Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

berni  

User

Szukam Przygody :)


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Kwi 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-17, 12:50   

spodziewałem się tego że nie będziesz chciał grać ale i tak na pewno byś mnie "rozjechał" ;]
_________________
Nie idź za namiętnościami, a znajdziesz pokój. Tomasz a Kempis
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-17, 15:49   

berni napisa³/a:

na pewno byś mnie "rozjechał" ;]


Bez problemu. Wejdź sobie kiedyś na serwer FFA FragAreny i popytaj o gracza Hunter[PL] (wiem, idiotyczny nick). Dostaniesz wtedy lekki obraz mych umiejętności.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

berni  

User

Szukam Przygody :)


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Kwi 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-17, 21:04   

proszę Cię nie poniżaj się i nie mów mi o skillu na FFA :) jak zainstalujesz kiedy CS'a to daj znac na steam jaki podałem kilka postów temu
_________________
Nie idź za namiętnościami, a znajdziesz pokój. Tomasz a Kempis
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-18, 12:04   

berni napisa³/a:

proszę Cię nie poniżaj się i nie mów mi o skillu na FFA :) jak zainstalujesz kiedy CS'a to daj znac na steam jaki podałem kilka postów temu


Chyba jechałeś pociągiem po asfalcie. Na Steamie nie gram, bo dla mnie jest to strata czasu. Ja w tą grę grałem tylko i wyłącznie dla przyjemności. Nie miałem w planach wojaży po Chinach czy Japonii z reprezentacją Polski ;)
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-18, 12:24   

Gram w szkole na lekcjach. W domu brat mi online nie pozwala, bo się boi że mu staty popsuję xD
 

berni  

User

Szukam Przygody :)


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Kwi 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-18, 15:57   

phiphiphiphi o czym my w ogóle gadamy NS'owy aKa pro HajT PabLik
_________________
Nie idź za namiętnościami, a znajdziesz pokój. Tomasz a Kempis
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-04-18, 16:24   

Michael Cera napisa³/a:

No to czemu piszesz o tym, skoro nie masz o tym pojęcia? Statystycznie jest to drugi serwer w kraju


Ja nie mam pojęcia? Naucz się czytać ze zrozumieniem, napisałem że nie wiem co to jest, ze względu że nigdy na takim czymś nie grałem - reasumując, statystyki kłamią a ten serwer jest zapewne szitem bez oporu.

berni napisa³/a:

esl'owy k@t zaprasza do gry :) steam kot_gnojek , only opór bez dzieci gówien płaczu fake = cu :) Publikowe plajerki :p


Wieczorkiem się może odezwę to coś pogramy.

Daniel95 napisa³/a:

heh, ileż w tym csowego slangu ...


To co? Temat dotyczy kantera.

Michael Cera napisa³/a:

aż żal na to patrzeć.


Jak wyżej. Wykazujesz się nieznajomością takowego, bądź małym obyciem z csem pisząc coś takiego : )

berni napisa³/a:

nie graliście nie mówcie a jeżeli graliście i uważacie się za kozaczków to zagram z Wami chętnie... pokażcie co potraficie a nie się na tym forum produkujecie kontakt macie


Za dużo kozaczysz, a pewnie nic nie strzelasz. Rzuć sid, albo link esla.

Michael Cera napisa³/a:

Bez problemu. Wejdź sobie kiedyś na serwer FFA FragAreny i popytaj o gracza Hunter[PL] (wiem, idiotyczny nick). Dostaniesz wtedy lekki obraz mych umiejętności.


Jeżeli tym się sugerujesz to jesteś raczej low. Ot co, trzymasz średni poziom na serwerze, na eslu i chociażby na mixie jesteś niczym, to tak ogólnie.

Michael Cera napisa³/a:

Chyba jechałeś pociągiem po asfalcie. Na Steamie nie gram, bo dla mnie jest to strata czasu. Ja w tą grę grałem tylko i wyłącznie dla przyjemności. Nie miałem w planach wojaży po Chinach czy Japonii z reprezentacją Polski


W takim razie, NIGDY (powtarzam - NIGDY) nie grałeś w prawdziwego cs'a a jedynie z jakimiś botami na jakimś boterskim serwerze non steam, proste. Te teksty które tu rzucasz są jak najbardziej nie na miejscu przy takim rozwoju sytuacji, bo nie możesz stwierdzić na jakim poziomie grasz nigdy nawet nie grając esl, co jest śmieszne.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

berni  

User

Szukam Przygody :)


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Kwi 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-18, 16:38   

ligę mam od ponad pół roku z głowy ponieważ musiałem przejść na straszy sprzęt :/ na którym Wire skutecznie nie umożliwia mi grę ;[ gathery mixy chetnie popizgam wieczorkiem steam : kot_gnojek
_________________
Nie idź za namiętnościami, a znajdziesz pokój. Tomasz a Kempis
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-18, 21:11   

enchantment, chłopie, jesteś no ogar. Nie będę wymieniał osób, z którymi swego czasu grałem na tym serwerze, ponieważ uznasz, iż jest to nieistotne. Abstrahując, jutro też ma był ciepło i słonecznie.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-04-21, 14:30   

Michael Cera napisa³/a:

enchantment, chłopie, jesteś no ogar. Nie będę wymieniał osób, z którymi swego czasu grałem na tym serwerze, ponieważ uznasz, iż jest to nieistotne. Abstrahując, jutro też ma był ciepło i słonecznie.


Zakładam, że z nikim ciekawym nie grałeś. Dyskusja na ten temat już się jednak skończyła.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-21, 14:35   

enchantment napisa³/a:

Zakładam, że z nikim ciekawym nie grałeś.


Korci mnie, by skombinować CSa.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

berni  

User

Szukam Przygody :)


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Kwi 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-21, 18:14   

zrozum jeżeli cały czas grałeś na nonstimie to będziesz niczym dnem zerem jak kto lubi tak nazywa .
_________________
Nie idź za namiętnościami, a znajdziesz pokój. Tomasz a Kempis
 

TikTak!  

Stały User

Czopuuus



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Cze 2010

Sk±d: ¯arów ;D

   

Wys³any: 2011-05-01, 10:59   

Czy nie możesz zrozumieć, że gra na serwerze FFA, a granie esla itp to całkiem co innego? Nigdy nie będziesz naprawdę dobry grając na FFA, bo to poprostu pogoń za fragami :P. Do tego grałeś na NS, i jestem pewien że gracze którzy grali z tobą, i byli tak pro, na mixie nie wiedzieli by gdzie biec, i tylko by płakali :).

ZAMYKAJ DALEJ, Pozdrawiam :D.
_________________
Wszystko ma swoje priorytety... niestety
[*] 22 lata :(
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-05-01, 12:21   

TikTak! napisa³/a:

Do tego grałeś na NS, i jestem pewien że gracze którzy grali z tobą, i byli tak pro, na mixie nie wiedzieli by gdzie biec, i tylko by płakali :).


¦ciany więcej zrozumieją. Wielu klanowiczów ze Steama przychodziło grać na FFA i dobrze sobie z nimi radziłem. Zastanawiam się tylko, po co odpisuje na te głupie wypowiedzi :D
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-07-06, 16:37   

Macie jakieś fajne serwerki? Steam oczywiście ;) Najlepiej TP :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com