Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

autor nieznany  

Wymiatacz

wierze w siły natury


ImiÄ™: Wilk

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Lip 2009

Sk±d: z odch³ani wieków

   

Wys³any: 2009-08-01, 18:09   

Jestem tolerancyjny i niemam nic przeciwko takim osobom.Z drugiej strony jeśli chodzi o potomstwo homoseksualizm to utopia, człowiek też dlatego żyje by mieć dzieci a ci ludzie nie będą ich mieli :-(
_________________
A może tak powycinać wszystkie drzewa i betonem zalać pół ziemi było by więcej przestrzeni.
 

HandsToUp  

Stały User

Bóg własnego świata.



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 01 Sie 2009

Sk±d: Z wsz±d

   

Wys³any: 2009-08-03, 01:46   

Hmm dlaczego nie będą ich mięli? Przecież można adoptować i kochać jak swoje. Ja uważam, że w homoseksualizmie nie ma nic nienaturalnego, są to normalni ludzie, którzy tak samo jak hetero funkcjonują, pracują, kochają. Tylko tyle, że orientacje mają inną, ale czy oni ją wybierali? NIE! Więc czemu mamy ich nienawidzić i potępiać? Bo są inni?
 

autor nieznany  

Wymiatacz

wierze w siły natury


ImiÄ™: Wilk

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Lip 2009

Sk±d: z odch³ani wieków

   

Wys³any: 2009-08-03, 21:21   

I właśnie w tym momencie moja tolerancja się kończy, nie mogą homoseksualiści adoptować dzieci choćby dlatego że dziecko musi mieć ojca i matke a nie dwóch ojców ani dwie matki.Niech będą inni ale niech nie wychowują dzieci.
_________________
A może tak powycinać wszystkie drzewa i betonem zalać pół ziemi było by więcej przestrzeni.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 17:07   

autor nieznany napisa³/a:

I właśnie w tym momencie moja tolerancja się kończy

tak jak moja. Wypowiadałam się już na ten temat w temacie ` czy homoseksualiści powinni adoptować dzieci. ` czy jakoś tak :mrgreen: więc nie zminiłam zdania w dalej uważam że nie . Dziecko będzie najbardziej szczęśliwe w normalnej rodzinie z mamą i tatą.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 17:18   

Jestem za tym, by geje NIE mieli możliwości adopcji, lecz nie wiem co myśleć, gdy mam porównać związek homoseksualny, a związek heteroseksualny, w którym np. ojciec pije, matka się puszcza. Chyba nie ma mniejszego zła.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-04, 17:34   

Yasminne napisa³/a:

Jestem za tym, by geje NIE mieli możliwości adopcji, lecz nie wiem co myśleć, gdy mam porównać związek homoseksualny, a związek heteroseksualny, w którym np. ojciec pije, matka się puszcza. Chyba nie ma mniejszego zła.


A nie uważasz ,że to właśnie społeczeństwo bynajmniej u nas w kraju stwarza taką atmosferą ,że takie dziecko napewno byłoby wytykane przez równieśników ?
Gdyby ludzie wykazali się tolerancją nie byłoby to nic nadzwyczajnego..
A myślę ,że dziecko wolałoby mieć przykładowo dwie mamusie bądź dwóch tatusiów niż gdyby mieli wychowywać się w patologicznej rodzinie..albo..no cóż w ogóle bez niej.
_________________
Drugs&hugs.
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 17:42   

Kometa napisa³/a:

bynajmniej


nie widzÄ™ w tym zdaniu przeczenia?

Cytat:

Gdyby ludzie wykazali się tolerancją nie byłoby to nic nadzwyczajnego..


tak, racja. niestety w Polsce na tolerancjÄ™ sobie poczekamy.

Kometa napisa³/a:

A myślę ,że dziecko wolałoby mieć przykładowo dwie mamusie bądź dwóch tatusiów niż gdyby mieli wychowywać się w patologicznej rodzinie..albo..no cóż w ogóle bez niej.


no, też tak myślę.
 

JackDaniel's  

Wymiatacz

Pijany życiem.



Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 21:56   

Nie do końca mogę powiedzieć, że jestem tolerancyjny, gdyż nie klasyfikuję ludzi wedle kryterium jakim jest orientacja. Szanuję, akceptuję i otaczam się osobami, które prezentują sobą coś co trzyma pewien poziom, a przy tym nie jest dla mnie ważne czy sypia z kobietą czy mężczyzną. Staram się nie wchodzić ludziom w sprawy, które dzieją się za zamkniętymi drzwiami ich sypialni. Stąd też, wśród moich znajomych znajdą się osoby innej orientacji, ponieważ nie oceniam człowieka za to z kim śpi, tylko kim jest.
_________________
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" F.Nietzsche
 

agula170893  

User

(...)



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Sie 2009

Sk±d: ma³opolska

   

Wys³any: 2009-08-21, 17:27   

ja do osób homoseksualnych nie mam nic dopóki nie chcą brać ślubu i zakładać rodzin bo to jest już chore mieć 2 mamusie albo 2 tatusiów, ale póki sobie żyją mi to nie przeszkadza aż w taki sposób żebym te osoby nazywała np. pedałami ;( no chociaż wiem że wg mojej chrześcijańskiej wiary to nie dopuszczalne
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-08-27, 17:42   

nie przeszkadzają mi do momentu jak ich niewidze, jednak widok dwóch całujących się facetów publicznych nie jest przyjemny a wręcz oburzający.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-27, 18:52   

Dlaczego ?

A oburza Cię widok całującej się na ławce w parku heteroseksualnej pary ?
_________________
Drugs&hugs.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-08-27, 19:24   

tak, mój kolega jest gejem i na widok jego pocałunku z chłopakiem robi mi sie niedobrze
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 20:13   

jr_, Kometa spytała Cię o pocałunek kobiety i mężczyzny, czy Cię oburza jak się całują publicznie na ławce.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 20:16   

jest okej do póki ich nie widze razem xD
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-08-28, 00:17   

Szczerze?
Posiadam przyjaciela, który jest homoseksualny. Nie potrafi spojrzeć na dziewczynę jako obiekt westchnień. I nie jest to zakorzenione poprzez jakieś wmawianie sobie. Po prostu jego psychika zawsze tak działała. ¯adnych dramatycznych przejść, nic. Normalny chłopak. Normalny przyjaciel.

Co do pytania o pocałunku homoseksualnej pary... Mnie obrzydzają nawet pocałunki kobieta z mężczyzną, wiec tu nie ma o czym mówić :mrgreen:
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com