Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-30, 00:05   

Damian19L napisa³/a:

Szkoła Uczuć


Ryczę za każdym razem gdy go widzę. I to chyba film, który najbardziej rozkłada mnie na łopatki.

Na innych też często same z oczu płyną łzy, za wrażliwa jestem;x.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Ostatnio zmieniony przez motyl 2009-06-30, 00:36, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

anuchh  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 13 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-30, 02:12   

'Szkoła uczuć' , 'Armagedon' , 'Pamiętnik' , 'Titanic', 'PS. kocham Cię' to filmy na których płaczę ZAWSZE, nie ważne, czy oglądam go pierwszy raz, piąty, czy pięćdziesiąty :)
Jest też wiele, wiele innych filmów, na których strasznie ryczę, ale nie chcę mi się już wymieniać :) Ostatnio płakałam, jak oglądałam na kanale E! program o byłej dziewczynie Playboya bo facet jej się oświadczył. To chyba była lekka przesada, ale samo jakoś tak poszło... :)
_________________
Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości, nie pytając, czy ciało to zniesie.
 

Jola  

Stały User



ImiÄ™: Jola

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: z daleka:)

   

Wys³any: 2009-07-08, 15:49   

Filmy romantyczne? Eee... nigdy nie płaczę.
Musiałyby być jakieś mega-smutne, poruszające pewne problemy... wtedy się wzruszam.
Na romantycznych nigdy (;
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-07-08, 16:04   

Na romansach raczej nie. Chyba, że mam mega zły dzień i nie umiem się opanować. Natomiast oglądając filmy poruszające, dramaty to zdarza mi się. Nawet bardzo często.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

melloth  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-08, 16:06   

zależy, ale rzadko płaczę ;d
 

Taiga  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-08, 16:24   

Ja czasami płaczę, gdy jakaś scena wzbudza we mnie empatię i zaczynam rozumieć, co bohater może odczuwać w danej sytuacji. Na szczęście większość filmów romantycznych to durne, przesłodzone komedyjki, które kwituję wybuchami śmiechu więc nie muszę nosić przy sobie chusteczek ;P

Hm, chyba najbardziej, tak prosto z serca, płakałam przy finałowej piosence filmu animowanego "5 centymetrów na sekundę (Byousoku 5cm)". Film opowiada o dziewczynie i chłopaku, którzy zbliżyli się do siebie w liceum, a potem ich drogi się rozeszły. ¯adnych górnolotnych obietnic, czy wyznań tam nie ma, ot, prosta historia.
Jednak ten film jest magiczny, pięknie narysowane krajobrazy i prostota komunikują się z widzem bezpośrednio na płaszczyźnie emocji. Finałem wszystkiego są idealnie dobrane słowa popularnej naście lat temu w Japonii piosenki "One more chance, one more time", która stanowi puentę.
Przesłanie filmu trafia w sam środek serca - zawsze będziesz miał sentyment do swojej pierwszej/dawnej miłości. Cokolwiek się z Tobą stanie nigdy jej nie zapomnisz, a jej ślady będziesz dostrzegać wszędzie. Parafrazując refren piosenki "gdziekolwiek jestem zawsze poszukuję Twego śladu, naprzeciw domu, na ulicy za oknem, nawet wtedy, gdy wiem, że Cię tam nie będzie".

Ugh, rozpisałam się. Przepraszam ^^"
_________________
Go and die a hundred times!
 

Joana  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-09, 14:22   

Ja nie potrafie plakac na filmach, i to nie przez to ze jestem jakas malo romantyczna czy cos bo mysle ze jest wrecz odwrotnie :) Po prostu za bardzo chyba zawsze oddzielam fikcje od prawdy, nie umiem plakac nad czyms co wiek ze jest nieprawdziwe... No ale jesli mialabym wybrac film ktory najbardziej mnie wzruszyl to byl to "Labirynt Fauna", zakonczenie... ta kolysanka zawsze rozklada mnie na lopatki.
 

Jola  

Stały User



ImiÄ™: Jola

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: z daleka:)

   

Wys³any: 2009-07-09, 17:43   

Joana napisa³/a:

Ja nie potrafie plakac na filmach, i to nie przez to ze jestem jakas malo romantyczna czy cos bo mysle ze jest wrecz odwrotnie :) Po prostu za bardzo chyba zawsze oddzielam fikcje od prawdy, nie umiem plakac nad czyms co wiem ze jest nieprawdziwe...



Mam tak samo. LubiÄ™ filmy romantyczne, ale chyba tak jak Ty za bardzo oddzielam fikcje od prawdy. (;
 

Joana  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-09, 17:57   

Az sie nawet czasami dziwnie czuje, ogladajac film z kumpelami lub rodzina, wszyscy w kolo placza a ja hmmm... :) no ale coz zrobic.
 

Fantazjaa

User



Do³±czy³: 12 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 18:35   

Płaczę ale to zależy od filmu...
Najbardziej to sie popłakałam na filmie 'Keith' nie dość że na filmie to i po filmie się płakało dosyć długo....
_________________
Your so quenchable
I'm lost for words
So I'll show you the beauties
Of a lesson well learned
 

beatkaoi2tch  

User

sasasasasasa :D



ImiÄ™: Beatka

Wiek: 33

Do³±czy³a: 04 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-13, 10:35   ups...

tak naprawdę to raz popłakałam się na Titanicu bo wpadło mi coś do oka później tusz wywołał u mnie reakcję alergiczną i płakałam jak bóbr... to było w 2 gim :P i w ogóle to musiałam tu założyć konto żeby dostać 5 z technologii informacyjnej :P ale teraz tak patrze i podoba mi się tu :D będę tu częściej zaglądać i pisać :D:D

to co wybaczycie mi ? :niepewny:
_________________
mimimimimimimimi
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-13, 11:21   

Kiedyś mi się w głowie nie mieściło jak to można płakać z powodu głupiego filmu. Teraz płaczę nawet oglądając Harry'ego Pottera. Jeśli trafi sie film romantyczny, w którym dojrzę jakieś przesłanie, jakiś większy sens i prawdę, która może przydać sie w życiu (a ja bardzo łatwo w filmach i książkach takie prawdy odnajduję) to rozpłaczę się na pewno.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-13, 11:51   

Jeśli film jest wzruszający, zwłaszcza kiedy ma nieszczęśliwe zakończenie - płaczę. Dostrzegam w nim odniesienie do rzeczywistości.

Ale na romantycznych, coraz rzadziej. Jestem jak bakterię - im więcej podają mi leków, tym bardziej się na nie uodparniam.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Agyness  

Wymiatacz



ImiÄ™: Basia

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-13, 18:38   

ja płacze i się tego nie wstydze ;p
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-08-13, 18:43   

Nigdy nie płakałam i nie płaczę.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com