Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Doł±czył: 03 Sty 2011

   

Wysłany: 2011-01-18, 16:48   

janko napisał/a:

Torek napisał/a:

znam np. biedne dzieci w sierocińcach czy porzucone przez rodziców to potrafię sobię wyobrazić co czują i j est mi przykro, ale nic z tym nie mogę zrobić...


Mi też jest przykro z twojego powodu i jak pisałem potrafię się postawić w twojej sytuacji. .



Nie rozumiem co masz na myśli pisząc "Nie czyni mnie to jednak tolerancyjnym wobec wynaturzeń" chodzi mi o słowo "wynaturzeń"
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Doł±czył: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wysłany: 2011-01-18, 16:54   

Torek napisał/a:

Cytat:

homoseksualizm nie jest zjawiskiem naturalnym, nie może być więc traktowany jako normalność



Bo Ty tak twierdzisz a biseksualizm jest od wiekĂłw... heh
Nikt przecież nie wyjdzie na środek i nie powie, ze kocha się z facetem skoro kościół tego nie uznaje i w Biblii pisze inaczej.
A skoro tak pisze i kościół tak myśli to wszyscy tak myślą bo się sugerują tym co kościół powie i tym co w Biblii jest napisane, gdzie z 50% to bajka..


No tak, biseksualizm jest od wiekĂłw, homoseksualizm jest od wiekĂłw, debilizm teĹĽ jest od wiekĂłw, a jednak debilizm uznawany jest za chorobÄ™. Co to za argumenty?!
Coś ty masz do tego kościoła problem... Czyżby nazywał rzeczy po imieniu i nie uznawał homoseksualizmu za '100% normalność'???
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Doł±czył: 03 Sty 2011

   

Wysłany: 2011-01-18, 16:55   

Ale homoseksualizm to nie debilizm.
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Doł±czył: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wysłany: 2011-01-18, 16:56   

Naturalny jest heteroseksualizm, homoseksualizm jest wynaturzeniem. Prościej się chyba nie da...
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Doł±czył: 03 Sty 2011

   

Wysłany: 2011-01-18, 16:58   

janko napisał/a:

Naturalny jest heteroseksualizm, homoseksualizm jest wynaturzeniem. Prościej się chyba nie da...

No, ale dlaczego? Skoro pary heteroseksualne i homoseksualne są od dawna, były i będą?
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Doł±czył: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wysłany: 2011-01-18, 16:59   

Takie słowo jak alegoria jest ci znane?

[ Dodano: 2011-01-18, 17:02 ]

Torek napisał/a:

janko napisał/a:

Naturalny jest heteroseksualizm, homoseksualizm jest wynaturzeniem. Prościej się chyba nie da...

No, ale dlaczego? Skoro pary heteroseksualne i homoseksualne są od dawna, były i będą?


Bo pary heteroseksualne przetrwają bez par homoseksualnych, a pary homoseksualne pozostawione same sobie wymrą śmiercią naturalną. Proste?[/b]
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Doł±czył: 03 Sty 2011

   

Wysłany: 2011-01-18, 17:04   

Sry, źle przeczytałem bo pmy dostaję.. i tak na szybko kurcze próbuje nadążyć tu i tam.
 

Ostatnio zmieniony przez Torek 2011-01-18, 17:16, w cało¶ci zmieniany 1 raz  

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Doł±czył: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wysłany: 2011-01-18, 17:11   

Niewiele rozumiesz z tego co piszę jak widzę. Nie chodzi mi o to, że jedne wyginą a drugie nie, tylko wytłumaczyłem ci dlaczego związek 2 facetów nie jest naturalny, a związek faceta z kobietą już tak. Nigdzie nie pisałem, że pary heteroseksualne mogą wyginąć przez tolerancję, wracaj lepiej do tego swojego partnera, bo z tej dyskusji i tak niewiele wniosków wyciągasz...
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Doł±czył: 03 Sty 2011

   

Wysłany: 2011-01-18, 17:14   

Mam inne pytanie, czyli ponieważ jest to nienaturalne to dlatego są różne ataki i obelgi w nasza stronę?
To na jedno wychodzi w takim razie Ja jako GEJ byłbym sam cale życie, to wolę być gejem bo też chcę kochać tak samo jak Ty.
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Doł±czył: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wysłany: 2011-01-18, 17:24   

Na początku już pisałem, że ataki są bo różnicie się od reszty społeczeństwa. Wiele ludzi się was obawia, brzydzi, lub zwyczajnie szuka powodu, żeby odreagować a wy się do tego nadajecie. Ja tego nie akceptuję, sam osobiście nie atakuję nikogo, ale nie uważam też żeby trzeba było tolerować manifestowanie odmienności. ¦wiat nie jest czarno-biały, zapamiętaj to sobie.
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Doł±czył: 03 Sty 2011

   

Wysłany: 2011-01-18, 17:28   

No zabawne.. zabawne jest to, ze dopóki się nie dowiesz, że Twój przyjaciel jest gejem to go akceptujesz... a później się nim brzydzisz i z nim nie gadasz.
 

shesatanek  

Mega wymiatacz

O N A



ImiÄ™: Adolfa

Wiek: 59

Doł±czyła: 01 Kwi 2010

   

Wysłany: 2011-01-18, 18:06   

Pedały, lesbijki i różne wymysły nie są normalne. Nie toleruje i tolerować nie będę nigdy.
Heteroseksualizm, tylko i wyłącznie. ¯e aż się posłużę prostym, ale bardzo treściwym hasłem NOP-u: chłopak-dziewczyna - NORMALNA rodzina .
_________________
www.top-radio.info kanał Rock Zapraszam
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Doł±czył: 03 Sty 2011

   

Wysłany: 2011-01-18, 18:11   

Na tym świecie wiele rzeczy jest nienormalnych..
Nawet, jeśli homoseksualizm nie jest dla Ciebie normalny to nie znaczy, że nie musisz być tolerancyjny wobec ludzi, którzy są homoseksualistami. Chodzi mi o to byś zrozumiał takie osoby, tak jak pisałem to wcześniej.
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Doł±czyła: 07 Kwi 2010

   

Wysłany: 2011-01-18, 18:17   Re: Geje

No to chłopczyku podziwiam twoje nastawienie do całej sprawy, ja bedąc w zwiazku homoseksualnym niestety nie mogę się przyznawac do niego ani okazywac poblicznie ze ją kocham, dlaczego? bo to właśnie jest polska, ale przeciez i tak wszyscy uzytkownicy napiszą ze tak jestesmy tolerancyjni echh, ale moze inaczje, ci którzy wytykają palcami 'innych' po forach zazwyczaj nie bywają. z resztą, no bywa, podobno najwięksi homofobowie mają sklonnosci dosyc powazne do tej samej płci . ja proponuję stworzyc temat:
"Co dla ciebie oznacza tolerancja i szacunek." bo na pewno nie jest to to, ĹĽe napiszesz posta ze jestes tolerancyjny a potem ze znajomymi obgadujesz xP, lbu widzisz jak kogos lejÄ… za bycie innym i ty siÄ™ temu przyglÄ…dasz lub idziesz dalej i ciebie to nie obchodzi. tu nie o to chodzi za bardzo XP.
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Doł±czył: 03 Sty 2011

   

Wysłany: 2011-01-18, 18:20   

xenovobez napisał/a:

najwięksi homofobowie mają sklonnosci dosyc powazne do tej samej płci



No, nie podobno tylko tak jest i większość hetero facetów zastanawiało się jakby to było z facetem.
Wiem to od hetero kolegów, żeby nie było.
Ale przyznać się do tego to nieeeee... i jeszcze pojechać "pedała" ... :]
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com