Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kerbi1992

Stały User


Do³±czy³: 18 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-29, 14:19   I po co to?

Heh...Co Was interesuje w tej polityce? Bo dla mnie to jest jeden wielki kabaret lub teatr absurdu. Jak jakiś polityk się wypowiada to mam po prostu ochote zasnąc... Ich komentarze i obietnice są jak bajki dla dużych dzieci (a jak wiadomo w bajkach nie brak fantastyki).
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-12-29, 14:20   

Mimo wszystko - polityka jest potrzebna.
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-12-29, 20:11   

Może i kabaret, ale zawsze lepsze to niż anarchia. Władza, nawet i nie do końca dobra, jest potrzebna.
 

Danzy  

Wymiatacz

Av od Tarantelli.



Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-29, 23:07   

Cranberry napisa³/a:

Może i kabaret, ale zawsze lepsze to niż anarchia.


A ja wolałabym anarchię *-*.

,,Polityka kroi swoje wielkie plany" ^^
_________________
,,Trzeba się upić, żeby w ogóle wrócić..'' - J.Tuwim
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-30, 18:39   

CirrS napisa³/a:

Mimo wszystko - polityka jest potrzebna

.

moze i jest potrzebna ale nie wszyscy sie tym interesujÄ…
bo nie chcą a oni im karzą np. głosowaniem ;p
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-12-30, 20:21   

bitterly napisa³/a:


A ja wolałabym anarchię *-*.



Chyba się nad tym nie zastanowiłaś...
 

Danzy  

Wymiatacz

Av od Tarantelli.



Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 00:21   

Cranberry napisa³/a:

Chyba się nad tym nie zastanowiłaś...


Dlaczego tak sądzisz? Zastanawiałam się.
_________________
,,Trzeba się upić, żeby w ogóle wrócić..'' - J.Tuwim
 

Anielska

User



Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-02, 14:25   

anarchia sprawdzałaby się tylko w świecie ludzi inteligentnych i generalnie "dobrych". W innym przypadku powybijali by się wszyscy i... byłby święty spokój :>

marzy mi się kiedyś prezydent-przywódca z prawdziwego zdarzenia. Taki polityk z powołania a nie z pogoni za kasą...
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-02, 16:04   

Nie ma takich, proszę Pani. W Ameryce nie startuje prezydent z wyboru, a człowiek za którym stoją pieniądze i korporacje :).
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-02, 18:29   

Anielska napisa³/a:

anarchia sprawdzałaby się tylko w świecie ludzi inteligentnych i generalnie "dobrych". W innym przypadku powybijali by się wszyscy i... byłby święty spokój



Ale w przypadku, mieszkania w kraju w którym WSZYSTKO WOLNO, ci dobrzy ludzie, prędzej czy później zaczęli by być źli.

Cytat:

Dlaczego tak sądzisz? Zastanawiałam się.



I dobrze sobie wyobraziłaś, państwo w którym panuje bezprawie ?
 

Danzy  

Wymiatacz

Av od Tarantelli.



Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-02, 19:58   

Cranberry napisa³/a:

I dobrze sobie wyobraziłaś, państwo w którym panuje bezprawie ?


Skoro jestem za tym to raczej tak.
_________________
,,Trzeba się upić, żeby w ogóle wrócić..'' - J.Tuwim
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-01-02, 21:33   

Ale naszczęście państwo , w którym panuje bezprawie nie ma szans na istnienie , przynajmniej moim zdaniem prawo jest podłożem nie tylko demokracji ,ale i całego państwo , dlatego ,że prawo to nie tylko zakazy , nakazy , obowiązki ,ale także prawa człowieka jego przywileje.
_________________
Drugs&hugs.
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-02, 21:43   

Cytat:

prawo jest podłożem nie tylko demokracji ,ale i całego państwo , dlatego ,że prawo to nie tylko zakazy , nakazy , obowiązki ,ale także prawa człowieka jego przywileje.



Otóż to, więc anarchia stanowczo nie jest dobrym rozwiązaniem
A zamiast narzekać na władze, i na ich "niekompetencje", trzeba iść głosować, bo to przecież my wybieramy prezydenta, partie rządzące, czyż nie??
 

Irako  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-03, 01:32   

Cranberry napisa³/a:

Heh...Co Was interesuje w tej polityce? Bo dla mnie to jest jeden wielki kabaret lub teatr absurdu. Jak jakiś polityk się wypowiada to mam po prostu ochote zasnąc... Ich komentarze i obietnice są jak bajki dla dużych dzieci (a jak wiadomo w bajkach nie brak fantastyki).



Dla mnie interesownie się polityką to mój obowiązek (który jest całkiem przyjemny). Jestem Polką, więc muszę wiedzieć co się dzieje z moim państwem. Władza decyduje o obywatelach, ale obywatele dzięki swojej wiedzy tudzież zaangażowaniu decydują o władzy...

misia93 napisa³/a:

CirrS napisał/a:
Mimo wszystko - polityka jest potrzebna
.

moze i jest potrzebna ale nie wszyscy sie tym interesujÄ…
bo nie chcą a oni im karzą np. głosowaniem ;p



Jak wyżej - jakiego dokonamy wyboru, taką będziemy mieć władzę. Jak ktoś nie chce decydować, to skazuje się na bezwolność, tak jakby odcinał sobie sam ręce, dzięki którym może kształtować rzeczywistość...
Nikt nam nie każe głosować, w Polsce jest to prawo osoby dorosłej a nie obowiązek. Przywilej który daje nam możliwość zaprotestowania i wykluczenia polityka który kradnie, oszukuje i nie spełnia oczekiwań wyborców. A 'brak protestu jest przyzwoleniem', tak więc jeśli nie będziemy głosować, działać, to będziemy przyzwalać, milcząco popierać złodziejstwo, zakłamanie i oszustwa.

Nie wiem, może to nie tylko Polska przypadłość, ale odnoszę wrażenie że wszyscy lubią krytykować innych, narzekać jaka to ta polityka (czy też coś innego, wstaw sobie dowolne) jest brudna, zła i beeee, ale nikt sam nie ruszy nawet palcem żeby coś zmienić. Indolencja obywateli jest przyczyną tego, że polityka to jest taki jeden wielki shit...
_________________
I zaÅ› ten syf... :D
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-03, 08:48   

Irako napisa³/a:

Nie wiem, może to nie tylko Polska przypadłość, ale odnoszę wrażenie że wszyscy lubią krytykować innych, narzekać jaka to ta polityka (czy też coś innego, wstaw sobie dowolne) jest brudna, zła i beeee, ale nikt sam nie ruszy nawet palcem żeby coś zmienić. Indolencja obywateli jest przyczyną tego, że polityka to jest taki jeden wielki shit...



Podobno Polacy mają taką tendencję, no bo łatwo jest krytykować...
A tak naprawdę to nie wiadomo, co by było gdyby ten ktoś , kto krytykuje, by rządził, może było by gorzej...

Więc zamiast narzekać, na wyniki wyborów ....
idźmy na nie, no bo głosuje tylko z 50-60% Polaków :->
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com