Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

spalinaa  

User

Spalina


ImiÄ™: Paulina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 09 Lut 2009

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2009-02-09, 17:40   

Picie i palenie?. Hymm.. Moim zdaniem, to schemat powinien być taki : nie szukaj ludzi którzy nie są tacy jak ty. W mojej paczce są ludzie którzy lubią czasem wypić, zapalić, albo wypalić jointa 8-) ale ja tego nie robię! Jak już to czasem wypije :] , ale do palenia mnie nie ciągnie. To są prawdziwi znajomi którzy akceptują cię takim jakim jesteś. Tu się nie popiszesz paleniem czy piciem, tak robią frajerzy którzy kiedyś ze strachu zrobią w gacie. Ziomki najważniejsze być sobą!. ;) 8-)
_________________
Spalina
 

Danzy  

Wymiatacz

Av od Tarantelli.



Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-09, 20:39   

U mnie w szkole jest masa osób, które piją czy palą po to, aby komuś zaimponować.
Nie jestem święta, zdarza mi się wypić, ale z grupą naprawdę dobrych znajomych - nie ze szkoły.
Nie ma żadnego musu - chcesz to pijesz, palisz, czy tam ćpasz.
Nie chcesz- nie robisz tego, proste.
Ja nigdy nie ćpałam i nie paliłam, na razie nie mam zamiaru próbować.
_________________
,,Trzeba się upić, żeby w ogóle wrócić..'' - J.Tuwim
 

agaciszon502  

Mega wymiatacz

Wspomnienia...<3



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 20 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-10, 15:56   

A ja tam nie robię tego i dla mnie (zresztą nie tylko) to jest szpan ;) umieć powiedzieć "nie" i pozostać przy tym soba;) moi znajomi to rozumieją i są pod wrażeniem... ale znam też osoby będące zupełnym przeciwienstwem;/ no ale coz zycie ... kazdy mysli ze wie najlepiej jak je przezyc...
_________________
W życiu wszytko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem. ["Zmierzch"]
 

adikox  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-12, 21:02   

Wielu mi zarzuca, że 'szpanuję' akrobatyką, ale nigdy nie robię tego, żeby się popisać lub coś. Æwiczę akrobatykę tylko dlatego, że tego chcę i mnie to pasjonuje, a jak na mieście mnie ktoś zobaczy, to zaraz, że szpan.
To jest obłęd i tyle.
_________________
Anarchia Jest Stanem Umysłu
A Nie Jeszcze Jednym RzÄ…dem, Systemem
Oznacza To Ciężką Pracę I Dużo Myślenia
Oznacza To Ciągłą Naukę ¯ycia Swoim Własnym ¯yciem
Naukę Dokonywania Właściwych Wyborów...
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-12, 21:09   

Mam podobnie z tańcem. Najpierw mnie wyciągają na scenę, żebym im pokazała co potrafię, a potem za plecami obgadują, że się chwalę. Poraszka.
_________________
ona umrze martwa.
 

adikox  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-12, 21:11   

To jest właśnie to o czym mówię. Często spotykane ostatnio, ale cóż na to poradzić..
_________________
Anarchia Jest Stanem Umysłu
A Nie Jeszcze Jednym RzÄ…dem, Systemem
Oznacza To Ciężką Pracę I Dużo Myślenia
Oznacza To Ciągłą Naukę ¯ycia Swoim Własnym ¯yciem
Naukę Dokonywania Właściwych Wyborów...
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-12, 21:19   

adikox napisa³/a:

To jest właśnie to o czym mówię. Często spotykane ostatnio, ale cóż na to poradzić..

ZazdroszczÄ… Nam i tyle. ProszÄ™ bardzo. Skoro ich nic nie 'inspiruje' to wara do Nas.
_________________
ona umrze martwa.
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-12, 21:22   

adikox, Missy, dlatego na opinie ludzi sie zasadniczo i prosto powinno pier****‡ ;]
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-12, 21:24   

Abaddon napisa³/a:

dlatego na opinie ludzi sie zasadniczo i prosto powinno pier**** ;]



Wiesz, ale ja lubię krytykę w każdą stronę tyle, że krytyka polega na zupełnie czymś innym niż na staniu w kącie z grupką i plotkowaniem, nie uważacie? ;)
_________________
ona umrze martwa.
 

adikox  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-12, 23:40   

Abaddon napisa³/a:


Wiesz, ale ja lubię krytykę w każdą stronę tyle, że krytyka polega na zupełnie czymś innym niż na staniu w kącie z grupką i plotkowaniem, nie uważacie? ;)


Zgadzam się z Missy Uważam, że jeśli ktoś chce krytykować to powinien choć raz tego czegoś zaznać (co krytykuje), a jeśli chodzi o opinie innych ludzi to moja taka jest.. leje na to i tyle, leje na to co ktoś mówi o mnie jak wyglądam, jak się zachowuje, jaki jestem itp. może sobie mówić, ale z tego powodu ja się nie zmienię.
_________________
Anarchia Jest Stanem Umysłu
A Nie Jeszcze Jednym RzÄ…dem, Systemem
Oznacza To Ciężką Pracę I Dużo Myślenia
Oznacza To Ciągłą Naukę ¯ycia Swoim Własnym ¯yciem
Naukę Dokonywania Właściwych Wyborów...
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-13, 01:25   

Sensowną i uargumentowaną krytykę, wypada przyjąć i przeanalizować, jeśli ktoś ma na uwadze własny rozwój. Ale plotkami, głupotami, złośliwymi komentarzami, w zasadzie nie ma sensu się przejmować.
Ale też należy rozważyć niektóre reakcje ludzkie. To, że coś im się nie podoba, wcale nie oznacza, że zazdroszą. Mogą ich zwyczajnie drażnić niektóre zachowania. Człowiek nie może obiektywnie ocenić swojego postępowania. Ale z drugiej strony, niektórzy zwyczajnie wydziwiają. Obgadują z nudów albo nie rozumieją pewnych rzeczy. Czasem ludziska gadają kompletne bzdury. I tu polega problemy, by rozróżnić kiedy inni plotą bezsensy, a kiedy coś rzeczywiście z nami jest nie tak.
Na pewno nie należy ulegać presjom i rezygnować z pasji, bo nie o to tu chodzi. Ale o zmianę stosunku do innych osób. Niektórzy potrafią być bardzo aroganccy, zbyt pewni siebie itp. Otoczenie się tym denerwuje, zaczyna zwracać uwagi, a tacy zarozumialscy będą twierdzić, że inni im zazdroszczą, nie patrząc na swoje postępowanie. Zatem warto niektóre sytuacje przeanalizować. Często ludzie tracą znajomych nie przez pasję, ale podejście do nich. Na tym polega cały pic. Ale nie mówię, że to jedyny wariant. Bo i inne przypadki też się zdarzają.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Carmillio  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 29

Do³±czy³: 11 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-17, 15:00   

Co do picia to małe dawki można bo jak ktoś nigdy nie spróbuje to nie będzie wiedział, ale co do palenia to nie radze bo to ochydne:0
Pić każdy może jak Ferdek piwo, ale wódka to już trzeba umieć, bo jak byłem na weselu (sierpień 2008) to facet 30 lat około po 6 kieliszkach odpadł z gry a ja całą noc byłem na nogach i to nawet sie nie gibałem tylko chodziłem normalnie
 

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-19, 15:53   

co innego jak ktoś ma 16-17 lat i od czasu coś tam wypije, a co innego jak 12latki co tydzień rzygają gdzieś pod stołem.
 

astoreth  

User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 19 Lut 2009

Sk±d: Warmia Mazury

   

Wys³any: 2009-02-22, 18:58   

Jedno, co mogę Ci poradzić, to nie ulegać tendencjom, tylko mieć własne zdanie i ściśle się tego trzymać. Jeśli komuś "nie leży" picie i palenie, to podejrzewam, ze dobrze w tej "popularnej" grupie by sie nie czuł. U mnie w gimnazjum też tak było + wagary i pyskowanie nauczycielom, bo chcieli pokazać, jacy to oni są ważni. Wedlug mnie powinnaś znaleźć ludzi podobnych do Ciebie, których towarzystwo by Ci pasowało i nie zwracać uwagi na całą resztę. W czym oni sa niby lepsi? Z nadużywania alkoholu albo brania narkotyków wychodzą później historie typu - pomocy, jestem uzależniony, co teraz?
Nie warto się plątać między towarzystwo, które nie odpowiada temu, co jest zgodne z naszym sumieniem. A oni kiedyś wyrosną z tego.
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-28, 19:43   

W mojej szkole żadko spotykam osoby,które piją lub palą tylko dla szpanu...Niestety jeśli chodzi o ubranie-tu jest popisówa...Jeśli jedna osoba założy coś innego, coś co jeszcze nikt nie miał to na następny dzień połowa jest ubrana na podobe tego...Dno.
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com