małysz przed emeryturą nie raz na podium stanie :)
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-02, 23:01   

Grabarz91 napisa³/a:

Mizantrop, Małysz przed emeryturą nie raz na podium stanie :)


Małysz ma jeden mankament. Jak pierwszy skok odda kiepski, to drugi taki sam tzn. skacze równe skoki.
Nie stanę się fanem Stocha, fajnie, że jakiś kolejny młody skoczek godnie reprezentuję Polskę na świecie. Tak jak robił to Małysz sprzed kilku laty.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-02-03, 11:41   

Grabarz91 napisa³/a:

A to takie dziwne, że wraz z sukcesem przychodzą fani? Skoki to nie piłka nożna gdzie kibice trzymają się swoich drużyn. A kto kibicował Kowalczyk zanim odnosiła sukcesy, kto Małyszowi? Nieliczni. W takich sportach kibiców przybywa z sukcesami


Dziwne, bo ten naród jest bardzo dwulicowy. Każdy każdego sprzeda, obmówi, wyśmieje. Co tydzień czytałem wypowiedzi typu "Kamil to niby skoczek- niby skacze, ale Małyszowi do pięt nie dorasta" itd. Teraz będzie na odwrót. Już pojawiają się propozycje emerytalne dla Małysza. Ciekawe co by było, gdyby nie ten jego upadek.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-02-03, 15:19   

No tu akurat masz rację. Jednak większość komentarzy na wp, onet itp to po prostu prowokacje. Skończyłem już dawno przejmować się komentarzami typu "Dekarzu kończ już!" i innymi. Nigdy nie będę tak kibicował Kamilowi jak Adamowi, bo jednak to dzięki niemy oglądałem skoki, to on zagwarantował wiele pięknych wieczorów przed TV. Oczywiście cieszyłem się po zwycięstwie Stocha jednak, wolałbym by to był Małysz. W tej chwili każdym kolejnym podium Adam tworzy historię więc tym bardziej zależy.


Mizantrop, To nie pamiętasz już skoków o kilka pozycji w drugich seriach? Planica 2007 zwycięstwo po świetnym drugim skoku, drugie miejsce Willingen do skoku na 151,5m. Takich przypadków było wiele ;)
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-03, 18:58   

Grabarz91 napisa³/a:

Mizantrop, To nie pamiętasz już skoków o kilka pozycji w drugich seriach? Planica 2007 zwycięstwo po świetnym drugim skoku, drugie miejsce Willingen do skoku na 151,5m. Takich przypadków było wiele


No właśnie - 2007 roku ;-)
Przez czas przybyło mu trochę lat.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-02-03, 19:22   

W 2007 Małysz był u szczytu formy, a teraz mniemam, że jeszcze nie jest przygotowany na maxa. Po cichu sobie marzę, gdyby na M¦ zarówno Stoch jak i Małysz stanęli na podium...
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-02-03, 23:18   

Ale naprawdę, miło było wczoraj zobaczyć zwycięstwo Kamila, bo chłopak ostatnio naprawdę się stara i na to zasługiwał. Tym bardziej więc byłem ucieszony z tego widoku podium wczoraj. O Adama się nie martwię, musi jeszcze dojść do siebie, ale i tak wypada się cieszyć z jego formy.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-02-04, 12:15   

Tylko teraz Kamil musi ustabilizować formę, by nie eksplodowała ona tylko na najbliższe trzy konkursy. Nie sądzę, by taki poziom udało mu się utrzymać przez lata, jak to zrobić Adam Małysz.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-02-04, 12:44   

Tacy skoczkowie jak Małysz pojawiają się bardzo rzadko. Kto z najlepszych skoczków, którzy rywalizowali z Adamem 10 lat temu trzyma się w czołówce? Ahonen, jest cieniem samego siebie, mimo iż jest to jeden z wybitniejszych skoczków w historii, to jednak Małysz jest większym zawodnikiem od niego. Hannavald? Jak skończył wszyscy wiemy, Shmidt? Mimo, iż puka czasem do pierwszej dziesiątki to nie ma jak równać się z Adamem. Amman, Morgi, Shlierii i wielu innych, to skoczkowie, którzy pojawili się znacznie później, Amman mimo iż zdobył wcześniej dwa złota, nie istniał w pucharze świata, świetną formę chwycił później, znacznie później. Morgenstern i Schlierenzauer to jedyni zawodnicy, w obecnej stawce, którzy są w stanie dorównać wyczynom Małysza, z pewnością nie obaj, bo gdy jeden zdobędzie kulę drugi straci rok szansy. Wierzę, w Kamila, ale nie ma szans by był tak utytułowanym zawodnikiem jak Małysz. Mam nadzieję, że jeszcze nie jeden konkurs wygra, więcej oczekiwań względem tego zawodnika nie mam. Mam nadzieję, że za sprawą niego skoki będą nadal na tyle atrakcyjne, że w Polsce będzie co oglądać, po odejściu mistrza.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-02-04, 15:28   

Grabarz91 napisa³/a:

Wierzę, w Kamila, ale nie ma szans by był tak utytułowanym zawodnikiem jak Małysz.



10 lat temu, kiedy Adam miał 23 lata też nikt nie wierzył, że uda mu się wojować w czołówce przez kolejną dekadę.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com