Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kasia@  

Stały User


Wiek: 35

Do³±czy³a: 28 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-06-13, 13:11   

Harder_Girl napisa³/a:

to jak mnie chłopak poprosi zebym mu tyłek wylizała to tez mam to zrobic


Jak dla mnie to co innego.
Ale masz rację, każdy może lubić co innego.
Ale to nie znaczy, że można potępiać czy obrażać osoby, które pozwalają swoim chłopakom na kończenie w buzi.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-06-13, 14:10   

Lena napisa³/a:

jezeli jestes z kims kogo kochasz i komu ufasz to dlaczego nie?
poki co nie mialam takiej sytuacji, nie zgodzilam sie na cos takiego itp.
Kiedy kogos kochasz wstyd zostaje za drzwiami od sypiani. wtedy nic nie jest ponizajace.
kazdy lubi co innego.



Wiesz ... wbrew pozorom najważniejszym narządem seksualnym nie są organy płciowe a mózg - rozum, a tego chyba nie zostawiasz za drzwiami sypialni.
W tym, o czym mówi ten temat, nie chodzi tylko moim zdaniem o wstyd, ale o to co również pisano wyżej, jakiegoś rodzaju "obrzydzenie" no i to poniżenie.
Wydaje mi się, że mężczyzna podczas współżycia powinien chcieć dać kobiecie jak najwięcej przyjemności z tego co robią - i odwrotnie. Według mnie nie można myśleć tylko o sobie, "bo mi będzie dobrze i przyjemnie" jak ona to zrobi ... mimo że może w ogóle tego nie chcieć. To moim zdaniem trochę egoistyczne ...
 

Harder_Girl  

Wymiatacz

Zakochaniec !



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-06-13, 15:32   

Kasia@ napisa³/a:

Ale to nie znaczy, że można potępiać czy obrażać osoby, które pozwalają swoim chłopakom na kończenie w buzi.

eh a czy ja kogoś obrażam? nie... napisałam jedynie ,że mi sie to kojarzy z pewnymi pannami.. i tyle... / i juz sam koniec tego Twojego zdania jak widze to mnie ciarki przeszły.. hehe
_________________
By oddać jemu serce < 3


"¦wiat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.. "
 

Kasia@  

Stały User


Wiek: 35

Do³±czy³a: 28 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-06-13, 17:45   

vialink napisa³/a:

mimo że może w ogóle tego nie chcieć


Nikt nie każe się jej zmuszać. Jeśli nie chce to ok.
Ale nie można potępiać osób, które to robią. Jaką macie pewnosć, że Wy sami kiedyś nie zmienicie zdania??

vialink napisa³/a:

Wydaje mi się, że mężczyzna podczas współżycia powinien chcieć dać kobiecie jak najwięcej przyjemności z tego co robią - i odwrotnie


Właśnie - i odwrotnie.
Jeśli kobieta nie widzi w tym nic złego i nie jest to dla niej obrzydliwe i poniżające i kocha swojego partnera to dlaczego nie?? On zapewne też sprawia jej przyjemność w różny sposób.

Harder_Girl napisa³/a:

kojarzy z pewnymi pannami..


No to masz złe skojarzenia. Gdyby robiła to każdemu albo pierwszemu lepszemu to bym sie z Tobą zgodziła. Ale jeśli chodzi o stałego partnera, którego sie kocha nad życie to takie stwierdzenie jest nie na miejscu.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-06-13, 19:24   

Kasia@ napisa³/a:

łaśnie - i odwrotnie.
Jeśli kobieta nie widzi w tym nic złego i nie jest to dla niej obrzydliwe i poniżające i kocha swojego partnera to dlaczego nie?? On zapewne też sprawia jej przyjemność w różny sposób.



Ok, jeżeli tego chce, to w porządku. Ale miałem na myśli sytuacje, kiedy mężczyzna nalega aby kobieta to zrobiła.
 

Kasia@  

Stały User


Wiek: 35

Do³±czy³a: 28 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-06-13, 20:36   

Nic na siłę.
 

Harder_Girl  

Wymiatacz

Zakochaniec !



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-06-14, 18:12   

Kasia@ napisa³/a:

No to masz złe skojarzenia. Gdyby robiła to każdemu albo pierwszemu lepszemu to bym sie z Tobą zgodziła. Ale jeśli chodzi o stałego partnera, którego sie kocha nad życie to takie stwierdzenie jest nie na miejscu.

nie moja wina tak mi sie kojarzy no i tyle... ja nic nie twierdze to jedynie w mojej głowie tak to wygląda... i kolejny raz mowie kto co lubi..
_________________
By oddać jemu serce < 3


"¦wiat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.. "
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-16, 21:26   

Jaki mam do tego stosunek?
Nijaki- każdy robi to co lubii;)
a obrzydzenie to zazwyczaj jest w młodym wieku,
potem często znika gdy ma się kontakt z kochanym ciałem;)
poza tym teaz seks oralny to raczej jest standatd:) i większośc dziewczyn jednak się na to decyduje niz nie:)

vialink napisa³/a:

Wydaje mi się, że mężczyzna podczas współżycia powinien chcieć dać kobiecie jak najwięcej przyjemności z tego co robią - i odwrotnie. Według mnie nie można myśleć tylko o sobie, "bo mi będzie dobrze i przyjemnie" jak ona to zrobi ... mimo że może w ogóle tego nie chcieć. To moim zdaniem trochę egoistyczne ...


oj oj oj;) dobre myślenie ale nie z tej strony prosze pana;)
po pierwsze meżczyzna nie powinien a wrecz nie może zmuszać ;) ewentualnie ma opcje zachęcenia:)
ale jeżeli się kocha to hmm kobieta sama chce sprawić przyjemnośc swojemu mężczyznie ;) i to sprawia jej radośc więc to jest pewnie głowny powód w dojrzałym związku w którym oboje decydują się na tą forme seksu;)

czy jest to poniżające? hmm dla jednym może być dla innych ie;)
ale idąc dalej to dla kobiety propozycja na jezdza czy misjonarska może być poniżająca.

Tak jak napisał ktoś wcześniej pewnych rzeczy, uczuć trzeba doświadczyć bo czasami myślenie ulega zmianie ;)
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-07-17, 15:55   

buziak napisa³/a:

a obrzydzenie to zazwyczaj jest w młodym wieku,

dokładnie tak. człowiek dorasta i dojrzewa do pewnych rzeczy.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-18, 11:13   

buziak napisa³/a:

czy jest to poniżające? hmm dla jednym może być dla innych ie;)



nie rozumiem. Twoim zdaniem od zcego to zależy ? ;>
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-07-18, 17:58   

kasiaaa napisa³/a:


nie rozumiem. Twoim zdaniem od zcego to zależy ? ;>

pewnie od tego jak do tego podchodzisz, od waszego uczucia.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-19, 10:56   

Lena napisa³/a:

kasiaaa napisał/a:

nie rozumiem. Twoim zdaniem od zcego to zależy ? ;>

pewnie od tego jak do tego podchodzisz, od waszego uczucia.



no to już nie rozumiem bo mi na myś przychdzą tylko 2 podejścia xD
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-20, 12:14   

kasiaaa napisa³/a:

nie rozumiem. Twoim zdaniem od zcego to zależy ? ;>



kasiaaa napisa³/a:

no to już nie rozumiem bo mi na myś przychdzą tylko 2 podejścia xD



chyba od indywidualngo podejścia- od wieku < z wiekiem zmienia się nasze patrzenie na sex>, od tego czy jesteś z kimś kogo naprawd kochasz :)
 

Gringo  

Stały User

w dżungli...



Do³±czy³: 12 Lip 2008

Sk±d: Puszcza amazoñska...

   

Wys³any: 2008-07-21, 23:27   

Na prawdę świetne zapożyczenie metody niewłaściwego seksu od homoseksualistów. Pogratulować tylko braku moralnego wskaźnika. Seks, czyli akt płciowy ma wynikać przede wszystkim z miłości a nie z chorej przyjemności łamiącej próg normy moralnej.
_________________
"Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała."
P.Coelho

 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-23, 12:31   

Gringo napisa³/a:

Seks, czyli akt płciowy ma wynikać przede wszystkim z miłości a nie z chorej przyjemności łamiącej próg normy moralnej.



a czyy to lamie prób moralny kogoś??

Nie- tak samo moge powiedzieć że stosunek plciowy łamie próg moralny.

to że kk to potępia <ciekawe dlaczego- troszczy się o "stracone plemniczki które nie zapladniają" czy o to że więcej wiernych mieć nie będzie?>

nie uważam iż to jakieś złamanie progu moralnego- dlaczego?
Gdy oboje tego chcą- oboje mają na to ochote i sprawia im przyjemnośc- nikt sobie nie robi krzywdy tym to NIE ma W TYM nic niemoralnego


Gringo napisa³/a:

Na prawdę świetne zapożyczenie metody niewłaściwego seksu


a jest coś takiego jak niewłaściwy seks? :shock: :shock:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com