Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-07, 11:06   

W moim otoczeniu to jest tak że nikomu nie imponuje to że ktoś wypije czy zapali.
To już jest normalne. Jak ktoś nie chce pić to nikt go do tego nie zmusza ani nie wyśmiewa.
Uważam że trochę przesadzona jest ta teza że tak trudno jest powiedzieć "nie".
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-07, 14:50   

VITO napisa³/a:

Uważam że trochę przesadzona jest ta teza że tak trudno jest powiedzieć "nie".


bo trafiłeś na ludzi innych.
a niektórzy mają bardziej władcze cechy i namawiają ostrzej.
mitem to nie jest, spotkałam się z takimi ludźmi, jednak kontaktu z nimi nie utrzymuję, bo poziom zdenerwowania mi się podwyższa, gdy ktoś ode mnie wymaga robienia z siebie idiotki.
cheć popisania się zawsze pewnym typom ludzi towarzyszy.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

annie_93  

Wymiatacz

mała cholera^^



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 17 Lut 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-03-07, 21:52   

Wstyd się przyznac, ale przez takie 'szkolne fajki' zaczęłam nieustający romans z papierosami. Teraz się hamuję, ale jakies półtora roku temu było prawie jak nałóg. Teraz uważam to za chore i dziecinne. Co do picia, nigdy nie piłam żeby zaistniec. Tak jak czytałam i ktoś napisał[sory że nie zacytuję, ale nie chce mi się tego szukac]piję od czasu do czasu ze znajomymi,dla przyjemności.
_________________
Możesz lubić życie jakie prowadzisz,
Możesz prowadzić życie jakie lubisz,
Możesz nawet poÅ›lubić Harry’ego,
Ale zabawiać siÄ™ z Ike’iem.
 

Kinka  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Mar 2009

Sk±d: z Opoczna

   

Wys³any: 2009-03-22, 20:01   

Nie mam tak. Piję rzadko, a jak już to nie po to żeby się popisać tylko na przykład na jakiejś imprezie czy ognisku dla lepszego humoru.
_________________
Zbyt wcześnie by mówić, że jest dobrze.
£atwo się zgubić, gdzieś między marzeniami,
Otaczani szarymi problemami,
OsÄ…dzani pochopnie...


Niby wszyscy razem a każdy osobno gubi swoją wolność skazany na samotność
 

Alexis  

Mega wymiatacz

Księżniczka huligan



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-11, 20:31   

Chęć zaistnienia wśród znajomych, to coś przymuszonego.
Lepiej na początku pokazać, że dajesz ciała, po prostu najprościej na świecie - nie jesteś tym zainteresowany...
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-12, 19:11   

Oj miałam tak miałam. ¯e zapaliłam i się napiłam by ktoś mnie lubił . 6 klasa . Teraz jestem mądrzejsza i śmieję się z tego . Cieszę się że tym imponowaniem nie wplątałam się w nałóg. Jak ktoś przy mnie pali, mówię żeby stanął dalej, że nie chcę śmierdzieć, I nikt się nie śmieje ani krzywo nie patrzy :-)
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-12, 19:26   

NIGDY tak nie miałam, że w jakikolwiek sposób chciałam się przed kimś popisać. Pokazać z jak najlepszej strony - owszem, ale żeby pić, palić czy coś wziąć i temu podobne, to nigdy. Jakoś zawsze mam w głowie na tyle rozumu, żeby móc odmówić, a tym bardziej nie sięgać pierwsza. Poza tym, czymże tu się chwalić...
 

wronka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Lena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-12, 19:30   

Nigdy nie miałam czegoś takiego, ze piłam, paliłam, ćpałam etc., żeby zaistnieć, żeby ludzie mnie lubili. Moim zdaniem to, ze ktoś wrócił z imprezy nietrzeźwy lub naćpany, to nie jest żaden powód do dumy i na pewno nigdy nie chciałabym zdobywać sympatii ludzi w taki sposób.
_________________
¯aden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
 

Inferior  

Mega wymiatacz

Ludź chyba...



ImiÄ™: Ola ;)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 21 Kwi 2009

Sk±d: Zabrze! :]

   

Wys³any: 2009-04-22, 14:30   

Wg mnie takie palenie/picie/ćpanie na pokaz jest bez sensu. Po co niszczyć sobie zdrowie kosztem czegoś, co skończy się wraz z opuszczeniem szkolnych murów albo i jeszcze wcześniej? Ja nie mam takich znajomych i nie zamierzam mieć.
_________________
 

melloth  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-01, 19:35   

żeby być lubianym i szanowanym trzeba mieć to 'coś' w sobie :) myślę, że m.in. powinno być to swoje zdanie i asertywność.

ps: ja nigdy nie popierałam dzieci z gimnazjum, którzy piją i palą, by się popisać.
 

zÅ‚oÅ›nica.  

Stały User

boska. ;3



Do³±czy³a: 17 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-18, 09:32   

ja nie mam takich problemów typy 'żeby zaistnieć trzeba zapalić'. i tak znajduję się w centrum uwagi z powodu urody i poczucia humoru. ^^'
a co do picia i jarania dla szpanu to dla mnie głupie. nie wiem komu to imponuje. ale niektórzy chcą się dostosować do towarzystwa. no cóż nic na to nie poradzimy.
 

nevermore  

Mega wymiatacz

Throw Me Away!



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Maj 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-07-18, 10:29   

melloth napisa³/a:

żeby być lubianym i szanowanym trzeba mieć to 'coś' w sobie :)



I dokładnie dlatego nigdy nie szukałem w używkach pomocy dla wizerunku, czy w ogóle zabawy. Choć nie powiem, wypić czasem syto lubię. Ale nie o to chodzi.
_________________
... show me the silence...
 

..karinka..  

Stały User

..karinka..


ImiÄ™: <Karina>

Wiek: 34

Do³±czy³a: 12 Sie 2009

Sk±d: malopolska

   

Wys³any: 2009-08-12, 19:20   

ja nigdy nie mialam takiej checi....po co robic z siebie blazna..moze i niektorzy robia to z umiarem ale niektore osoby popisujac sie too raczej sobie pogarszaja swoja sytuacje i zdanie o sobie....ww nowym towarzystwie nie koniecznie potrzebne jest to by zapalic razem czy tez napic sie albo co gorsza upic sie do nieprzytomnosci...jakos nigdy nie mialam ochoty na to by sie popisac przed kims....to jak dla mnie jest glupota... :] :-> :-> :->
 

Q  

Wymiatacz



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-12, 19:50   

Jestem już trochę za stary na to, żeby obracać się w towarzystwie, gdzie palenie fajek i picie to oznaka męskości odwagi, bycia cool, czy jak tam to sobie nazwiecie. Ale nie mówię, że nie było okresu w moim życiu, kiedy miałem kontakt z takimi ludźmi. Osobiście nigdy im nie uległem, ba, na takich zawsze patrzyłem z pogardą i wyższością, kiedy chwalili się, ile wypili i jak długo potem rzygali.
_________________
Ludzie powinni zostawać tam, gdzie się ich postawiło.
 

Martysiek  

User

Martysiek



ImiÄ™: Martyna

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2009-08-15, 21:19   

nigdy nie chciałam się w taki sposób popisać, wręcz przeciwnie dla mnie to jest oznaką niedojrzałości i lekkomyślności. Myślę, że tylko chorzy się w ten sposób lansują :->
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com