Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-12-04, 20:46   Wasza miejscowość

No to wypowiedzcie się coś na temat swojej miejscowości. Opiszcie ją z własnego punktu widzenia. I oczywiście wyraźcie swoją opinię o niej, co lubicie w niej, czego nie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-12-04, 20:50   

podoba mi sie ten temat. a moge moje dwie miejscowosci? zyje troche tu troche tam.

Mierzwice najwspanialsze miejsce na ziemi, cisza spokoj,a ajak trzeba to anjlepsze melanze na ziemi. kocham kocham kocham. 200 metrow do Bugu. zaje**** most nad rzeka. i oczywiscie mała łomża która tylko tu smakuje


Siedlce mam ich dość.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-12-04, 20:54   

Lublin...
Nie mieszkam tutaj od urodzenia, ale od 6 roku życia.
Podoba mi się, nie za duże, nie za małe miasto.
Są tu miejsca, w których można się rozerwać, ale nie jest to moloch typu Kraków czy Warszawa.
Po prawdzie w Warszawie jest więcej sklepów, galerii itp., ale to dla mnie za duże miasto.
Lublin jest w sam raz, a do W-WA w razie co nie jest aż tak daleko. ;)
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Hasse  

Stały User

Wyznawca



Imię: Michał

Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 20:56   

Kraków.... nic dodać nic ująć ^^. Kocham(przez duże K) to miasto, klimat.
_________________
Bóg stworzył świat w 7 dni. A ja zniszczyłem swój świat w 7 sekund. -,,Siedem Dusz"
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-12-04, 21:01   

Niby wszystko szare i całkowicie noramalne, ale ma zaj*bisty klimat. Ach, trzebiński balaton i młoszowski park- cudowne.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-12-04, 21:04   

Moje miasto Libiąż w skrócie LBZ.
Atmosfera Libiąża jest specyficzna, miasto dużych pieniędzy, jakichś większych układów polityczno biznesowych. Miasto, które jest owiane bardzo złą sławą, co mnie nie dziwi. 21 lat mieszkam tam więc dużo widziałem, zobaczę jeszcze więcej. Jest to najniebezpieczniejsze miasto w Małopolsce, można rzec, że na całym górnym śląsku, ludzie boją się do LBZ jeździć po prostu. Na moje osiedle mówią "slumsy", nie chodzi o to, że osiedle biedoty, ale niebezpieczne szczególnie nocą. Kolega raz mi gadał, że woli obejść cały Libiąż do o koła niż iść na skróty przez moje osiedle.
LBZ na ogół to spokojne miasteczko, mające te swoje 45 kilometrów, ale wszystkie złe rzeczy dzieją się w jego zakamarkach.
Przez bardzo długi okres czasu Libiąska policja była skorumpowana z mafią, zabili 16 osób, wszyscy już siedzą, ale i tak bezpieczniej się nie zrobiło.
Będąc nieznajomym idącym zbyt pewnym krokiem w ciagu chwili można stać się inwalidą.
Pierwsza historyczna wzmianka na temat Libiąża pochodzi z "Kronik" Jana Długosza
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Vanessa  

Stały User



ImiÄ™: Paula

Wiek: 30

Do³±czy³a: 09 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 21:49   

ja pochodzę ze Słubic. ;D fajne małe miastoo ..
Dużo znajomych, zaje******* melanże.. ;D
i w kazdej chwili mozna sobie isc do Niemiec ;p
_________________
Bo kocham w sobie to co najsubtelniejsze . ;*
 

Alexis  

Mega wymiatacz

Księżniczka huligan



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 21:53   

¦mierdzi spalinami. Jak mówię o tym Placebowej, to mnie nie słucha .. -.-
_________________
Zbieram na zupÄ™ dla Placka, bo chudy.
 

Thorns Jesus's  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 11 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 22:01   

Zabrze, bardzo dużo pustych i idiotycznych ludzi, którzy potrafią ropier*olić człowieka... W sumie nic w nim ciekawego nie ma, ale bardzo lubię multikino jak i inne miejsca rozrywkowe.
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 23:30   

Warszawa - głośne, tętniące życiem miasto, podoba mi się gromada ludzi czekająca na przystankach i na przejściach dla pieszych, można wtedy wypatrzeć kogoś interesującego. ;) A wady to chyba takie, że co chwila kogoś okradają, ach Ci kieszonkowcy. :->
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 23:53   

Rzeszów - mieszkam od urodzenia. Miasto jak mówił McLaren nie za dużo nie za małe, ale od Lublina mniejsze jednak większe mi do niczego nie potrzebne. Jest tu na miejscu wszystko co potrzeba (no oprócz toru kartingowego :-x ). Miasto jest cały czas upiększane, bloki są ocieplane i malowane, kładą nowy asfalt gdzie się da, wymieniają chodniki i ogólnie Rzeszów rozbudowuje się. Lubię swoje miasto. Jest w miarę czyste, ale nie puste. Dąży do miana stolicy innowacji i we wszelkich rankingach zajmuje raczej bardzo wysokie lokaty. Jest na pewno bezpieczniej niż w wielkich miastach ale bojówki dresów dwóch drużyn się leją.

Po prostu
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-12-05, 13:40   

Radomsko, z mojej perspektywy jest trochę smętne o tej porze roku, pełne starych kamienic z wielkimi bramami, szarych bloków i eleganckich domków. jest park, teraz jest juz też szary, chociaż miesiąc temu, to chodziłam tam bo czarował dosłownie mnie. stare drzewa, wielkie kasztany i aż pomarańczowo. ale to ludxie tworzą klimat, coraz więcej osób tu jest takich, na których oko spocznie na chwilę, interesujących, chociażby z wygladu, mimo wszystko ciągle wybijają się na wierzch typowe blachary i dresiarze, trochę punków i hh. fajnie jest. impreza to nawet na polu. latem jest magicznie, swojsko tak, ale pięknie. to miasto ma dla mnie tysiąc różnych oblicz. zdaje mi się, że nigdy go nie poznam.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

ewexewe  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

Sk±d: Soko³ów Podlaski

   

Wys³any: 2009-12-05, 15:05   

Sokołów Podlaski miasto liczące ok. 20 tys mieszkańców, mam kilka miejsc gdzie lubie w nich przebywac i mam wspomnienia zwiazane z ukochana osoba ktora własnie byłam w tamtych miejscach
_________________
Uszy ani oczy nie dostrzegajÄ… promyka serca.
 

Maja  

User

Maja


Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Gru 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-12-06, 14:30   

Gdańsk - mieszkam tu od niedawna. Super miasto. I te morze :zakochany
_________________
"Jest pani osobą odmienną, choć jednocześnie chce pani być podobna do innych. A to, z mojego punktu widzenia, jest poważną chorobą..."
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 20:46   

Kalwaria Zebrzydowska - codziennie odwiedzana przez pielgrzymów, czasem można tu spotkać bardzo ciekawych ludzi. Najładniejsze miasteczko, jakie znam. A i ciekawe zabytki mamy. Uwielbiam te górskie tereny i lasy. Jedyny minus - nie ma gdzie wyjść, rozerwać się.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com