Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

szell.  

User



ImiÄ™: Sandra

Wiek: 29

Doł±czyła: 18 PaĽ 2013

   

Wysłany: 2013-10-25, 13:10   

Uwielbiam buty na wysokim obcasie! Co prawda mam 177cm wzrostu, więc kiedy założę jakieś 13/15-stki to wyglądam jak wielkolud, ale jakoś się tym nie przejmuję :D Wprawę w chodzeniu mam, więc spokojnie mogę latać kilka godzin. Potem niestety nogi troszkę zaczynają boleć.
 

Ellira  

User



ImiÄ™: Agata

Wiek: 35

Doł±czyła: 08 PaĽ 2013

   

Wysłany: 2013-10-30, 14:10   

A ja nie umiem chodzić na obcasach i muszę się mocno często hamować w sklepie jak jakieś widzę wyjątkowo ładne żeby nie kupić - bo i tak wiem, że potem ich nie założę. :(
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Sty 2012

   

Wysłany: 2013-10-30, 20:44   

Ja zawsze preferowałam wygodę i dlatego też nigdy nie noszę szpilek. Po prostu nie lubię się męczyć, wolę ubrać wygodniejsze buty i móc bez problemu chodzić godzinami, nie martwiąc się o nic. Na szczęście jestem dość wysoka (172 cm), więc nie muszę się "ratować" obcasami.
 

brylant  

User


Wiek: 33

Doł±czyła: 14 Lut 2013

   

Wysłany: 2013-10-31, 11:48   

Ja na szczęście jestem niska mam tylko 165 cm, więc w szpilkach na nogach wyglądam normalnie ;) Ale znam dziewczynę, która ma ponad 180 cm i nosi obcasy, bo jej mąż ma 2 m wzrostu i też ładnie wygląda ;) A co do szpilek ja noszę kilka razy w tygodniu, bo po prostu lubię ;)
 

Asiak  

User


Wiek: 28

Doł±czyła: 31 PaĽ 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2013-10-31, 13:34   

Uważam, że chodzenie w szpilkach to nic trudnego nie ma co kombinować tylko założyć i się przyzwyczajać, a po krótkim czasie zapomni się, że ma się szpilki na nogach ;)
 

miśkaa2

User


Doł±czył: 08 Lis 2013

   

Wysłany: 2013-11-08, 12:04   

Super się wygląda w szpilkach, mega wydłużają nogi i w ogóle :) Lubię w nich chodzić ale raczej całej imprezy bym nie przetańczyła bo nogi za bardzo bolą :/
 

Kerosine  

User

Des Wahnsinns



Doł±czyła: 15 Gru 2012

   

Wysłany: 2013-11-10, 14:36   

Nie lubię, nie umiem na nich chodzić i jakby też do końca to nie jest mój styl [chyba że są w nieco "ostrzejszym" wydaniu]. Jeśli chodzi o buty na podwyższeniu wybieram koturny/platformy.
_________________
Cold sterile rivers
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Doł±czyła: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wysłany: 2013-11-10, 21:55   

jeżeli bym miała założyć szpilki to tylko na jakąś imprezę lub wesele. Nie dałabym rady w nich chodzić na co dzień. Zresztą jestem dosyć wysoka i potem dziwnie się czuję. Jeżeli już myślę o obcasach, to wybieram koturny. ¦migam w takich 8 cm i jest ok ;)
 

tusiaczkowa18  

User


ImiÄ™: Marta

Wiek: 28

Doł±czyła: 11 Lis 2013

Sk±d: ÂŁĂłdÂĽ

   

Wysłany: 2013-11-11, 15:25   

Ja chodzę w szpilkach niezbyt często, zazwyczaj tylko na jakieś imprezy, bądź do szkoły na rozpoczęcie czy zakończenie roku, święta itd. Na co dzień zdecydowanie polecam buty na koturnie. Czy zimowe, czy letnie, koturny są idealne. No i przede wszystkim od nich tak nie bolą nogi. Po jakimś czasie chodzenia nie czuje się w ogóle, że jest się na wysokich butach, a wręcz przeciwnie, dziwnie się czujesz bez nich. Nie wiem czy po koturnach też, ale po szpilkach na pewno robią się żylaki, o ile chodzisz w nich na co dzień, bo raz na jakiś czas nikomu nie zaszkodzi. No i skoro boisz się, że się przewrócisz (co na Polskich ''równych'' chodnikach jest bardzo łatwe) zacznij sobie najpierw chodzić w szpilkach po domu, żeby nabrać wprawy i nie ośmieszyć się na ulicy. ;)
 

Rosepha  

Stały User

rose



Wiek: 28

Doł±czyła: 18 Lis 2013

Sk±d: WrocÂław

   

Wysłany: 2013-11-20, 16:32   

Nie lubię tego typu butów. Choć muszę przyznać, że mi się bardzo podobają ;) Po prostu nie potrafię w nich chodzić, są po prostu niewygodne. Dlatego gdy sytuacja tego ode mnie nie wymaga to zakładam wygodniejsze obuwie.
_________________
But I'm a pyromaniac
I'm storming this w i l d f i r e
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Doł±czyła: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia GĂłra

   

Wysłany: 2013-11-20, 22:15   

Jeżeli chodzi o same szpilki jako buty na wysokim i bardzo cienkim obcasie to nie, nie ubiorę, bo wiem że się będę w nich cholernie męczyć po krótkim czasie, chociaż nie powiem, bo podobają mi się cholernie *-*
Na imprezy, jeżeli decyduję się ubrać jakoś bardziej szczególnie preferuje lity - stabilne, wygodne, wychodzone, jednak na co dzień raczej ich nie noszę.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

eNula  

User



ImiÄ™: Ula

Wiek: 29

Doł±czyła: 21 Lis 2013

Sk±d: BAU

   

Wysłany: 2013-11-22, 16:37   

Kingus=) napisał/a:

ale nie chcÄ™ jakiĹ› 5cm ;) tylko takie 3 ;) coĹ› takiego :)



Sorki, ale nie wierze, ĹĽe masz 21 lat.. Wiesz ile to jest 3 cm ? Takiego obcasa nawet siÄ™ nie czujÄ™ .. :-)
_________________
ÂŻyj dla siebie nie dla innych!
 

k.lina123  

User


ImiÄ™: k.lina

Wiek: 31

Doł±czyła: 26 Lis 2013

Sk±d: JarosÂław

   

Wysłany: 2013-11-26, 12:38   

Jak dla mnie szpilki są masakrycznie niewygodne i za cholere nie umiem w nich chodzić ale kto co lubi :P
_________________
sklep.ego-moda.pl
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Doł±czyła: 01 Wrz 2014

Sk±d: WrocÂław

   

Wysłany: 2014-09-03, 11:22   

Praktyka czyni mistrza. ;)
Uwielbiam szpilki i mogę w nich chodzić całymi dniami
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

placek

Wymiatacz



Doł±czył: 19 Gru 2012

   

Wysłany: 2014-09-04, 09:51   

Rzeczywiście, im częściej chodzi się w szpilkach, tym lepiej nam to idzie :)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com