Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Autor

WiadomoŠ

Szej-Hulud  

Pogromca post├│w

Éminence grise

Imię: Łukasz

Do│▒czy│: 07 Sty 2010

Wys│any: 2015-07-15, 10:43   

Logan128 napisa│/a:

Nie przypominam sobie ┼╝ebym pisa┼é co┼Ť o dzieciach na ┼Ťmietnikach.

Ale taka jest rzeczywisto┼Ť─ç. Brak dost─Öpu do aborcji cho─çby i na obecnym poziomie doprowadzi do tego, ┼╝e niechciane ci─ů┼╝e b─Öd─ů ko┼äczy─ç si─Ö na ┼Ťmietnikach. Niemniej schodzimy z tematu.

Logan128 napisa│/a:

Ale to jest bardzo negatywne i powszechne zjawisko w polskim internecie w ka┼╝dym temacie, ludzie nie zastanawiaj─ů si─Ö co pisz─ů. Skoro wi─Ökszo┼Ť─ç komentarzy pod bardzo skomplikowanymi sprawami jakimi by┼éy m.in. samob├│jstwo Dawida Szyma┼äskiego kt├│rego koledzy szykanowali czy ┼Ťmier─ç kibica po postrzeleniu przez policjanta to wypowiedzi takie jak "Dobrze ┼╝e zdech┼é".

Pisały to często dzieciaki z biało-czerwonymi zdjęciami profilowymi. Ciekaw jestem, z której strony zaczerpnęły wzorce- z lewej, czy z prawej.

Logan128 napisa│/a:

1. Ignacy Mo┼Ťcicki zatwierdzi┼é go, ale pracowa┼éa nad nim ca┼éa komisja
2. Mia┼é tak─ů budow─Ö ┼╝e stanowi┼é du┼╝e osi─ůgni─Öcie w zakresie prawa
3. Nie wiem, zak┼éada┼é r├│wno┼Ť─ç ludzi wobec prawa i indywidualne podej┼Ťcie?

Depenalizowa┼é zachowania homoseksualne. Zasadniczo w polskim prawie nigdy za nie nie karano, ale mieli┼Ťmy okres rozbior├│w, a w├│wczas prawa zaborcze obowi─ůzywa┼éy na terenie p├│┼║niejszej II RP. Tak wi─Öc polska tradycja to szacunek i swoboda dla homoseksualist├│w. Nienawi┼Ť─ç do nich szerzyli tylko zaborcy i komuni┼Ťci (patrz: sprawa Wampira z Zag┼é─Öbia, gdzie ostatecznym dowodem przemawiaj─ůcym za win─ů mia┼é by─ç homoseksualizm oskar┼╝onego; analogicznie: akcja Hiacynt, b─Öd─ůca pierwowzorem RedWatch'a). Tak wi─Öc brawo: narodowcy czerpi─ů wzorce od komunist├│w :-) Kiszczak approves.
"Polskie ┼╝ycie polityczne nie mo┼╝e by─ç d┼╝ungl─ů afryka┼äsk─ů, w kt├│rej buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije g┼éow─Ö o demokracj─Ö, albo Polska zap┼éonie wojn─ů domow─ů." - Ignacy Daszy┼äski

sacharon  

Mega wymiatacz

Do│▒czy│: 16 Wrz 2012

Wys│any: 2015-07-15, 23:12   

Logan128 napisa│/a:

sacharon napisa│/a:

Gdyby┼Ť przeni├│s┼é si─Ö w czasie o 1000 lat wstecz i spyta┼é stu ludzi czy Ziemia kr─ů┼╝y wok├│┼é S┼éo┼äca czy na odwr├│t, zapewne wszyscy odpowiedzieliby, ┼╝e na odwr├│t. 100 % pytanych nie mia┼éoby racji.

Ale to pytanie ma tylko 1 odpowiedź a błędna odpowiedź wynika z braku wiedzy
W tej dyskusji dochodzi ┼Ťwiatopogl─ůd.

A ┼Ťwiatopogl─ůd powinien by─ç zbudowany z r├│┼╝nych argument├│w. Niekt├│rzy mieli ┼Ťwiatopogl─ůd taki ┼╝e wszystkich cz┼éonk├│w innego narodu powinno si─Ö zabi─ç. I gdzie tu by┼éy argumenty? Ni┼╝sza nacja? A na jakiej podstawie tak powiedziano? Tak wi─Öc ┼Ťwiatopogl─ůd mo┼╝e by─ç w┼éa┼Ťciwy lub nie (w┼éa┼Ťciwy je┼╝eli poparty odpowiednimi argumentami).

Logan128 napisa│/a:

sacharon napisa│/a:

Tak wi─Öc w sprawie homoseksualizmu s─ů r├│┼╝ne, rozbie┼╝ne opinie. Ale kt├│ra┼Ť jest w┼éa┼Ťciwa i powinni┼Ťmy post─Öpowa─ç zgodnie z ni─ů, nawet je┼╝eli to opinia mniejszo┼Ťci.

Nie wiem czy jest jedyna s┼éuszna opinia, w─ůtpi─Ö. Nawet je┼Ťli to nikt nie jest na tyle wybitny i odwa┼╝ny ┼╝eby jednoznacznie rozstrzygn─ů─ç.

My┼Ťl─Ö ┼╝e jest i stoj─ů za ni─ů dobre argumenty. Tak jak wy┼╝ej napisa┼éem, mo┼╝e by─ç opinia ┼╝e kt├│ra┼Ť nacja jest ni┼╝sza ni┼╝ inna i nale┼╝y j─ů zlikwidowa─ç. Argumenty, dlaczego? Brak argument├│w albo jakie┼Ť gadanie o przestrzeni ┼╝yciowej, o knutym przez t─Ö nacj─Ö spisku...

Logan128 napisa│/a:

sacharon napisa│/a:

I wtedy na Marsie powstanie ten sam problem, kt├│ry mamy na Ziemi.

Tak, i można kłócić się kto dla kogo byłby problemem.

Homoseksuali┼Ťci dla heteroseksualist├│w i na odwr├│t.

NorthFace

User

Do│▒czy│: 22 Gru 2020

Wys│any: 2020-12-22, 10:47   Troch─Ö wyja┼Ťnienia

Witam was, nie wiem jak to wszystko zgrabnie opisać aby trzymało się ładu.
Nie zdajecie sobie wszyscy sprawy jak przez te wasze wyparcie Homoseksualizmu robicie krzywd─Ö nie samym gejom co Kobiet─ů, kt├│re ┼╝yj─ů u boku takich m─Ö┼╝czyzn.
Jestem gejem, nie chwałę się tym bo to moja prywatna sprawa .
Wiecie ludzie ilu facet├│w, kt├│rzy maja ┼╝ony i dzieci go geje ! :-o :-o
Przez te wasz─ů nietolerancj─Ö, chowaj─ů si─Ö w piasek, tworz─ů rodziny.
Cz─Östo jest tak, ze kobiety o tym dobrze wiedza, nie chc─ů odej┼Ť─ç ze wstydu, lub maja wsp├│lnie dom ca┼éy maj─ůtek i by┼éby to problem.
Ostatnio pisa┼é do mnie facet co ma tr├│jk─Ö dzieci :przestraszony: i nie jest to jedyny przypadek. Szukaj─ůc partnera ca┼éy czas trafia si─Ö na tzw dyskretnych ...
Co do samego homoseksualizmu, wyst─Öpuje on od bardzo dawna, nie nazwa┼é bym tego chorob─ů, wynaturzeniem, ble ble..
homoseksualiz obserwuje si─Ö u r├│┼╝nych gatunk├│w zwierz─ůt na naszej planecie . Kto┼Ť tam powiedzia┼é, ze dupa jest do srania, ZGADZAM SI─ś! , pipa jest do sikania,a gdy dajecie penisa swoim dziewczyn─ů do ust to r├│wnie┼╝ mo┼╝na powiedzie─ç, ze s┼éu┼╝y do sikania.
Oczywi┼Ťcie, zrozumia┼ée jest to Kobieta+ M─Ö┼╝czyzna = potomstwo...
homoseksualist─ů cz┼éowiek si─Ö rodzi, nie wybra┼éem sobie tego , gdy dosz┼éo u mnie w organizmie do dojrzewania seksualnego zacz─ů┼éem dostrzega─ç r├│┼╝nice Interesowa┼éem si─Ö facetami.
Czy przez to mam si─Ö powiesi─ç ? , wzi─ů─ç sobie ┼╝on─Ö zrobi─ç dzieciaki i ich krzywdzi─ç ?
Ka┼╝dy zas┼éuguje na szcz─Ö┼Ťcie i nie powinno si─Ö w ingerowa─ç w jego prywatne sprawy.
Nie popieram marszy, i tych wszystkich przegi─Ötych ciot,
Nie ┼╝ycz─Ö nikomu z was tutaj, aby si─Ö okaza┼éo kiedy┼Ť, ze wasz tatu┼Ť lub mamusia maja na boku partnera, partnerk─Ö.

Bia┼éy diabe┼é  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│: 16 Maj 2012

Sk▒d: z Polski

Wys│any: 2021-01-30, 19:43   

NorthFace napisa│/a:

nie nazwa┼é bym tego chorob─ů

a pr├│bowa┼ée┼Ť to leczy─ç?

toleruje was ale nie akceptuje!

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com