Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-11, 10:50   

Nie lubię disco polo prze denną ścieżkę dźwiękową, bezsensowne teksty, kiepskie wokale i całą tę kiczowatą otoczkę (np. teledyski, koncerty). Ale niech już sobie disco polo istnieje, tyle że z daleka ode mnie. Dopóki nikt mnie nie zmusza do słuchania tego, dopóty to olewam.
 

3dana  

Stały User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-11, 11:32   

disco polo jest fajne,uwielbiam takie zespoły jak boys,skaner,akcent,weekend,toples,masters,after party,piękni i młodzi,power play i mig :D
 

sophia  

User



Do³±czy³a: 11 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-11, 21:33   

W ogóle nie lubię muzyki elektronicznej, wiec za disco polo też nie przepadam. :) Teksty też są zwykle kiczowate.
 

bubuimruczek14  

User

gofer


Do³±czy³: 04 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-08-24, 22:59   

Wrażliwość artystyczna disco jest ponad skale. Cyt.: Bo ty jesteś zajebista, to sprawa jest oczywista, wyrosłaś na mądrą dziewczynę dla ciebie zabiję lub zginę. Może lepiej nie będę tego komentować. Kobiety, które grają w teledyskach to 100% plastik, cycki i dupa na wierzchu, kręci nimi i zaje*ista laska, sam sex. Słowa ułożone są tak aby się rymowały i pasowały do muzyki (poziom dzieci z przedszkola).
 

robo

User


Do³±czy³: 04 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-04, 11:39   

Na imprezie się moge przy tym pobawić ale w domu nie lubie słchać
 

Agnieszka677  

User

Agnieszka B:)


ImiÄ™: Agnieszka

Do³±czy³a: 27 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-08, 15:28   

Disco Polo to fajna muzyka i tyle :)

SÅ‚ucham Dp na stronie http://www.mydisco.pl
_________________
Mysiunia
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-03-08, 15:37   

bubuimruczek14 napisa³/a:

Słowa ułożone są tak aby się rymowały i pasowały do muzyki (poziom dzieci z przedszkola).


Wiekszosc numerow (tych ambitnych tez) sie rymuja i pod np. narkotyczny bit jest napisany narkotyczny tekst. Serio, nie klamie.
Wiec jak to jest? Jak cos sie rymuje i pasuje tekstowo do podkladu to disco polo? :-o
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Dominoo17  

User

Dominik z Brzezin


ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 07 Mar 2015

Sk±d: Brzeziny

   

Wys³any: 2015-03-08, 15:53   

Disco Polo, to jest taki gatunek muzyki, który można kochać albo nienawidzić, ale jak są jakieś imprezy, to wszyscy najlepiej bawią się przy Disco Polo :D, tak było i będzie :D

ja tam nic nie mam do Disco Polo, owszem muzyka jest mocno kiczowata(w większości przypadku), ale do zabawy nadaje się idealnie..., jednak jakimś fanem tej muzyki nie jestem... :)
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-09, 17:00   

Dominoo17 napisa³/a:

Disco Polo, to jest taki gatunek muzyki, który można kochać albo nienawidzi



Prawda. Ja sama jej nienawidzę. Nie potrafiła bym się przy niej bawić. Zwyczajnie nie mój gust.

Dominoo17 napisa³/a:

jak są jakieś imprezy, to wszyscy najlepiej bawią się przy Disco Polo :D, tak było i będzie :D



Tu się akurat zgodzić nie mogę.. Gdybym się miała bawić przy disco-polo to chyba prędzej zrezygnowałabym z imprezy. Wolę jednak inne gatunki do zabawy. Nie wiem jak musieliby mnie upić bym się przy tym gatunku bawiła dobrze. :oops:

Ogólnie nie mam nic do osób słuchających disco-polo, dopóki nie próbują mi na siłę wmawiać bym zaczęła słuchać bo to "wspaniała i najlepsza muzyka tego świata". :-x
 

thenikt1  

Stały User

XD



Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-03-09, 22:36   

Disco-Polo słucha 90% ludzi. Pozostałe 10% to kłamcy :-P Tak trochę humorystycznie, ale prawdziwie. Disco-Polo słucha każdy, kiedyś nawet widziałem kabaret (chyba Para Nienormalnych), który nabijał się z ludzi mówiących "disco polo to g..., ja tego nie słucham i w ogóle", a tak naprawdę wiemy jak jest. Najlepsze było kiedyś z moim kolegą na jednej lekcji z takim bardziej wyluzowanym nauczycielem. Nauczyciel puścił właśnie z komputera takie disco polo no i mój kolega oczywiście "OMG, co to z shit???". A po około 10 minutach w rytm muzyki głową ruszał XDDD Jak przyszedł do domu to pewnie od razu do internetu i "kurde, gdzie on znalazł tą muzykę".

Także Disco Polo słucha każdy bez wyjątku. Może ktoś nie słuchać tak w słuchawkach, ale na imprezach wszyscy się bawią przy Disco Polo. Także nie gadać bzdur ;)
_________________
lubie sikać
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-03-10, 11:15   

Proszę mnie nie obrażac, nigdy nie przesłuchałem żadnego kawałka disco polo, a na imprezy nie chodzę.

Nie chce mi się czytać całego tematu, ale discopolowcy to więksi kretyni od hip-hopowców nawet. Jak można słuchać tej mzuyki ciągle o tym samym, z rymami się-cię. Czy serio was na imprezie nawet nie żenuje jak słuchacie tych głupich tekstów? Nie chodzi tu o samą muzykę, ale właśnie o teksty, jeśli do tej samej muzyki zrobiły lepszy tekst to pewnie nie różniłaby sie wiele od tych zagranicznych "hitów"

¯eby nie bylo, specjalne na potrzeby postu sprawdziłem 3 kawałki, mam ciarki ale chyba nie przez nadmiar super muzyki. Ah te ambitne teksty
"Z apetytem zamiast ciastka, z apetytem zjem ciÄ™ tutaj zaraz"
"Bo w moim sercu jest agnieszka, ona tu nie daleko mieszka, taka seksowna roześmia, codziennie rano je banana" No k***a. Jeszcze ten cygan przebierający się za rapera jakiegoś z lat 90.

Wkurza mnie, ze te nieroby zamiast iść na budowę gdzie ich miejsce to nagrywają jakieś gówno bez ładu i składu, i zarabiają na tym dobry hajs. Obejrzałem też jakiś występ na żywo na ptrzeby postu i jakim kretynem można byc by płacić z 20 zł za bilet by posłuchac gościa ruszajćego ustami i piosenki z taśmy. Porazka.
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-10, 15:58   

thenikt1 napisa³/a:

Także Disco Polo słucha każdy bez wyjątku. Może ktoś nie słuchać tak w słuchawkach, ale na imprezach wszyscy się bawią przy Disco Polo.



Eee, no proszę Cię, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Jest masa osób, które wcale nie słuchają disco-polo i wcale się przy tym świetnie nie bawią. :->

Adreamin napisa³/a:

Wkurza mnie, ze te nieroby zamiast iść na budowę gdzie ich miejsce to nagrywają jakieś gówno bez ładu i składu, i zarabiają na tym dobry hajs. Obejrzałem też jakiś występ na żywo na ptrzeby postu i jakim kretynem można byc by płacić z 20 zł za bilet by posłuchac gościa ruszajćego ustami i piosenki z taśmy. Porazka.



Tutaj też bym się nie rozpędzała z Twoimi słowami. Każdy człowiek tworzący muzykę jakoś na niej zarabia. Nie tylko disco-polowcy. A gusta są różne. Jeden pójdzie na koncert disco-polo i zapłaci za bilet, inny na koncert raperów, jeszcze inny na heavy metal.
 

pijanymis

User


Do³±czy³: 10 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-10, 18:52   

nie lubie takiej muzyki, dobra dla starszych ludzi.
_________________
 

samotny123  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-03-10, 19:01   

pijanymis napisa³/a:

nie lubie takiej muzyki, dobra dla starszych ludzi.


Dla starszych? :D Myślałem, że bardziej dla młodych.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-03-10, 19:33   

nie lubię ale przyzwyczaiłam się, że wszędzie jej pełno.
Ważne, że na moim weselu nie było ani jednego kawałka disco polo. Same perełki klasycznego rocka, przy których można się świetnie i kulturalnie bawić.
Mój mąż tego czasem słucha ale, o dzięki Ci Panie!, w słuchawkach.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com