Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Janek  

User



ImiÄ™: Jasiek

Wiek: 30

Do³±czy³: 27 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-06, 17:34   

193.33.34.17:27015 moim zdaniem jeden z najbardziej ogarniętych serwerów na jakim grałem :-)
 

Werewolf  

Stały User



ImiÄ™: Maciek

Wiek: 28

Do³±czy³: 17 Sie 2011

Sk±d: Kutno

   

Wys³any: 2011-08-17, 20:40   

CS jest dobry na nudne i samotne wieczorki w domu, jezeli sie nie ma co robic. Na dluzsza mete to nie jest gra, nie rozumiem tych co graja jakos w to zawodowo, ale cóż. O gustach sie nie dyskutuje.
_________________
Moje "Przedstaw siÄ™"

Mój fotoalbum na forum :)
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-08-17, 20:46   

O nie. CS jest dobry tylko, jeśli u kogoś nie idzie Cod4. Wtedy reszta musi niestety dostosować się i zejść do CSa. Saper jest bardziej wciągający :D
_________________
There can be only one
 

Werewolf  

Stały User



ImiÄ™: Maciek

Wiek: 28

Do³±czy³: 17 Sie 2011

Sk±d: Kutno

   

Wys³any: 2011-08-17, 21:37   

No wiesz, nie każdy ma dobrego kompa. Ja osobiscie mam takiego zloma, że CoD 2 na średnich mi sie tnie.. wiec wiesz.. gdybym mial lepszego kompa, to juz dawno bym ciął z nudów w jakies MoHy najnowsze czy CoDy..
_________________
Moje "Przedstaw siÄ™"

Mój fotoalbum na forum :)
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-08-17, 22:28   

Akeyo20 napisa³/a:

O nie. CS jest dobry tylko, jeśli u kogoś nie idzie Cod4.



Czy ja wiem czy taka jest prawda, moim zdaniem nie. Przeszedłem wszystkie wersje CoD'a i mnie to tak nigdy nie wciągnęło jak CS. Zawsze jak zaczynałem od początku na trudniejszym poziomie to wiedziałem co już będzie w tej grze i to było takie granie na przymus, a w CS zawsze było wszystko inaczej. Dla mnie CS jest niezastąpiony chociaż już nie gram.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-08-17, 22:53   

Co kto woli. Ale tu jest chyba mowa o multi. Czy CoD w multi jest przewidywalny?
_________________
There can be only one
 

sebastian9810  

Stały User

muzyka jest nadziejÄ…


ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 21 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-11-19, 17:40   

Cześć wszystkim111
Ja obecnie nie posiadał steama jesteśli o to chodzi... Według mnie wogule go nie potrzebuje... Nie chce marnować kasy. A jeśli chodzi o serwery to bardzo polecam całą sieć serwerów "Strzelnica Konin" szczególnie fajnie gra sie na Capture The flag. Zapraszam wszystkich chętnych na ten sserwer. Jeśli chodzi o IP serwera wystarczy wpisać w Google "Strzelnica Konin" i na forum sieci znajdziesz IP wszystkich możliwych serwerów które lubisz :P:P
_________________
¯yj każdym dniem, tak jakby był to twój ostatni dzień, bo on kiedyś nadejdzie....
 

not bad

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Sty 2012

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2012-01-10, 16:01   

Moim zdaniem to nie jest zmarnowanie kasy, jeśli chodzi o steam. No, ale to tyczy się aktywnych graczy w CSa. Na szczęście za steam nie płaci się teraz jakichś kolosalnych pieniędzy, w sklepie około 50 zł chyba :) a na allegro jeszcze taniej.
_________________
Whatever doesn't kill you, simply makes you... stranger.
 

Dezomorfina  

Wymiatacz

you are obsolete


Do³±czy³a: 01 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-10, 16:07   

Nie znoszę CS. A wszystkiemu winny mój brat, który x lat temu zmuszał mnie do grania z nim na multi. Brzmi śmiesznie, ale nic nie poradzę na to, że zawsze miał na mnie jakiegoś haka :-x
_________________
No need to ask my name
to figure out how cool I am
 

not bad

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Sty 2012

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2012-01-10, 16:11   

Mnie też za dzieciaka kuzyn zabierał do kafejek internetowych, tam graliśmy z chłopakami z miasta i tak do dzisiaj grywam...
No i też nie zawsze wygram, ale jednak nie zraziło mnie nic do tej gry ;) To zależy po prostu od gustu.
_________________
Whatever doesn't kill you, simply makes you... stranger.
 

Dezomorfina  

Wymiatacz

you are obsolete


Do³±czy³a: 01 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-10, 16:14   

Ja tam zawsze byłam (i jestem) miłośniczką Unreal Tournament. Skakanie po ścianach, rakiety i totalna zadyma. No, ale w UT brat grać ze mną nie chciał, bo jego duma zbyt cierpiała.
_________________
No need to ask my name
to figure out how cool I am
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-01-11, 11:21   

Dezomorfina napisa³/a:

Ja tam zawsze byłam (i jestem) miłośniczką Unreal Tournament. Skakanie po ścianach, rakiety i totalna zadyma


m-m-m-monster kill :-P Uwielbiam tÄ… grÄ™.

not bad napisa³/a:

Mnie też za dzieciaka kuzyn zabierał do kafejek internetowych, tam graliśmy z chłopakami z miasta i tak do dzisiaj grywam...


U mnie tak samo. Najlepiej się grało z ludźmi których znałem, kilku na raz w jednej kafejce. Z grami mmo podobnie, strasznie mi się podobało to specyficzne środowisko. Teraz trochę mniej gram csa, ciężko znaleźć dobre serwery, mam problemy z łączem, no i pełno lamerów z czitami a na steama szkoda mi kasy.
_________________
lol
 

rafalb967  

Wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2011

Sk±d: Pi³a

   

Wys³any: 2012-01-21, 12:24   

Zapraszam do sieci serwerów i do klanu.
Atrakcyjnie nagrody!!!
http://CS-Wielkopolska.xaa.pl
Naprawdę się opłaca!
Zapraszam
 

Verciaa  

User


Wiek: 43

Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-30, 21:47   

Gram,pomagam prowadzić Cod-moda. Zapraszam na steam : Verciaa
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-11-30, 22:46   

Grałem wiele lat w tą grę, a aktualnie tylko w szkole na zawodowych czasami z racji tego, że chodzę do Tech. Informatycznego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com