Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-14, 18:39   

Odycheleniem na tle psychicznym sÄ… choroby nerwicowe,choroby psychiczne,nawyki,traumy.
Trudno jednak podciągnąć to pod te określenia.Homoseksualizm może,ale nie musi być spowodowany żadnymi przejściami w dzieciństwie,czy też jakimś zaburzeniem.

Biologiczny jest także pociąg do drugiego człowieka.Hormony,hormony,hormony.I jakby na to nie spojrzeć to także jest naturalne nie zważając na płeć, oczywiście do tego dochodzą ludzkie uczucia,sentymenty,preferencje oraz sympatie. Nie możemy kogoś przekierunkować.Zastanawia mnie jedynie w czym to przeszkadza postronnemu człowiekowi. Rozumiem wartości,nie wartości moralne,ale dajmy na luz.
_________________
Drugs&hugs.
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-14, 21:58   

Justencja napisa³/a:

Ale trzeba zauważayć jakie jest właśnie biologiczne przeznaczenie człowieka: Ma się on rozmnażać, a więc..

Możecie podawać przykłady iż zwierzęta też mają przejawy homoseksualizmu, ale nie świadczy to o naturalności, ani tego nie wytłumacza.


Argument o naturalności, czy też nie naturalności czegoś w ustach człowieka zachodu jest śmieszny, od tak dawna działamy przeciw naturze w wielu dziedzinach ze to już żaden argument

Justencja napisa³/a:


Według mnie jest to swego rodzaju "odchylenie" na tle psychicznym.


Proponuje swoje "według mnie" przefiltrować przez jakieś opracowanie na temat przyczyn homoseksualizmu, wiarygodne opracowanie, albo choć zapoznać się z opiniami fachowców z dziedzin, psychologi, psychiatrii i seksuologi.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-15, 16:55   

Jedno mnie tylko zastanawia. Gdyby homoseksualizm był chorobą, odchyłem psychicznym itp, to po co byłaby taka budowa mężczyzny, która pozwala czerpać ogromną przyjemność z seksu analnego? Mam tu na myśli gruczoł prostaty.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-15, 17:36   

cretultix napisa³/a:


Proponuje swoje "według mnie" przefiltrować przez jakieś opracowanie na temat przyczyn homoseksualizmu, wiarygodne opracowanie, albo choć zapoznać się z opiniami fachowców z dziedzin, psychologi, psychiatrii i seksuologi.


Nie zapomnę, jednakże na dzień dzisiejszy zdanie mam jakie mam. Oczywiście nie równoważy się ono z brakiem tolerancji.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com