Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-18, 04:03   Homoseksualizm jest naturalny

http://www.sfora.pl/Homos...-z-natura-a7908

Wymyślcie coś szybko żeby temu zaprzeczyć :]
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-18, 06:51   

To że jest "popularny" u zwierząt, nie oznacza ze jest dobry :]

Cytat:

Bez niego wyginęłoby wiele gatunków.


A to zdanie mi się cholernie nie podoba. Bo homo nie są ani u zwierząt, ani u ludzi do niczego potrzebni. I ani ludzie, ani zwierzęta z braku homo by nie wyginęły.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Invaders

Stały User



Do³±czy³: 30 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-18, 07:12   

¦mieszy mnie to ... To tak jakbyś miał dziecko, żona załóżmy umarła i masz kumpla, który mieszka u Ciebie bo ... np. studiuje w Twoim mieście i nie stać go na stancję. Pomaga Ci, robi zakupy, opiekuje się czasem dzieckiem- chyba jesteście gejami! - to chore! Jeśli dwie dziewczyny siedzą sobie na kolanach w tramwaju- to lesbijki! Wszyscy jesteśmy homoseksualistami- jestem i ja!- absurd! Homoseksualizm to choroba psychiczna i to powinno się leczyć!
_________________
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-06-18, 08:08   

To jeszcze pytanie czy zwierzęta posiadają uczucia (są w stanie je ukazywać i dostrzegać oraz poprawnie interpretować), bo mieszanie pewnych ludzkich spraw ze zwierzęcymi jest conajmniej niepoważne.
 

fauera

Stały User

wampirze serce


Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Maj 2009

Sk±d: Tczew

   

Wys³any: 2009-06-18, 08:37   

po co temu zaprzeczać? :hyhy:
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-18, 10:12   

To, że homoseksualizm istnieje u zwierząt nie podlega żadnej dyskusji czy jest on potrzebny i czy bez niego gatunki by nie przetrwały jest sprawą sprzeczną i szeroką jak rzeka.
Wiele zwierząt jednopłciowych opiekuje się młodymi (łabędź czarny, mewy ect).
Dużo razy możne zobaczyć takie zachowanie, ale nie zawsze muszą one wynikać z orientacji, czasem decyduje o tym hierarchia w stadzie.

Warany z komodo mogą się rozmnażać bez męskich plemników to taka ciekawostka :-)

http://poland.indymedia.org/pl/2006/11/24530.shtml
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-18, 12:16   

Invaders napisa³/a:

Homoseksualizm to choroba psychiczna i to powinno się leczyć!


halo? wiecej tolerancji.
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-18, 12:32   

Drogi Panie Invaders,

Cytat:

Psychologowie, psychiatrzy i inni naukowcy zajmujący się zdrowiem psychicznym, zgadzają się co do faktu, że homoseksualizm nie jest chorobą, zaburzeniem psychicznym czy problemem emocjonalnym. Ponad 35 lat obiektywnych, rozbudowanych badań naukowych dowodzi, że homoseksualizm w jakiejkolwiek postaci nie wiąże się z żadnym zaburzeniem psychicznym lub innym problemem zdrowotnym. Co prawda niegdyś homoseksualizm był uważany przez naukowców i społeczeństwo za chorobę, jednak przekonanie to oparte było na uprzedzeniach, a nie rzetelnych informacjach.

W 1973 roku Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne uwzględniając nowe, lepiej zorganizowane badania, usunęło homoseksualizm z listy psychologicznych problemów zdrowotnych. Dwa lata później, Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne wydało zarządzenie popierające to rozwiązanie.

Od ponad 25 lat obie organizacje apelują do wszystkich specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego na całym świecie o dementowanie błędnego przekonania o patologicznym charakterze homoseksualizmu, które nadal jest głoszone przez niektórych ludzi.


¬ródło: Amerykańskie towarzystwo psychologiczne

Cytat:

Homoseksualna orientacja nie może być uznawana za przejaw niepełnego rozwoju osobowości lub psychopatologii. Jak każde uprzedzenie społeczne, uprzedzenie wobec homoseksualności wpływa negatywnie na zdrowie psychiczne, przyczyniając się do trwałego poczucia naznaczenia i głębokiego samokrytycyzmu u osób zorientowanych homoseksualnie poprzez uwewnętrznienie tego uprzedzenia.


¬ródło: Amerykańskie towarzystwo psychoanalityczne

Cytat:

Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne podtrzymuje stanowisko z 1973 roku, że homoseksualizm nie jest jednostką chorobową. W ostatnim czasie pojawiły się głosy kwestionujące powyższą tezę, które opierają się na założeniu, że homoseksualizm może zostać "wyleczony". Podstawą tego typu twierdzeń nie są jednak rzetelne badania naukowe przeprowadzane przez kompetentnych specjalistów, lecz przekonania religijne lub polityczne nie respektujące praw obywatelskich osób homoseksualnych.


¬ródło: Amerykańskie towarzystwo psychiatryczne.

Cytat:

Polskie Towarzystwo Seksuologiczne jest zaniepokojone krzywdzÄ…cym wpÅ‚ywem spoÅ‚ecznych uprzedzeÅ„ na funkcjonowanie psychiczne i spoÅ‚eczne osób homoseksualnych i biseksualnych oraz jest Å›wiadome niechlubnej roli, jakÄ… w podtrzymywaniu tych uprzedzeÅ„ odegraÅ‚a niegdyÅ› nauka, która przez ponad sto lat (do 1973 r. w USA i do 1991 r. w Europie) uznawaÅ‚a homoseksualność za zaburzenie psychiczne. Ówczesne mniemanie o patologicznym charakterze homoseksualnoÅ›ci okazaÅ‚o siÄ™ niepoparte faktami naukowymi, lecz oparte na spoÅ‚ecznych uprzedzeniach od wieków zakorzenionych w kulturze zachodniej. Dlatego też homoseksualność zostaÅ‚a wykreÅ›lona z obu najważniejszych klasyfikacji zaburzeÅ„ psychicznych – DSM i ICD.

Jednocześnie na Polskim Towarzystwie Seksuologicznym, jako na organizacji naukowej, spoczywa odpowiedzialność za rozpowszechnianie w społeczeństwie aktualnego stanu wiedzy seksuologicznej, szczególnie jeśli społeczna dezinformacja w zakresie seksuologii podtrzymuje niesłuszną dyskryminację jakiejkolwiek grupy społecznej.


¬ródło: Polskie towarzystwo seksuologiczne.
To samo pisałem w innym wątku.

I z całym szacunkiem to Ciebie trzeba leczyć a nie ich :]

A i kończę dyskusje na temat homoseksualizmu...bo ona i tak do niczego nie doprowadzi, bo i tak będą tu podważane badania naukowe nad swoim myśleniem.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-18, 21:07   

Sorry za offtop, ale

Mizantrop napisa³/a:

ect



Ja bym radził nie pisać mądrych skrótów, jeśli nie wiemy dokładnie, jak się je zapisuje :-P

No bo sam temat raczej ciekawy nie jest, nie ma tu miejsca na dyskusję, bo nauka już swoje udowodniła.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-18, 21:09   

Homoseksualizm własnie nie jest naturalny. Nie rozumiem tego postępowania wśród ludzi, to zaprzeczenie ludzkiej egzystencji.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-18, 21:12   

Straho - masz jakieś dowody do przeciwstawienia długoletnim badaniom dziesiątków naukowców? Czy tylko tak sobie paplasz?
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-18, 21:15   

Gadacie tutaj w koło macieju o badaniach naukowców, którzy pewnie sami sa innej orientacji, i aby sie dowartościować stworzyli sterty jakiś papierków, które jedynie na podpałkę sobie mogę wziąść albo jointa z nich skręcić.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-18, 21:18   

Ja myślę, że kosmici też są gejami. To by wiele wyjaśniało, bo jednych i drugich uważasz za wrogów, co nie? Kosmici zarażają homoseksualizmem i zdobywają władzę. A Ty, ostatni sprawiedliwy stój na straży, bo jeśli nam uwierzysz, to i Ciebie zgwałcą w pupę i przeciągną na swoją stronę :-)
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-06-18, 21:19   

Cytat:

Co trzeci albatros z hawajskiej wyspy Oahu był wychowany przez parę lesbijek. Panie musiały połączyć siły, bo zabrakło samców.


Podkreslenie moje :-)
Ciekawy też jest jeden z komentarzy:

Cytat:

nie jest naturalny... idąc takim tokiem myślenia kanibalizm tez stałby się naturalny, bo przecież zwierzęta nieraz zjadają się wzajemnie... rozumiem, że można darzyć uczuciem osobę tej samej płci, ale do reprodukcji w ten sposób dojść nie może, a to jest głównym kontrargumentem dla tego bzdurnego newsa... swoją drogą, też mi badania...

_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-18, 21:23   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

rozumiem, że można darzyć uczuciem osobę tej samej płci, ale do reprodukcji w ten sposób dojść nie może, a to jest głównym kontrargumentem dla tego bzdurnego newsa...


otóż to nie news, lecz komentarz tamtego pana jest bzdurny, ponieważ nie wolno mieszać uczuć do biologii. jedno ma z drugim niewiele wspólnego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com