Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2012-10-24, 21:34   

Szukacie oferty obozów na desce w biurach podróży? jak patrzę naprawdę można nieźle trafić, w dobrej cenie i z fajnymi atrakcjami.
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

Tristan

User



Do³±czy³: 08 Lut 2011

   

Wys³any: 2012-10-29, 12:08   

Ja na razie nie patrzę na oferty obozów. Pewnie tak samo jak w zeszłym roku pojadę ze znajomymi niezależnie gdzieś w górki :-) Na razie muszę się rozglądnąć za nową kurtką na deskę, póki jeszcze ceny są w miarę znośne. Mam na oku dwa fajne modele kurtek Hi-Tec i jak zwykle nie mogę się zdecydować ;-)
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2012-11-16, 20:49   

A znacie z zimowych wypadów biuro BUT z Warszawy? jak patrzę na ceny z oferty zimowej to są dla mnie zaskoczeniem,
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

TerjeSnow  

User



ImiÄ™: Robert

Wiek: 26

Do³±czy³: 17 Pa¼ 2012

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2012-11-21, 08:54   

Ja rozpocząłem swoja przygodę ze sportami od kiedy rodzice zaczeli mnie wysyłać na obozy zimowe , na początku jeździłem na nartach ale po jakimś czasie przerzuciłem się na deskę bo uznałem że jest fajniejsza...
_________________
Tylko u nas produkty [reklama] w atrakcyjnych cenach!
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2012-11-27, 18:30   

A w tym roku jakiś obóz, szkółka narciarska Wam się szykuje?
dla mnie też deska fajna, ale jednak jeszcze muszę to skonsultować z lekarze, mam chore kolano więc nie do końca wogóle powinnam na nartach jeździć.
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-11-30, 09:51   

chętnie bym spróbowałam snowboardu, do te pory zdarzyło mi się kilka razy jeździć na nartach, ale niestety w moim nizinnym regionie nie jest to popularny sport ani sposób spędzania czasu ;)
_________________
:)
 

al_ganonim

User


Do³±czy³: 21 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-21, 10:09   

Jedynie w czasie ferii zimowych jeżdżę na dwa tygodnie w Alpy i śmigam na desce, w Polsce moim zdaniem nie ma odpowiednich warunków do deski.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-09-10, 14:36   

jeździlam od najmłodszych lat na nartach i snowboardzisci byli dla mnie zmorą :P ale 4 lata temu przełamalam sie i sprobowalam...nie szlo mi najlepiej ale troche mi sie spodobalo. kupilam deske i jak probowalam sie dalej uczyc to bylam wsciekla ze jednak ją kupilam bo w ogole mi nie wychodzilo.

w koncu ojciec stwierdzil ze mam wziac ja w gory i wezme instruktora i mnie pouczy. stwierdzilam ze chyba go pogielo bo w gorach na pewno nie bede uczyc sie jeździc, tym bardziej w szczyrku bo "za duze gorki na mnie"-a zan mtam wszystkie jak wlasna kieszeń. jednak namowil mnie zebym wziela, wzielam ją tylko dla swietego spokoju. jednak wzielam instruktorke, poszlysmy na oslą łączke i nauczyła mnie jako takich podstaw i spodobalo mi sie bardzo. jezdzilam caly czas na naszych malych mazurckich gorkach i teraz jezdzilam juz w alpach i nie wywracalam sie nawet i dotrzymywalam tempa bardzo dobrze jezdzacych w mojej ekipie narciarzy co mnie samą zaskoczylo :)
teraz juz nawet tyczki na zawodach mi nie groźne. spodobało mi sie bardzo i czekam na śnieg.

oczywiscie narty i tak sÄ… na pierwszym miejscu!
 

ConQuien

Stały User



Wiek: 27

Do³±czy³: 01 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-11, 18:23   

Kilka lat temu przerzuciłem się na snowboard z nart i muszę powiedzieć, że zarówno nauka, jak i późniejsza jazda są znacznie trudniejsze od sztandarowego zimowego sportu. O wiele łatwiej jest tu wylądować w zaspie śniegu, a na dodatek upadki bolą trochę bardziej. No i wyglądają efektowniej, ale to raczej dla obserwatorów, bo poszkodowani nie mają czasu oglądać swoich improwizacji akrobatycznych.
_________________
Jeśli mam wybierać pomiędzy złem a złem, wolę nie wybierać wcale.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-09-11, 18:26   

ConQuien napisa³/a:

ilka lat temu przerzuciłem się na snowboard z nart i muszę powiedzieć, że zarówno nauka, jak i późniejsza jazda są znacznie trudniejsze od sztandarowego zimowego sportu.

też tak uważam. do snowboardu trzeba miec więcej luzu, ale jednak nie jest źle. najgorzej jest jak jezdzisz raz na tym raz na tym i ciezko jest mi utrzymac nogi razem na desce :P
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-09-11, 19:32   

W moim odczuciu wypadki na snowboardzie zdecydowanie nie są bardziej efektowne, ale też nie o to chodzi. Prawda jest taka że mało kto potrafi dobrze jeździć na snowboardzie. Pi razy drzwi 70% z tych co jeżdżą nie umie. Większość się zsuwa zdzierając przy tym śnieg, albo więcej siedzi niż jedzie (warto dodać że z jakiegoś dziwnego powodu deskarze uwielbiają siedzenie na środku stoku, a już za wzniesieniem to w ogóle kapitalna lokalizacja). Rzadko widać kogoś pocinającego w dół balansując na krawędziach (no chyba że na stoku jest snowpark to jest takich więcej).
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-09-11, 19:41   

szostol napisa³/a:

W moim odczuciu wypadki na snowboardzie zdecydowanie nie są bardziej efektowne, ale też nie o to chodzi. Prawda jest taka że mało kto potrafi dobrze jeździć na snowboardzie. Pi razy drzwi 70% z tych co jeżdżą nie umie. Większość się zsuwa zdzierając przy tym śnieg, albo więcej siedzi niż jedzie (warto dodać że z jakiegoś dziwnego powodu deskarze uwielbiają siedzenie na środku stoku, a już za wzniesieniem to w ogóle kapitalna lokalizacja). Rzadko widać kogoś pocinającego w dół balansując na krawędziach (no chyba że na stoku jest snowpark to jest takich więcej).

całkowicie sie zgadzam. jako narciarka zawsze bylam zła za to ze wlasnie sie zsuwają i zgarniają caly snieg...siedzą non stop na srodku szczegolnie tam gdzie jest wasko albo za górką, wywalają sie na orczykach...
teraz jak juz sama jezdze to tez troche patrze na nich z pogarda huehuehue, co prawda są tacy ktorzy umeją jeździc i mysla o innych i nie siadaja na srodku, ale sa i tacy o ktorych szkoda gadac;/
sama staram sie dbac o bezpieczenstwo na stoku i nie robie glupich numerow. na krawedziach umiem jezdzic i staram sie wcale nie zsuwac, chociaz czasem jednak jest to konieczne, ale staram sie tego unikac-wiem jak denerwuje.

znam duzo osob ktore na prawde dobrze jezdza, az milo patrzec :)
 

mikemaxxie  

User


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-05, 22:11   

Super sport. Zrezygnowałem z nart na rzecz dechy w śniegu i nie żałuję. Dużo więcej wymaga np. kondycji, równowagi, ale także odwagi i pewności siebie. Jak zrozumie podstawy to można już tylko lepiej. ABSOLUTNE TAK I POLCAM
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2013-11-17, 13:54   

Wybieracie siÄ™ w tym roku na narty, dechÄ™ gdzieÅ› za granicÄ™? z jakiejÅ› oferty biura?
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-11-19, 18:47   

Podobno w Turcji jest fajnie, nie jest to popularny kierunek i raczej nie kojarzy siÄ™ z zimÄ…, ale warunki podobno idealne.
_________________
:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com