Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-13, 15:05   

Mam tak samo jak Vialink nie pije i nie pale jakoś mnienie ciągnie umiem się bawić bez procentów i jakoś żyje czasem słusze jaki to niby sztywny jestem a jest inaczej trudno się mówi na świecie są ludzie i parapety.
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-24, 01:45   

Locke108 napisa³/a:

mówi na świecie są ludzie i parapety.



Nie nie Michał, na pewno nie można powiedzieć, że wszyscy Ci co piją to od razu parapety.
Bo jeżeli jest ktoś tak jak Kasia, pije okazjonalnie i w tedy kiedy chcę,a nie po to aby się popisać to co innego. Ja mam nic do osób pijących, no bo ich życie, ich wybór. Tylko czasem po prostu mnie śmieszy chęć pokazania się ... w ukryciu. Bo zazwyczaj jest to chowanie się "po kątach", żeby ich nie garneli ...
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-09-08, 22:43   

Alkohol to przepustka do "przyjaźni" tylko w świecie łysych dresów. Sam czasem lubię Heinekena strzelić i 100 na weselu ale naprawdę nic więcej. Ci którzy piją "pryte" dla mnie są chorzy. Sam nigdy do tego ust nie przykładałem. Głównie dlatego że co wakacje zbieram to z czego to robią i uwierzcie mi smacznie to nie wygląda.
_________________

 

Karolinee  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-09-20, 09:47   

Znalezienie ,,elitki'' która nie pije nie pali lub nie ćpa jest bardzo trudne. Myślę że najlepiej można się o tym przekonać dopiero w liceum. Kiedyś myślałam że dzieci w gimnazjum są najbardziej zepsute że w liceum wszyscy zmądrzeją i przestaną zachowywać się jak zwierzęta wypuszczone z klatki. Najlepiej trzymać się od tego wszystkiego z daleka jednak jest bardzo trudno. Potrzeba silnej woli i świadomości własnej wartości mimo tego że nie robi się tego co ,,wszyscy'' inni. Picie tak zwane okazjonalne często jest też poprostu tylko tak nazywane ..
_________________
Impossible Is Nothing
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-21, 20:59   

Jak ktos nie może pokazac swojej osobowości, próbuje zgrywac niegrzecznego
YYyy Nie zawsze wychodzi :evil: głównie to popisywanie się dorosłością i ciekawymi ekstremalnymi przygodami
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

badboy

User


Do³±czy³: 29 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-29, 21:52   jak wyzej

Hej jestem nowy !! :mrgreen:

Zgadzam sie z przedmówcami. Picie i palenie dla szpanu jest idiotyzmem co innego jeśli to lubisz. Ja osobiście napije sie nieraz dla towarzystwa ale jak mam NA TO OCHOTE nigy jakktos mi każe :-P . Najlepiej pokaż jaki jesteś naprawdę. Jak cię nie polubią zoznacza to że nie są ciebie warci. Trzymaj się własnych zasad

Pozdro!!!
 

Flo  

Stały User

Marzyciielka . ^^



Wiek: 32

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2008

Sk±d: Bezludna Wyspa . ;D

   

Wys³any: 2008-10-23, 21:17   

badboy napisa³/a:

Najlepiej pokaż jaki jesteś naprawdę. Jak cię nie polubią zoznacza to że nie są ciebie warci.



właśniee . z tym się zgadzam .
 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-01, 21:35   

Zapalić albo się napić żeby zaimponować kolegom, z skądś to znam. Ale zobacz z innej strony jeśli się oprzesz presji czy to nie będziesz bardziej satysfakcjonujące?
_________________
"Nie myśl jak wiele już zrobiłeś ale ile Ci jeszcze zostało"
 

J.L.B  

Wymiatacz

Oponent :)



ImiÄ™: Patryk x]

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: LOP

   

Wys³any: 2008-11-02, 12:36   

Właśnie tak zacząłem moją przygode z papierosami :)
A teraz tak sobie pale bo lubie sie bawić dymem :)
_________________
Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-02, 12:43   

J.L.B napisa³/a:

A teraz tak sobie pale bo lubie sie bawić dymem :)


Oo coś nowego, tego jeszcze nie słyszałam, a umiesz robić takie kółka? Bo moi znajomi tak robią i to fajnie wygląda :mrgreen:
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

J.L.B  

Wymiatacz

Oponent :)



ImiÄ™: Patryk x]

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: LOP

   

Wys³any: 2008-11-02, 13:18   

Pare razy wyszło mi że wpadło mi mniejsze kółko w większe kółko :) ale to takie fartowne ;p

sry za offtop ;p
_________________
Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
 

egzystencjalna  

User

tzw.Kvasia



ImiÄ™: Kvasia ; )

Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Pa¼ 2008

Sk±d: z nieba tzw CidR/Ry

   

Wys³any: 2008-11-02, 14:46   

ogólnie to ja nigdy tak nie miałam bo ja nawet nie próbowałam się przystosować do rówieśników...; p zawsze miałam ich gdzieś bo miałam swoje grono znajomych a oni akceptowali mnie taka jaka jestem ; p ale czasem mnie zaskakują pewne osoby które poznałam w podstawówce o których sądziłam że są normalne i nagle słyszę od niech tekst "muszę się puścić z Damianem bo Klaudia już to robiła ze swoim chłopakiem" ma-sa-kra!
_________________
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś"

"Ludzie nie mają czasu, aby cokolwiek poznać.[...] Jeżeli chcesz mieć przyjaciela...oswój mnie!"
 

Yeoman  

User

Krzysiek



ImiÄ™: Krzysiek

Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 16:37   

mi na szpanie raczej nie zależy, lubiem to co robiem bo robiem to co lubiem
_________________
WEJD¬, ZAREJESTRUJ SIÊ, ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ JE NA CIEKAWE NAGRODY
ZAPRASZAM:

http://tnij.org/czytajwszystkich
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 16:48   

Cytat:

Jak można od tego uciec


albo nie masz swojego zdania, ulegasz presji i jesteś szmatą, albo masz swoje zdanie i jesteś 'ciotą'. jakby nie było, zawsze jest źle.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-07, 16:53   

Tutaj przykłady dajecie z piciem i paleniem, a ja dam lżejszy
Forum, i do tego to
Wczoraj napisałem kumplowi na GG że fajne forum jest, i że fajnie by było jakby sę zarejestrował
A on na to, ze "Ha, ha, ha, nie wchodzÄ™ na takie badziewia" "Fora sÄ… dla ciot" itd

Wniosek: Polska młodzież schodzi na psy :kwasny:
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com