Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-08, 18:22   

^byku93 napisa³/a:

Co prawda to prawda, mouseesports nie wiadomo czy ruszy chociaż dużo na to wskazuje że tak.


Nie wiem czy bez sponsorów dadzą radę. Opuścili ich DELL, Alienware i Reebok. Co prawda mają jeszcze rezera, intel itd., ale wiadomo teraz z kasą będzie cienko.

^byku93 napisa³/a:

Zabrakło cyx'a który według mnie jest najlepszy z Niemieckiej drużyny. Gore za dużo kampi i zbiera same ace strzelając fullauto.


Cyx był bardzo dobry, ale musisz zauważyć że od jakiegoś czasu gra tam również roman, który jest niemiecką potęgą. A tak właściwie Gore już tam od dość dawna nie gra. Wbił zamiast niego cash chyba, a dopiero później roman. Dokładnie nie pamiętam.

^byku93 napisa³/a:

Co do zespołu Evil Geniuses, to są słąbi i dostają baty.


Z topowymi europejskimi nie powalczą, ale z przykładowo We made Fox już tak.

^byku93 napisa³/a:

Moim zdaniem jego fragi to takie troszkÄ™ fartowskie.


Za dużo tego farta jak na jeden raz chyba. To prawda, że ma dużo przed sobą, ale get right też nie jest taki stary, a przez wielu uważany za najlepszego na świecie.

Fajnie, że można z kimś przedyskutować ten temat, zazwyczaj większość nie wie o co chodzi.

A twoim zdaniem, ^byku93. Który gracz zasługuje na miano najlepszego w ostatniej dekadzie? Przypomnę, że tą nagrodę zgarnął neo, wygrywając m.in. z heatonem, spawnem, walle itd. Ale chodzi mi o twoje zdanie : ).
A na chwile obecną, na kogo byś postawił?
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 19:24   

enchantment napisa³/a:

A twoim zdaniem, ^byku93. Który gracz zasługuje na miano najlepszego w ostatniej dekadzie? Przypomnę, że tą nagrodę zgarnął neo, wygrywając m.in. z heatonem, spawnem, walle itd. Ale chodzi mi o twoje zdanie : ).
A na chwile obecną, na kogo byś postawił?



Hmm, nie wiem. Teraz nie interesuję się tym i nie czytam za dużo tego. Postawiłbym na forest'a który od zawsze jest dobry. Z polskiej sceny Neo/Pasha.

Tak Neo to skill'owiec jakich mało. Gra z głową i widać że nie popierdzieliło Mu się w głowie od tej gry jak innym którym w to grają. Gra tyle a normalny koleś.

Kiedyś oglądałem rozmowy w toku i był temat od uzależnienia od komputera. Koleś się wypowiadał co to za gra, ile gra itp. Wiadomo Cs 1.6, 6-10h dziennie koleś grał. W weekendy cały dzień potrafił przesiedzieć. Jak opisał co tam się robi itp., to babka z widowni powiedziała Mu że będzie terrorystą do końca życia. :mrgreen: Jacy ludzie są zacofani. Jakby pograł tak z 8-9 lat, dostał się do jakiegoś teamu, konkretne pensje i prawie darmowe wyjazdy za granicę na turnieje. ¯ycie jak w Madrycie.

enchantment napisa³/a:

Z topowymi europejskimi nie powalczą, ale z przykładowo We made Fox już tak.



Kiedyś oglądałem hltv z meczy AGAiN vs. EG, dostali takie baty że chyba się popłakali. Jak na ligi typu ESWC się nie nadają.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-08, 23:24   

^byku93 napisa³/a:

Postawiłbym na forest'a który od zawsze jest dobry.


Tak, f0rest jest niesamowity. Nie chodzi tylko o grę, oglądałem parę wywiadów z nim. Przesympatyczny chłopak z humorem, nie to co get right - taki szpaner. Jednak nie wiem czy Gux nie będzie od niego lepszy. Zastanawiałbym się nad tą dwójką.

Co do ostatniej dekady, to nie przyznałbym niestety statuetki Filipowi, jest bardzo dobry, jednak nie na tyle. Walle przegrał dużo więcej, grał i z heatonem i ze spawnem. Moim zdaniem bardziej zasłużył, choć mniej go lubię.


^byku93 napisa³/a:

Gra z głową i widać że nie popierdzieliło Mu się w głowie od tej gry jak innym którym w to grają. Gra tyle a normalny koleś.


Co do tego niestety mam inne zdanie. Gadałem z nim parę razy i jest trochę.. przekozaczony. Tak mi się przynajmniej wydawało. No i do tego strasznie spina w czasie gry, czasami płacze. Strzelał tam jakiegoś esl z dziewczynami, mix delty i tm.eizo. Przegrali ten mecz przeciw dość dobrej drużynie, około top20. Zwyzywał w czasie meczu laski i tyle.

^byku93 napisa³/a:

Kiedyś oglądałem hltv z meczy AGAiN vs. EG, dostali takie baty że chyba się popłakali. Jak na ligi typu ESWC się nie nadają.


Jeżeli z again to prawdopodobnie chodzi Ci właśnie o eswc. Wtedy faktycznie dostali dość ostro, ale przykładowo poradzili sobie tam parę razy świetnie z mouzami i innymi, więc to zależy od przygotowania.

A Na'Vi to właściwie kojarzysz? Przypomnę bo to nowa drużyna ukraińska, w większości z młodych graczy. Edward, ceh9, markeloff, zeus i Starix. Pełna nazwa to Natus Vincere. Urwali się właściwie znikąd a zbili na pierwszych turniejach wszystkich łącznie z SK, FX i fnatic. Co prawda, wspomniałem już, że MYM w składzie pita, zet, delpan, moddii, jumpy też tak karciło, tyle że tylko na początku. Później zaczęli już grać gorzej. Z Ukraińcami będzie pewnie tak samo, przynajmniej mam nadzieję bo nie lubię typów. Strasznie się 'wożą', myślą że jak wygrali parę turniejów to od razu są najlepsi na świecie bezkompromisowo. Na gamegunie od fxów dostali już łomot, to pewnie ich forma dobiega końca : )
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 23:38   

enchantment napisa³/a:

Tak, f0rest jest niesamowity. Nie chodzi tylko o grę, oglądałem parę wywiadów z nim. Przesympatyczny chłopak z humorem, nie to co get right - taki szpaner. Jednak nie wiem czy Gux nie będzie od niego lepszy. Zastanawiałbym się nad tą dwójką.



Get Right cienki koleś. Dostał na de_train od Loord'a na wagonie popłakał się koleś i jeszcze dostał wiązankę polskich słów. Troszkę Mu pocisnął.

enchantment napisa³/a:


Co do tego niestety mam inne zdanie. Gadałem z nim parę razy i jest trochę.. przekozaczony. Tak mi się przynajmniej wydawało. No i do tego strasznie spina w czasie gry, czasami płacze. Strzelał tam jakiegoś esl z dziewczynami, mix delty i tm.eizo. Przegrali ten mecz przeciw dość dobrej drużynie, około top20. Zwyzywał w czasie meczu laski i tyle.



Co do tego to nie wiedziałem że pojechał do lasek w taki sposób. Może i troszkę w świecie Cs'a kozaczy bo wie że jest kimś na tej scenie.

enchantment napisa³/a:

A Na'Vi to właściwie kojarzysz? Przypomnę bo to nowa drużyna ukraińska, w większości z młodych graczy. Edward, ceh9, markeloff, zeus i Starix. Pełna nazwa to Natus Vincere. Urwali się właściwie znikąd a zbili na pierwszych turniejach wszystkich łącznie z SK, FX i fnatic. Co prawda, wspomniałem już, że MYM w składzie pita, zet, delpan, moddii, jumpy też tak karciło, tyle że tylko na początku. Później zaczęli już grać gorzej. Z Ukraińcami będzie pewnie tak samo, przynajmniej mam nadzieję bo nie lubię typów. Strasznie się 'wożą', myślą że jak wygrali parę turniejów to od razu są najlepsi na świecie bezkompromisowo. Na gamegunie od fxów dostali już łomot, to pewnie ich forma dobiega końca : )



Coś Mi się tam obiło o uszy na newsie własnej sieci lecz nie sprawdzałem tego dokładnie. Każdy team który się wybija na jedną ligę i parę poważnych cw i wygrywa fartem tak ma. Jakbym pocisnął teraz Sam "złotą piątkę" to byłbym dla Siebie mistrzem. :mrgreen:
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-08, 23:50   

^byku93 napisa³/a:

Get Right cienki koleś. Dostał na de_train od Loord'a na wagonie popłakał się koleś i jeszcze dostał wiązankę polskich słów. Troszkę Mu pocisnął.


Loord jak to polak, musiał swoje powiedzieć.

^byku93 napisa³/a:

Co do tego to nie wiedziałem że pojechał do lasek w taki sposób. Może i troszkę w świecie Cs'a kozaczy bo wie że jest kimś na tej scenie.


Może sobie być kimś, ale to nie znaczy, że jest ważniejszy od innych. Grałem z wieloma osobami które są 'kimś' na scenie(może nie aż takim kimś jak on, ale jednak) i większość traktowała resztę na równi. Nie wiem, może źle go odczytałem.

Niestety, myliłem się co do finału trzeciej tury eliminacji do wcg. Delta grała z US., a tym drugim wystarczyła jedna mapa. Na pierwszej benq zbiło do sześciu, jednak niestety na drugiej w dogrywce wygrali soldiersi : (.

Przypomnę składy:
US: insider, avril, skynet, brd, szpero
DELTA: ths, BEn, ham, BS7, rdh

Tak teraz patrzę, że znam avrila tylko nie widziałem, że on tam teraz gra. Jakiś czas byłem takim prowizorycznym managerem jednej drużyny, sam ją skręciłem. Dość oporowa, ludzie po 6/7 strzelali. Grali na avrila i ekipę z haxorni(druga liga LC.) no i niestety przegrali 1:2. To też rewelacji nie było, a tu on gra w US. :...:
Na pojutrze skleiłbym ekipę która im wkopie, co się dzieje z tą sceną.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

SoundSystem  

Stały User

zbyt wiele wymagasz


ImiÄ™: D.

Do³±czy³: 19 Sie 2010

Sk±d: Nienack

   

Wys³any: 2010-08-19, 12:57   

Dajcie znać na Steam "Soundsystem_" i chętnie zagram. Rzadko gram, ale na zaproszenie nie odmówię.
 

Desaparecio  

Stały User

ruda



ImiÄ™: Sylvia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: TOS

   

Wys³any: 2010-08-19, 21:40   

Gram od jakichś 3 lat, chłopaki z gimnazjum mnie wyszkolili i popylam z nimi. (;
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-19, 22:08   

Desaparecio napisa³/a:

Gram od jakichś 3 lat, chłopaki z gimnazjum mnie wyszkolili i popylam z nimi. (;



Gra Steam/NonSteam? ;> Ciekawie to wyglÄ…da jak dziewczyna gra.
Gram z jedną dziewczyną od 3 lat w Cs i wychodzi Jej to pięknie ;)
 

Desaparecio  

Stały User

ruda



ImiÄ™: Sylvia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: TOS

   

Wys³any: 2010-08-19, 22:53   

^byku93, NonSteam. (;
Troche sie wstydziłam, bo zazwyczaj graliśmy na technice, a jak mnie strzelili to sie bulwersowałam i zachowywałam sie jak u siebie w domu. :wstyd:

^byku93 napisa³/a:

Gram z jedną dziewczyną od 3 lat w Cs i wychodzi Jej to pięknie


Niektóre dziewczyny są lepsze od chłopaków. :D Miło mi było, gdy chłopaki prawili mi komplementy jak dobrze gram. Teraz niestety każdy poszedł w swoją strone i rzadko gramy.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-19, 22:57   

Desaparecio napisa³/a:

^byku93, NonSteam. (;
Troche sie wstydziłam, bo zazwyczaj graliśmy na technice, a jak mnie strzelili to sie bulwersowałam i zachowywałam sie jak u siebie w domu. :wstyd:



Też jadę na NonSteam teraz bo Steam przedałem. Potrzebowałem kasy...
My gramy zawsze na informatyce, zakładamy serwer przez HLDS i śmigamy 5on5 klasowo ;) W ten dzień zawsze biorę słuchawki do szkoły :-P

Desaparecio napisa³/a:

Niektóre dziewczyny są lepsze od chłopaków. :D Miło mi było, gdy chłopaki prawili mi komplementy jak dobrze gram. Teraz niestety każdy poszedł w swoją strone i rzadko gramy.



Co prawda to prawda ;)
 

Desaparecio  

Stały User

ruda



ImiÄ™: Sylvia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: TOS

   

Wys³any: 2010-08-19, 23:03   

^byku93, niektórzy są na prawdę cieniasami.
Przeze mnie paru chłopaków ma do mnie żal, że lepiej grałam..
Aż mi głupio z tego powodu.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-19, 23:05   

Desaparecio napisa³/a:

Niektóre dziewczyny są lepsze od chłopaków. :D Miło mi było, gdy chłopaki prawili mi komplementy jak dobrze gram. Teraz niestety każdy poszedł w swoją strone i rzadko gramy.


Może i tak, jednak patrząc na ogół to znam najlepsze dziewczyny w Polsce i grają jak przeciętni chłopacy. Za to najlepsze dziewczyny na świecie jak trzydzieste mężczyzn.

To łatwa gra, dla każdego.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Desaparecio  

Stały User

ruda



ImiÄ™: Sylvia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: TOS

   

Wys³any: 2010-08-19, 23:15   

enchantment napisa³/a:

To łatwa gra, dla każdego.


W sumie to tak. Wystarczy sie tylko skupić.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-19, 23:43   

Desaparecio napisa³/a:

To łatwa gra, dla każdego.



Czy ja wiem czy taka łatwa? Może pod względem bawienia się, strzelania full auto i nie wykonywania celów mapy jest łatwa. Jak popatrzysz w głąb to jest lekko zaawansowana. Ogarnąć recoil broni, poznać mapy, dobre miejsca (kampy), jak skanować itp.

Zawsze nie mogłem ogarnąć broni awp, to dla mnie była magia. Teraz po kilku latach z tą bronią nie widzę tej gry. Dawno nauczyłem się fastzoom'a i to bardzo dużo pomaga i bez tego nie ma gry jak dla mnie. :-P
 

Desaparecio  

Stały User

ruda



ImiÄ™: Sylvia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: TOS

   

Wys³any: 2010-08-20, 00:35   

^byku93, broni to i ja nie mogłam ogarnąć. xdd
I pamiętam jak grałam pierwszy raz, latałam z nożem jak głupia i machałam uciekając. :hurra:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com