Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-06-16, 19:12   

Jest kilka powodów dla których wolę jeść w domu.
-wiem z czego i jak zostały przygotowane potrawy
-w jednym miejscu mogę jeść potrawy z różnych kuchni
-uwielbiam gotować
Mimo to nawet często zdarza mi się jadać w restauracjach.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 21:03   

Ja wql nie jem w restauracji Mama by na to nie pozwoliła jej kuchnia musi byc doceniona więc na razie nie mam z tym problemu

Cytat:

-uwielbiam gotować


Ja również !
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

jurasen  

Stały User


Do³±czy³: 28 Sie 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-06-16, 22:09   

Ja często chadzam do sushi barów;) drogo, bo drogo, ale warto^^
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2011-06-20, 15:14   

Moja mama dobrze gotuje, ale cóż - fast foody także uwielbiam, korzystam z ich usług bardzo często. Są po prostu dania, które ja zjeść sobie lubię, a których moja mama nie umie zrobić albo lepsze wychodzą po prostu w restauracjach - tak, nie jestem zwolenniczką zasady, że najsmaczniej to zjesz u mamy, bo są sytuacje, że to się po prostu nie sprawdza. Jeżeli mój tata wraca z delegacji na dłużej na urlop, to co niedziela wychodzimy razem do różnych restauracji, pierogarni i tym podobnych lokali.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Dagha  

Stały User

Yeaa .



ImiÄ™: Daga .

Do³±czy³a: 27 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-06-20, 21:01   

Oczywiście od czasu do czasu można się wybrać do restauracji ! Ale nie do przesady jak nie którzy codziennie na obiad do restauracji .. ! To jest straszny pożeracz kasy ! A poza-tym to czyż nie lepszy jest ciepły obiadek mamusi ? :hyhy:
_________________
Byłam [...] od niego mądrzejsza o pewne doświadczenie - ja naprawdę rzuciłam heroinę i wiedziałam, że jeśli człowiek decyduje się na ten krok, przestaje ględzić i po prostu robi to, co trzeba zrobić.
 

fiona  

User


Do³±czy³a: 30 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-30, 11:31   

Ja dosyć często jadam obiady ze znajomymi w restauracji. Mamy w Krakowie swoją ulubioną - La Scandale na Kazimierzu, gdzie spotykamy i przy okazji dobrego obiadu plotkujemy w najlepsze. Uwielbiam takie spędzanie czasu :)
 

szaszka  

User



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 30

Do³±czy³a: 23 Cze 2011

Sk±d: Stargard Szczeciñski

   

Wys³any: 2011-06-30, 11:38   

Jedzenie w domu oczywiście, dobre, smaczne, a po za tym radość z przyrządzania - przynajmniej w moim przypadku, ale od czasu do czasu najlepszą pizzerią w moim mieście nie pogardzę :)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-04-06, 14:12   

Wcale w restauracjach nie jest tak drogo jak wszyscy powszechnie twierdzą. Za małą sumkę można się całkiem dobrze najeść. Nie oszukujmy się, potrzebna jest też wiedza. Z tego co zaobserwowałam, to ludzie w restauracjach zazwyczaj zamawiają typowy komplet- ziemniaki, SCHABOWY i jakieś tam surówki. Nie wiem co oni mają z tym schabem... W miarę mądra osoba zapyta np. "co to jest ten antrykot?". Teraz jest na tyle dobrze, że w tych lepszych restauracjach mają naprawdę dobrze wykwalifikowaną kadrę, która od razu zauważy, że trzeba danemu człowiekowi pomóc w wyborze potrawy, bo czuje się niepewnie.
W innych krajach jest po prostu inaczej- lepiej. Tam ludzie nie zapraszajÄ… kogoÅ› do siebie na obiad, tylko wybierajÄ… restauracje.
Ja lubię restaurację, bo można liczyć na dobrą obsługę. Nie to co w poniektórych barach, gdzie nie wiedzą z której strony podawać posiłek -_-
_________________
W miękkim futrze kota
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-09, 15:48   

Nie chodzę do restauracji. Byłam parę razy, np. jak wyjeżdżałam gdzieś na wakacje do stosunkowo niedrogiego kraju albo jak rodzice obchodzili rocznicę ślubu, a ja byłam mała, to mnie wtedy zabierali. Generalnie nie mam czego szukać w restauracjach, wszystkie posiłki jem w domu.
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-09, 15:58   

Jedzenie w restauracjach jest drogie, wole ugotować sobie sama coś w domu i coś pyszniejszego i na pewno w większej ilości. Restauracje ograniczają mnie w doborze dań, chociaż jak już w niej jestem to zazwyczaj wybieram rybę albo zwykłego kotleta schabowego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com