Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-02, 15:34   

Kanter nie jest zbyt drogi, więc za dużo pewnie nie dostałeś.
Jakie ex?
Ile top esl, jaki ladder?
:D
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-02, 20:35   

enchantment, w Cs szło dużo kasy bo miałem/mam swoją sieć która jest do dziś.

ESL grałem jak chciałem powalczyć z kumplami. Nie pamiętam jaki ex tam miałem. Leadery grałem takie:
5/5
1/1 AWP
1/1 Fun Map
2/2 AWP
itp.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-06, 00:10   

Cytat:


enchantment, w Cs szło dużo kasy bo miałem/mam swoją sieć która jest do dziś.


tzn.?

Jakieś top pozycje były?
Profil esl pewnie jeszcze masz, zarzuć linkiem.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Setciu  

Stały User



Do³±czy³: 04 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-06, 07:32   

niee CS.. wszedzie jest nawet na forum:D gra poniżej sredniej... Mnie nigdy nie wciagnęła choc probowałem grac:)Lipa wileka nudna:hyhy:
 

MasterOfPuppets  

Wymiatacz

GET FUK!!!



Do³±czy³: 06 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-06, 09:05   

gra wg mnie idiotyczna, fizyka w grze jest zalosna, realizm tez, nie to co w operation flashpoint, w to mozna grac.
ale oceniajac gre trzeba popatrzec na jej wiek i nie miec pretensji do takich rzeczy typu fizyka, realzim itp bo w tamtej epoce gier raczej nie daloby sie takiego czegos dobrze odwzorowac.
_________________
I'll never wait for the pain of death
With a bullet in my gun don't fuck over my shit
Can you hold my crazy as I go?
So fuck hypocrisy and fuck you too !

czy czlowiek z wlasnym zdaniem musi byc zawsze krytykowany i nienawidzony??
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-06, 12:02   

MasterOfPuppets napisa³/a:

gra wg mnie idiotyczna, fizyka w grze jest zalosna, realizm tez, nie to co w operation flashpoint, w to mozna grac.


To jest racja, ale ta gra służy większości aby pograć sobie z kumplami na kogoś, a żadna inna nie daje tak wielkiej możliwości wyboru. Możesz postrzelać ligi, możesz zagrać zwykłego mixa.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

MasterOfPuppets  

Wymiatacz

GET FUK!!!



Do³±czy³: 06 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-06, 13:39   

enchantment napisa³/a:

ale ta gra służy większości aby pograć sobie z kumplami na kogoś


ja z kumplami gram w wlasnie operation flashpoint, stawiamy na realistyke i gre taktyczna, a ni postaw pake i kamp z pudlem czy cos w tym stylu
_________________
I'll never wait for the pain of death
With a bullet in my gun don't fuck over my shit
Can you hold my crazy as I go?
So fuck hypocrisy and fuck you too !

czy czlowiek z wlasnym zdaniem musi byc zawsze krytykowany i nienawidzony??
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 00:30   

MasterOfPuppets napisa³/a:

gra wg mnie idiotyczna, fizyka w grze jest zalosna, realizm tez



Na tamte lata realizm myślę był dość przekonywujący.

Zresztą liczy się grywalość, a nie fizyka czy realizm, a w grywalnośći żadna podoba gra nie przebiła do tej pory CS'a.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 00:33   

MasterOfPuppets napisa³/a:

ja z kumplami gram w wlasnie operation flashpoint, stawiamy na realistyke i gre taktyczna, a ni postaw pake i kamp z pudlem czy cos w tym stylu



Człowieku, mylisz tutaj pojęcia. Nawet nie wiesz jakiego potrzeba zgrania między graczami żeby wykonać trudno ułożoną taktykę w 100% i nie rzucić flesha komuś na ryj. Kampią gracze początkujący którzy o Cs nie wiedzą prawie nic.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-08, 01:07   

^byku93 napisa³/a:

Człowieku, mylisz tutaj pojęcia. Nawet nie wiesz jakiego potrzeba zgrania między graczami żeby wykonać trudno ułożoną taktykę w 100% i nie rzucić flesha komuś na ryj. Kampią gracze początkujący którzy o Cs nie wiedzą prawie nic.


I to byłoby na tyle.

diego napisa³/a:

Zresztą liczy się grywalość, a nie fizyka czy realizm, a w grywalnośći żadna podoba gra nie przebiła do tej pory CS'a.


No tak.



Możemy skleić piątkę i postrzelać parę mixów ew., dawajcie nicki steam na pw., jeżeli ktoś miałby ochotę ; ).
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 01:23   

enchantment napisa³/a:

Możemy skleić piątkę i postrzelać parę mixów ew., dawajcie nicki steam na pw., jeżeli ktoś miałby ochotę ; ).



Mixa z przyjemnością lecz musiałbym zagrać na koncie brata, Swoje sprzedałem jak potrzebowałem kasy.

Jak coÅ› to napisz na Pw.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-08, 12:14   

Bez różnicy na jakim koncie, byleby coś sobie zagrać. Potrzebowalibyśmy jeszcze trzech osób, na taką piątkę e-młodych. Więc jakby ktoś jeszcze był chętny to dajcie znać.

Z ostatnich newsów wynika, że LUq powróci do FX, jest taka szansa gdyż pasha gra raczej marnie. Do tego £ukasz odszedł z OWO, nic nie wiadomo. Jakby się wszystko potoczyło po mojej myśli to mamy duży comeback złotej piątki.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 12:29   

enchantment napisa³/a:

ostatnich newsów wynika, że LUq powróci do FX, jest taka szansa gdyż pasha gra raczej marnie. Do tego £ukasz odszedł z OWO, nic nie wiadomo. Jakby się wszystko potoczyło po mojej myśli to mamy duży comeback złotej piątki.



Nie chcę aby Luq wrócił do złotej piątki. Szkoda by mi było Pashy który jest teraz ziomkiem który kocha awp i ten team. Luq sam sobie wyrobił taką opinię u Neo,Loord'a,Taz'a, kubena, że go wywalili z teamu i wcale się im nie dziwię. Przy szukaniu nowego gracza do zespołu był dylemat Pasha czy drive. Poszło na pashe i bardzo dobrze. Nie widzę złotej piątki w starym składzie.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-08, 13:22   

^byku93 napisa³/a:

Nie chcę aby Luq wrócił do złotej piątki. Szkoda by mi było Pashy który jest teraz ziomkiem który kocha awp i ten team. Luq sam sobie wyrobił taką opinię u Neo,Loord'a,Taz'a, kubena, że go wywalili z teamu i wcale się im nie dziwię. Przy szukaniu nowego gracza do zespołu był dylemat Pasha czy drive. Poszło na pashe i bardzo dobrze. Nie widzę złotej piątki w starym składzie.



LUq nie został wywalony z (wtedy) again, odszedł z własnej woli. Skończył karierę, tak samo jak Gux który przecież powędrował do SK i znów widzimy go we fnatic. Już próbowali zmieniać skład, zamiast kubena wzięli pionasa i po krótkim czasie wrócili do Kuby. A £ukasz fakt, robił troszkę spinę, ale odwalał dobrą robotę, motywował cały team do gry. Filip przykładowo nie lubi Jakuba, jednak to nie znaczy, że nie mają razem grać, jeżeli świetnie im idzie. Drive to chwilowy skill, zaraz mu minie. Na gamegun'ie może udało im się coś ugrać, wygrali z fnatic, wygrali z Na'Vi, ale co z tego? Jeżeli w finale wystarczyła jedna mapa i nawet tego nie zrobili. Pasza na trainie nie wiedział co się dzieje, a to przecież taki awp master. Eski dobrze pokryć nie potrafi i ciągle środkiem im wbiegali. Ewentualnie dobili do tej marnej dogrywki, ale i tak nie dali rady.

Racją jest też, że to nie oni się pogorszyli, ale przeciwnicy zaczęli grać lepiej, a FX stoi w miejscu jeżeli chodzi o poziom ich gry. Powstało nowe Na'Vi które zaczęło dużo wygrywać (choć imo. to taki sam przebłysk jak MYMu z pitą, pierwsze turnieje grali dobrze, później już od wszystkich lanie), młodzi ludzie z Ukrainy. Oprócz Edwarda to właściwie same ewenementy. Najbardziej bawi mnie markeloff, wszyscy chwalą go za tą grę z awpą, a potrafi tylko łatwe fragi ubić. Wymieniłbym spokojnie 10 snajperów lepszych niż on. Do SK teraz doszedł moddii i prawdopodobnie zostanie tam na stałe, też może być ciekawie.

Jednak oczywistym jest, że najlepsi nadal są i będą przez najbliższy czas fnatic. Get right w swoim czasie pokazywał dużo więcej skilla niż neo w szczycie formy, f0rest od zawsze był potęgą tej gry. O Guxa biły się dwa najlepsze teamy na świecie, a carn i dsn tylko dopełniają ekipę.

Jestem ciekawy co w przyszłości pokażą amerykanie, teraz są właściwie 'nowy' na scenie. Tam się gra więcej w source, to też EG potrafi dobrze strzelać, complexity zresztą też. Nothing i te jego magiczne skany. Jednak na ostatnim turnieju kiedy byli w grupie z fx, mouz i na'vi nie wygrali żadnego meczu.

A tak o mouz, jak już zacząłem to szkoda mi ich trochę. Dobrze sobie chłopaki radzili, jedna z najlepszych drużyn na świecie, na pewno lepsza niż FX ostatnio. Teraz cyx zginął w wypadku i będą zmuszeni wziąć blizzarda. Chyba, że uda im się ściągnąć kogoś z alternate, ale to i tak na nic. Stracili już trzech sponsorów więc popadają w ruinę.

No i zostaje nam Dania, oraz Francja. Duńczycy zawsze grali dobrze, bo wiadomo Sunde. To jest snajper legenda. No a w mTw do same gwiazdy przecież. Trudniej trochę z ich reprezentacją, bo tam w sumie TYLKO mTw coś strzela. Jest jeszcze ten team z arcadionem, ale to już nie to samo. Francja ostatnio jakoś spadła, millenium stoi na poziomie delty która nigdy rewelacyjnie nie grała, a oni w sumie są tam najlepsi. Nic o nich ciekawszego nie można nawet napisać, może tylko to.. że sixer jest mega skillowy z awp, chociaż podobno tylko na necie.

Jakbym mógł zapomnieć o Japończykach! No, ale we made fox (wcześniej estro, które przegrało w finale eswc 2k7 z fx) już nic nie gra i nie widzę ich na żadnym podium jeżeli chodzi o turnieje światowe.

To chyba tyle na obecnÄ… scenÄ™ kantera.

Ale... przypomnijmy jeszcze naszą polską, bliższą trochę. Pojawiają się nowe drużyny które rywalizują z deltą. Choćby dobrze znajome mi tim webmajster, w tej chwili są w jakimś gamingu, nawet nie wiem jakim. Wygrali raz z deltą, nawet dość dużo, przez co benq spadło do drabinki przegranych. Było blisko, bo king z ekipą prawie dostali się do finału, ale US. po drodze udało się ich zatrzymać. Teraz będzie finał, gdzie destru wystarczy, że wygra jedną mapę. To i tak obstawiam na hama :mrgreen:

Albo choćby boomslave, które tak daleko doszło w eswc, tj. eliminacjach. Właściwie nikt ich nie znał, tylko kac z 13 dywizji. Jestem ciekawy czy to dzieci internetu jak going wild i pgc za czasów nukeone'a, czy już pokażą coś na lanie.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 17:46   

enchantment napisa³/a:

Racją jest też, że to nie oni się pogorszyli, ale przeciwnicy zaczęli grać lepiej, a FX stoi w miejscu jeżeli chodzi o poziom ich gry. Powstało nowe Na'Vi które zaczęło dużo wygrywać (choć imo. to taki sam przebłysk jak MYMu z pitą, pierwsze turnieje grali dobrze, później już od wszystkich lanie), młodzi ludzie z Ukrainy. Oprócz Edwarda to właściwie same ewenementy. Najbardziej bawi mnie markeloff, wszyscy chwalą go za tą grę z awpą, a potrafi tylko łatwe fragi ubić. Wymieniłbym spokojnie 10 snajperów lepszych niż on. Do SK teraz doszedł moddii i prawdopodobnie zostanie tam na stałe, też może być ciekawie.

Jednak oczywistym jest, że najlepsi nadal są i będą przez najbliższy czas fnatic. Get right w swoim czasie pokazywał dużo więcej skilla niż neo w szczycie formy, f0rest od zawsze był potęgą tej gry. O Guxa biły się dwa najlepsze teamy na świecie, a carn i dsn tylko dopełniają ekipę.

Jestem ciekawy co w przyszłości pokażą amerykanie, teraz są właściwie 'nowy' na scenie. Tam się gra więcej w source, to też EG potrafi dobrze strzelać, complexity zresztą też. Nothing i te jego magiczne skany. Jednak na ostatnim turnieju kiedy byli w grupie z fx, mouz i na'vi nie wygrali żadnego meczu.

A tak o mouz, jak już zacząłem to szkoda mi ich trochę. Dobrze sobie chłopaki radzili, jedna z najlepszych drużyn na świecie, na pewno lepsza niż FX ostatnio. Teraz cyx zginął w wypadku i będą zmuszeni wziąć blizzarda. Chyba, że uda im się ściągnąć kogoś z alternate, ale to i tak na nic. Stracili już trzech sponsorów więc popadają w ruinę.

No i zostaje nam Dania, oraz Francja. Duńczycy zawsze grali dobrze, bo wiadomo Sunde. To jest snajper legenda. No a w mTw do same gwiazdy przecież. Trudniej trochę z ich reprezentacją, bo tam w sumie TYLKO mTw coś strzela. Jest jeszcze ten team z arcadionem, ale to już nie to samo. Francja ostatnio jakoś spadła, millenium stoi na poziomie delty która nigdy rewelacyjnie nie grała, a oni w sumie są tam najlepsi. Nic o nich ciekawszego nie można nawet napisać, może tylko to.. że sixer jest mega skillowy z awp, chociaż podobno tylko na necie.

Jakbym mógł zapomnieć o Japończykach! No, ale we made fox (wcześniej estro, które przegrało w finale eswc 2k7 z fx) już nic nie gra i nie widzę ich na żadnym podium jeżeli chodzi o turnieje światowe.

To chyba tyle na obecnÄ… scenÄ™ kantera.

Ale... przypomnijmy jeszcze naszą polską, bliższą trochę. Pojawiają się nowe drużyny które rywalizują z deltą. Choćby dobrze znajome mi tim webmajster, w tej chwili są w jakimś gamingu, nawet nie wiem jakim. Wygrali raz z deltą, nawet dość dużo, przez co benq spadło do drabinki przegranych. Było blisko, bo king z ekipą prawie dostali się do finału, ale US. po drodze udało się ich zatrzymać. Teraz będzie finał, gdzie destru wystarczy, że wygra jedną mapę. To i tak obstawiam na hama :mrgreen:

Albo choćby boomslave, które tak daleko doszło w eswc, tj. eliminacjach. Właściwie nikt ich nie znał, tylko kac z 13 dywizji. Jestem ciekawy czy to dzieci internetu jak going wild i pgc za czasów nukeone'a, czy już pokażą coś na lanie.
_________________



Oświeciłeś mnie teraz troszkę, dawno nie czytałem newsów na temat Cs bo nie miałem czasu. Dawniej to była codzienna lektura. Co prawda to prawda, mouseesports nie wiadomo czy ruszy chociaż dużo na to wskazuje że tak. Zabrakło cyx'a który według mnie jest najlepszy z Niemieckiej drużyny. Gore za dużo kampi i zbiera same ace strzelając fullauto.

Co do amerykańskiej sceny Cs. To prawda że tam stawiają bardziej na Source i grafikę. Co do zespołu Evil Geniuses, to są słąbi i dostają baty. Nothing młody gracz bo ma jakieś 17 i cała kariera przed Nim. Widać że dużo umie, ale dużo się jeszcze musi nauczyć. Moim zdaniem jego fragi to takie troszkę fartowskie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com