Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Gacuu

User


Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-01, 19:21   

axelka napisa³/a:

Jeżeli nie mam Facebooka ani nk, to znaczy, że nie istnieję?
tak pytam, bo czasami rozmawiam na gg z osobami, które zaczynają mnie podejrzewać o podszywanie się albo nawet pedofilię (sic!), bo nie chcę im podać linka do mojego konta na portalu społecznościowym.



Też tak podobnie miałem.. Ehh ten świat..

A tak nawet ciekawa wypowiedź :P

axelka napisa³/a:

a przy komputerze obrażenia odniosło niewielu. Chyba...



No czy ja wiem nie którym popsuł wzrok ;P i ortografie :P chodzi dokładnej o np "kturym" :-/
_________________

 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-01-01, 20:12   

Pewnie można, chociaż jest to bardziej uzależnienie od internetu ogólnie. Sam facebooka nie posiadam i jakoś nie śpieszy mi się aby go założyć:)
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Orion  

User

Zło, chodzące zło!



ImiÄ™: Damian

Wiek: 32

Do³±czy³: 15 Sie 2010

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2011-01-02, 11:10   

Fejsbuk, fejsbuk... dla mnie to fajna zabawka, spędzam tam wiele czasu, ale bardziej ze względu na to, iż mam tam konkretną robotę, a nie dlatego że chcę się bawić. :-) Czy można się od tego uzależnić? Pewnie można. Wielu moich znajomych spędza po kilka godzin dziennie na fb i czasami mam wrażenie, że nie wyobrażają sobie życia bez tego. ;)
_________________
I don't care who I have to fight!
If he rips my arms out, I'll kick him to death!
If he rips my legs off, I'll bite him to death!
If he rips my head off, I'll stare him to death!
And if he gouges out my eyes, I'll curse him from the grave!
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-01-02, 18:15   

Można xd Znam osobę, która nie wytrzyma żeby tam nie wejść...

Sama za nim nie przepadam, portal i tyle...
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-01-03, 13:56   

Mam przez cały czas w zakładkach.Podobnie jak inne strony na,które często wchodzę.
Nie wiąże się to w jakikolwiek sposób z uzależnieniem.Korzystam,by mieć kontakt ze znajomymi,czasami dla celów rozrywkowych(chociaż nigdy nie przyszło mi grać w jakiekolwiek gry).Bez wątpienia potrafiłabym bez tego żyć.
Od wszystkiego można się uzależnić :) Pytanie na ile dane uzależnienie wpływa na nasze funkcjonowanie.
_________________
Drugs&hugs.
 

Nonsens  

Stały User



Do³±czy³: 03 Cze 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-01-03, 14:38   

Facebook'a miałem aby nie utracic kontaktu ze znajomymi zza granicy. Silniejsze okazały się głupie posty na tablicy, wieczne zaproszenia do różnego typu gier, aplikacji, wydarzen tudziez grup. Poddalem sie i facebook'a wywalilem. Nk nigdy nie mialem. Da się?
_________________
There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society, where none intrudes,
By the deep sea, and music in its roar:
I love not man the less, but Nature more,
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-03, 15:14   

Nonsens napisa³/a:

Nk nigdy nie mialem. Da siÄ™?



Oczywiście, że się da, wystarczy tylko wejść na stronę i założyć profil. To nic trudnego i z pewnością dałbyś sobie radę. Nie rozumiem tylko, po co. Facebook jest pod każdym względem lepszy od nk, powiedziałbym nawet, że deklasuje ją. Lubię ten portal, daje fajne możliwości komunikowania się z ludźmi, bycia na bieżąco.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

polaa18  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 01 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-03, 18:49   

Dla mnie Facebook to 'shit' po dwóch dniach usunęłam_ i więcej nie mam zamiaru zakładać. Natomiast od kompa, owszem jestem uzależniona. ;)
_________________
Z perspektywy czasu zmieniłam tok myślenia, tusz do rzęs i światopogląd.
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2011-01-04, 23:29   

Bardziej mnie uzależnia teraz Facebook niż NK , a przyszłości myślę skasowan konto na NK a nad facebookiem długo pomyślę , miałem to zrobic juz dawno i jakoś tak wychodzi ...
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-05, 19:24   

Odnośnie Facebooka:

interia.pl napisa³/a:

Zadała chłopakowi cios nożem przez Facebooka
Shemicka McVey z Indianapolis bardzo się zdenerwowała, gdy jej chłopak, Maurice Davenport, odmówił pokazania swojego profilu na Facebooku. Pod ręką miała kuchenny nóż. Para zaczęła się przepychać nad laptopem, gdy Shemicka chciała zerknąć na ekran, a Maurice jej nie pozwalał. Bójka przeniosła się na parter domu, obie osoby zadawały ciosy i pchnięcia. 21-letnia McVey znalazła w kuchni nóż i dźgnęła nim 22-letniego partnera w lewe ramię. Dwuletnie dziecko pary spało w tym czasie na górze.

Ani McVey, ani Davenportowi nie zostały przestawione zarzuty. Profil mężczyzny nadal można znaleźć na Facebooku. Nie wykasował partnerki ze znajomych...

_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2011-01-05, 21:15   

Michael Cera, czyste głupoty , tak to jest gdy dzieci dostaną laptopa do rąk :kwasny:
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

Atlantic  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 05 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-05, 23:44   

No można właśnie się uzależnić ale np w moim przypadku to 'uzależnienie' jest od znajomych z którymi się kontaktuje przez własnie takie stronki a nie od jakiś gier na fejsie czy coś tam :P
_________________
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-06, 01:05   

Facebook to świetny portal, bardzo, bardzo wszechstronny. Można dzielić się muzyką, poezją, filmami, wszystkim. Lubię go i lubię te wszystkie głupoty moich znajomych, o jakich mogę się z niego dowiedzieć. :-D Raczej nie jestem uzależniona, kiedy przez kilka dni nie ma mnie w domu i nie mam dostępu do neta "wejście na fejsika" nie jest czymś, o czym najbardziej marzę, ale kiedy korzystam z internetu cały czas gdzieś tam sobie pracuje. Fajna sprawa, ciekawe tylko ile minie czasu, zanim stanie się kolejnym portalem-chłamem.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Jendrol  

Mega wymiatacz

Bass Player



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Kwi 2010

Sk±d: Bochnia

   

Wys³any: 2011-01-06, 09:58   

mam cały czas fb jeszcze jak nie było tej "mody". Szkoda, że teraz bezmózgi robią sobie konta i robi się 2ga nasza klasa.
_________________
I wanna lead my life alone
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-06, 15:57   

Jendrol napisa³/a:

Szkoda, że teraz bezmózgi robią sobie konta i robi się 2ga nasza klasa.


Nie, to NK stara się upodobnić do FB, lecz im to trochę nie wychodzi. Wcześniej fotka próbowała, ale sami widzicie, jak to teraz wygląda. Z czasem NK będzie ciężka do opanowania.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com