Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-02-04, 15:32   

dzilu96 napisa³/a:



10 lat temu, kiedy Adam miał 23 lata też nikt nie wierzył, że uda mu się wojować w czołówce przez kolejną dekadę.




Więc za 10 lat mnie poprawisz, a ja się przyznam do błędu. Skoczków, którzy pojawiali się na jeden sezon było dużo, takich, którzy skaczą z sukcesami 10 lat, prawie nie ma.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-02-04, 17:10   

Grabarz91 napisa³/a:

Skoczków, którzy pojawiali się na jeden sezon było dużo



No, chciałbym zobaczyć Jakuba Jandę skaczącego jak za najlepszych czasów, w tym widowiskowym stylu..
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-02-05, 21:27   

A dziś Gregor w końcu na podium, przepełnia mnie nieopisana radość. :-)
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-02-05, 22:38   

zielona napisa³/a:

A dziś Gregor w końcu na podium, przepełnia mnie nieopisana radość. :-)


Brzydal. Kamil najwidoczniej nie jest stworzonym do latania. Za to ładnie Adaś odfrunął. Jednakże wiadomo, kto rządzi na mamutach :-) Koch.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-02-06, 08:37   

Michael Cera napisa³/a:


Brzydal.



Potwierdzam, toż to ja ładniejszy.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2011-02-06, 09:56   

zielona napisa³/a:

A dziś Gregor w końcu na podium, przepełnia mnie nieopisana radość. :-)



pewnie <3
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2011-02-06, 12:46   

nie oglądam za często, jednak cieszą mnie ostatnie sukcesy Stocha. brawo!
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-02-06, 14:22   

Narazie nasi skaczÄ… dzisiaj fatalnie :wstyd:
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-02-06, 14:24   

O ile tydzień temu nie zawiódł nikt, to dzisiaj Hula i ¯yła są fatalni. Na mamucie jeden słabszy zawodnik może zawalić wszystko. A dwóch? Wygląda na to, że spadniemy bardzo w klasyfikacji
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-02-13, 16:04   

To piękny weekend! Gregor to jedyny facet, który naprawdę mnie uszczęśliwia. :-D
Wczoraj i dziś na najwyższym stopniu podium, jestem w raju. Jednak wczorajszy konkurs był według mnie bardziej emocjonujący. Dziś nie padł tak długi skok jak ten wczorajszy Gregora z 1 serii. Kilku skoczków może mieć pretensje za tą obniżoną belkę w pierwszej serii, co skutkowało kilkoma zwykłymi skokami, zamiast tak jak powinno być, lotami. Mimo to cieszę się! I cieszę się że Adam jest trzeci. Ogólnie bardzo miło.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-02-13, 16:15   

Trudno mi zrozumieć jak można kibicować Gregorowi podczas gdy w stawce są Polacy. Każde kolejne jego zwycięstwo zbliża go do ilości wygranych konkursów przez Adama, więc i urywa kawałek historii polskiego sportu. Osobiście byłem zły z powodu słabszego drugiego skoku Evensena
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-02-13, 16:51   

Ja kocham skoki, nie polskie skoki. Gdyby nawet nie skakał żadne Polak, lubiłabym je, dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. Mam swojego ulubieńca i cieszę się gdy wygrywa. Skoki dla mnie to nie tylko Polacy. :)

Grabarz91 napisa³/a:

Każde kolejne jego zwycięstwo zbliża go do ilości wygranych konkursów przez Adama, więc i urywa kawałek historii polskiego sportu.


Tego to całkiem nie rozumiem.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-02-13, 17:09   

A co tu rozumieć? Małysz jest jednym z najlepszych skoczków w historii, więcej zwycięstw od niego tylko Nykanen. Schlierenzauer, ma tych zwycięstw niewiele mniej, a jest sporo młodszy, więc jest duża szansa, że wyprzedzi polaka. Dla mnie dość normalne wydaje się, że ja jako polski kibic nie chcę tego. Naturalne jest, że chcę być dumny z tego, że mój rodak jest najlepszym skoczkiem. Też lubię innych skoczków, jak chociażby Ammana. Ale żeby stawiać go wyżej od naszych? W żadnym wypadku.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-02-13, 17:33   

Zdziwiło mnie, że odbierasz zwycięstwa Schlierenzauera jako cios, umniejszenie sukcesów Małysza. Jest dobry i to fakt. Jednak Małysz już wiele lat pokazuje swoją ogromną klasę, i Gregorowi do Małysza brakuje trochę więcej niż ileś zwycięstw i raczej nie przyćmi dokonań Adama tylko tym że go dogoni, nie ma sensu ich porównywać. Rozumiem oczywiście, że kibicujesz swoim, to naturalne. Nie każdy jednak musi tylko swoim. :-)
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-02-13, 17:44   

No spoko, każdy kibicuje komu chce. Ja jestem dyskryminowany, że nie kibicuję drużynie piłkarskiej, z okolicy więc jestem w stanie zrozumieć. Chciałbym jednak aby Małysz był najlepszy w każdym aspekcie stąd trochę boli mnie gdy Schlierenzauer go dogania.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com