Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-02-15, 11:53   

Grabarz91 napisa³/a:

Chciałbym jednak aby Małysz był najlepszy w każdym aspekcie stąd trochę boli mnie gdy Schlierenzauer go dogania.

dziadek małysz raczej szczyt formy ma juz częściowo za sobą, choć faktem jest że nadal staje na podium....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-02-15, 16:00   

Nie lubię określenia dziadek. Kim w takim razie jest Kasai? Pradziadek już? Fakty są takie, że Małysz seryjnie wygrywał gdy był jeszcze młodym zawodnikiem, później przyszedł czas przerwy w zwycięstwach i już każdy wieszczył koniec sukcesów Adama i odsyłał go na emeryturę. Co on na to? Zdobył kolejną kryształową kulę i wpisał się mocno w historię zwyciężając kolejne mistrzostwo świata. później znów przerwa, rok temu Małysz znów był wielki, ciągle był drugi, ale to wszystko za sprawą fenomenalnego Simona Ammana. W tym roku także pomimo już niemłodego wieku utrzymuje się w ścisłej czołówce. Liczę na medal na mistrzostwach, każdy kolor będzie niewiarygodnym sukcesem. Aż do zakończenia kariery będę wierzył, że coś dołoży do tej wielkiej puli osiągnięć.

A pisząc o najlepszym w każdym aspekcie, mam na myśli całą historię tego sportu, a nie ostatnie lata. Każde podium, każde zwycięstwo, każdy medal, sprawiają, że wpisuje się w tę historię bardzo mocno. W tym aspekcie jak do tej pory Morgi, Schlierenzauer, Amman (ten jest niekwestionowanym mistrzem olimpiady) i reszta mogą tylko podziwiać polaka.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-02-15, 20:29   

Pomimo wszystko myślę, że udane M¦ w Oslo byłyby dobrym momentem do zakończenia kariery przez Adama. Chociaż, jeśli sprawia mu to przyjemność - niech skacze. Kryształowej Kuli już mu raczej nie wróżę, ale gdyby owa pojawiła się jeszcze raz w rękach Małysza nie ukrywałbym radości.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:20   

Tak się kończy piękna kariera fenomenalnego sportowca. Brąz na średniej skoczni to coś pięknego, dziś nie było kolorowo dla nas, ale w przypadku Adama zadecydował zepsuty pierwszy skok. Trochę smutno się robi gdy pomyślę, że nigdy nie miałem okazji obejrzeć zawodów na żywo. W przyszłym roku taką szansę bym miał po raz pierwszy, ale bez Adama do Zakopanego jechał nie będę. Po prostu chylę czoła przed wielkim skoczkiem jakim pozostanie na zawsze Małysz. Mam nadzieję na jakieś podium w Planicy. Na drużynowe nie ma co się nastawiać jednak.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-03-03, 22:27   

Kończy się niesamowita epoka polskiego sportu. Szkoda, łezka w oku się kręci. Pamiętam jak chciał kończyć karierę po Nagano bo nie wychodziło. A tu potem ten wielki strzał i wielkie lata. Wg. jest to największy sportowiec naszych czasów.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-03-03, 22:58   

Może po prostu realnie ocenił swe możliwości. WE historii tego sportu godnie się zapisał. Na pewno nie jedną ulicę mu dadzą. Trofeów i osiągnięć sportowych nikt mu nie zabierze.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-03-03, 23:47   

Dobrze zrobił kończąc karierę w tym momencie. Bo kończy wiedząc, że jest jeszcze silny. Hm, mnie też ścisnęło w gardle, gdy to wszystko potwierdził. Ale resztę wywiadu słuchałem z uśmiechem na twarzy i z taką dziwną radością, bo ten człowiek sprawił, że od 2000 roku oglądałem skoki z jego udziałem naprawdę setki razy.
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2011-03-04, 17:25   

Jeśli mam być szczery, to wieść o zakończeniu kariery bardziej mnie przybiła niż te wszystkie Smoleńska, itp.
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-03-05, 21:10   

Niby wiedziałam, że w końcu to nastąpi, a mimo to trudno w to uwierzyć. Adam nie będzie skakał. To brzmi absurdalnie.
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-03-13, 18:29   

No chyba Małysz czwarte miejsce będzie miał :kwasny:
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com