Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-24, 18:41   

Constantine napisa³/a:

Ale tylko kraje bliskiego wchodzi mogą zagrozić najbardziej całemu światu, fanatyzm religijny do tej pory to największy terroryzm.


To dziwne, że atakują kraj , w którym 40% Amerykanów podaje, że regularnie praktykuje swoje obrzędy religijne (więcej w regionach wiejskich niż miejskich).
Znam bardziej religijne kraje i to z państwową religią :]

Constantine napisa³/a:

Bo jest to teren ugrupowań alkaidy oraz innych bojówek i komórek które mają na celu Jihad, a kraje arabskie to najlepsza siedziba dla nich przez szybki i wysoki zysk z surowców oraz znajdują dzieci religii wielu sponsorów oraz handlarzy bronią czy też narkotykami.


Gdyby w Polsce ukrywali się jacyś terroryści, też byłoby normalnym spacyfikowanie naszego kraju ?
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-24, 18:49   

ojzu napisa³/a:

Gdyby w Polsce ukrywali się jacyś terroryści, też byłoby normalnym spacyfikowanie naszego kraju ?

Ukrywanie a tworzenie szkółek, obozów, i siedzib głównych to duża różnica.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-01-24, 19:09   

Cytat:

¯ołnierze jadą tam zarabiać dobre pieniądze, to wszystko. Praca jak każda inna, nie można mówić tutaj o jakimś poświęceniu i oddaniu.

\
Ale materializm z ciebie wieje. Może akurat Jego Ojciec ma poczucie obowiązku, a że przy tym zarabia pieniądze to bardzo dobrze, bo mu się należą. I na pewno są to o wiele za małe pieniądze biorąc pod uwagę ryzyko. Z mojej strony jak największe uznanie dla taty Constantine.

Cytat:

Wtedy nie miał. On już dawno zdechł.


Ale ZSRR miał a do lat 60. ChRL i sowieci byli BARDZO blisko.

Cytat:

Somalijscy piraci to też terroryści. Dlaczego więc USA nie zainterweniuje w Somali ? Dziwnym trafem interweniuje jedynie w krajach arabskich. Na całym świecie są wojny, ale jakoś tylko Azja środkowa jest pod "protekcją" ONZ i USA. Wybacz , ale ja nie wierzę w bzdety.


Interweniuje. W ogóle Somalia to kraj upadły. A na wybrzeżach somalijskich działa flota USA i ich sojuszników. Np. japońskie okręty wojenne. Kraje mają ogromnie na uwadze to wybrzeże bo to szlak transportowy.

Cytat:

Gdyby w Polsce ukrywali się jacyś terroryści, też byłoby normalnym spacyfikowanie naszego kraju ?


Wspieranie terroryzmu może być interpretowane jako atak zbrojny na państwo, a agresja zbrojna nie jest zgodna jak wiemy z prawem międzynarodowym. Amerykanie interweniując w Iraku powoływali się na prawo do "wyprzedzającego uderzenia". Dlatego każdy normalny kraj wie, że nie opłaca się wspierać terrorystów, a nawet być o to posądzanym.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-24, 19:18   

Uesugi napisa³/a:

Ale ZSRR miał a do lat 60. ChRL i sowieci byli BARDZO blisko.


Już za czasów Mao, Chiny rozpoczęły pierwsze przemiany gospodarcze.

Uesugi napisa³/a:

Dlatego każdy normalny kraj wie, że nie opłaca się wspierać terrorystów, a nawet być o to posądzanym.


Posądzać to sobie w dzisiejszych czasach może każdy każdego i bez żadnych dowodów.A Polacy posądzani są przez ¯ydów o holokaust.

Uesugi napisa³/a:

Ale materializm z ciebie wieje.


Ja akurat nie mierzę do nikogo z karabinu dla pieniędzy. I nie piszę tu o niczyim ojcu, tylko o młodych chłopcach co pojechali zarobić pieniądze. Nie wmówisz mi, że pojechali tam z poczucia obowiązku.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-24, 19:27   

ojzu napisa³/a:

Ja akurat nie mierzę do nikogo z karabinu dla pieniędzy. I nie piszę tu o niczyim ojcu, tylko o młodych chłopcach co pojechali zarobić pieniądze. Nie wmówisz mi, że pojechali tam z poczucia obowiązku.

To mało wiesz, bo wybiera się jednostkami i specjalizacjami kto ma jechać :) I Polskie jednostki mają tam większość zadań na pograniczu ćwiczeń oraz doskonalenia się w technologii i taktyk wojennych, jedynie chłopaki z desantu wykonują drobne zadania i patrole ale to już grupa kilkuletnich specjalistów, nie wysyła się tam byle kogo. Nawet żołnierze nadterminowi i młodzi podoficerowie odbywali kilku miesięczne szkolenia pod względem jednego ćwiczenia i resztę spędzonego na nauce i zdobywaniu doświadczenia w bazie. Więc twoje własne wymysły o tym po co tam jadą są błędne :)
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-24, 19:37   

Constantine napisa³/a:

To mało wiesz, bo wybiera się jednostkami i specjalizacjami kto ma jechać :)

A co to ma do rzeczy ?
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-24, 19:58   

ojzu napisa³/a:

tylko o młodych chłopcach co pojechali zarobić pieniądze.

Constantine napisa³/a:

o wybiera się jednostkami i specjalizacjami kto ma jechać :)

ojzu napisa³/a:

Nie wmówisz mi, że pojechali tam z poczucia obowiązku.

Constantine napisa³/a:

bo wybiera się jednostkami i specjalizacjami kto ma jechać :)

ojzu napisa³/a:

A co to ma do rzeczy ?


Nic, nic tak sobie napisałem pozdrawiam :)
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-24, 20:01   

Constantine napisa³/a:

Nic, nic tak sobie napisałem pozdrawiam :)


Właśnie nic, bo decydując się na pracę w wojsku zawodowym, jak z resztą sama nazwa wskazuje, pracuje się po to, żeby zarobić.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-01-24, 20:07   

Cytat:

Już za czasów Mao, Chiny rozpoczęły pierwsze przemiany gospodarcze.


Co??? Ja mówię o broni atomowej. A pierwsze przemiany gospodarcze to rządy Denga Xiaopinga. Mao wymyślił, taaa ale rewolucję kulturalną...

Cytat:

Posądzać to sobie w dzisiejszych czasach może każdy każdego i bez żadnych dowodów.A Polacy posądzani są przez ¯ydów o holokaust.


Nie sÄ….

Cytat:

Ja akurat nie mierzę do nikogo z karabinu dla pieniędzy. I nie piszę tu o niczyim ojcu, tylko o młodych chłopcach co pojechali zarobić pieniądze. Nie wmówisz mi, że pojechali tam z poczucia obowiązku.


¯ołnierze noszą mundur i broń. Za to dostają pieniądze. To takie trudne do pojęcia?

Cytat:

Właśnie nic, bo decydując się na pracę w wojsku zawodowym, jak z resztą sama nazwa wskazuje, pracuje się po to, żeby zarobić.

\
Co za bzdury. Dla niektórych noszenie munduru to ZASZCZYT. Wiem, że tobie akurat ciężko to pojąć. Wojsko to nie tylko przymus, są ludzie którzy od młodości o tym marzą, a ich rodziny od pokoleń kultywują te tradycje.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-24, 20:14   

ojzu napisa³/a:

Właśnie nic, bo decydując się na pracę w wojsku zawodowym, jak z resztą sama nazwa wskazuje, pracuje się po to, żeby zarobić.


Facepalm...
Poczytaj trochę na czym ona polega, na czym polega wysyłanie żołnierzy na misję. Zamiast gadać głupoty że każdy tam jedzie dla kasy, ale też nie wiem czy jako cywil to zrozumiesz :)
Pozdro.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-24, 20:17   

Uesugi napisa³/a:

Co??? Ja mówię o broni atomowej. A pierwsze przemiany gospodarcze to rządy Denga Xiaopinga. Mao wymyślił, taaa ale rewolucję kulturalną...


Mniejsza o to, Wietnam np. też był blisko z ZSRR.

Uesugi napisa³/a:

Nie sÄ….


Jedwabne ?

Uesugi napisa³/a:

¯ołnierze noszą mundur i broń. Za to dostają pieniądze. To takie trudne do pojęcia?

Czy gdziekolwiek napisałem, że nie rozumiem na czym to polega ? :-)

Uesugi napisa³/a:

Dla niektórych noszenie munduru to ZASZCZYT. Wiem, że tobie akurat ciężko to pojąć.


A dla innych niektórych to nic innego jak pieniądze. Jeśli kiedykolwiek pracowałeś i utrzymywałeś się sam, łatwiej byłoby Ci to zrozumieć. Poza tym gówno wiesz o mnie.

[ Dodano: 2010-01-24, 20:19 ]

Constantine napisa³/a:

Poczytaj trochÄ™ na czym ona polega


Praca to praca. Jej celem jest zarobek.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-01-24, 20:44   

Cytat:

Mniejsza o to, Wietnam np. też był blisko z ZSRR.


W ogóle nie potrafisz interpretować faktów. Wietnam był państwem podzielonym. Zanim Amerykanie tam wpadli, wcześniej babrali się Francuzi. Wietnam, który znasz z "Rambo" to druga wojna indochińska. Z politycznego punktu widzenia, Amerykanie wspierali południe. Nie było żadnej inwazji USA na Wietnam.

Cytat:

Jedwabne ?


Zobacz pojęcie Holocaust, choćby i na Wikipedii. To pojmiesz o czym mówię. Incydent, nie ma nic wspólnego z masową, zaplanowaną zagładą.

Cytat:

Czy gdziekolwiek napisałem, że nie rozumiem na czym to polega ? :-)


Twoje wypowiedzi świadczą o tym.

Cytat:

A dla innych niektórych to nic innego jak pieniądze. Jeśli kiedykolwiek pracowałeś i utrzymywałeś się sam, łatwiej byłoby Ci to zrozumieć. Poza tym gówno wiesz o mnie.


W sumie z wszystkich moich znajomych, każdy robił to z przekonania a nie za pieniądze. I na tym polega zawodowe wojsko. Większość liczących się krajów ma wojsko zawodowe, co nie znaczy że ludzie lecą tam dla kasy. A o tobie wiem tyle, że gadasz pierdoły.

Cytat:

Praca to praca. Jej celem jest zarobek.


Jak wyżej. Czyli jednak wiem coś o tobie. Pieprzysz.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-24, 20:59   

Uesugi napisa³/a:

Jak wyżej. Czyli jednak wiem coś o tobie. Pieprzysz.


Nie ma to jak logiczny argument. Naucz się życia dzieciaku, nie każdemu się powiodło na tyle, żeby mógł studiować w wieku 21 lat dziennie.

Uesugi napisa³/a:

Zobacz pojęcie Holocaust, choćby i na Wikipedii. To pojmiesz o czym mówię. Incydent, nie ma nic wspólnego z masową, zaplanowaną zagładą.


A czy ja twierdzę, że ma ? Chciałeś przykładów, więc masz. Nie musisz mi tu udowadniać,czy oskarżenia są słuszne , czy nie.

Uesugi napisa³/a:

Z politycznego punktu widzenia, Amerykanie wspierali południe. Nie było żadnej inwazji USA na Wietnam.


Z łaski swojej, dodaj ,że z twojego punktu politycznego widzenia. Możesz to nazywać wspieraniem, misją pokojową czy czymkolwiek zechcesz. Nie mniej, była to wojna.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-01-25, 12:39   

Cytat:

Nie ma to jak logiczny argument. Naucz się życia dzieciaku, nie każdemu się powiodło na tyle, żeby mógł studiować w wieku 21 lat dziennie.


Ale co to ma za znaczenie?;o A jeśli chodzi o logiczne argumenty to poczytaj od czasu do czasu swoje posty i spróbuj takowe znaleźć.

Cytat:

A czy ja twierdzę, że ma ? Chciałeś przykładów, więc masz.


Bo użyłeś określenia HOLOCAUST.

Cytat:

Z łaski swojej, dodaj ,że z twojego punktu politycznego widzenia.


Tak tak z mojego punktu widzenia :O. A czy ja twierdzę, że nie była to wojna? Była, tylko akurat Stany nikogo nie zaatakowały;o
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-25, 16:54   

Uesugi napisa³/a:

Ale co to ma za znaczenie?;o A jeśli chodzi o logiczne argumenty to poczytaj od czasu do czasu swoje posty i spróbuj takowe znaleźć.


Podejście do pracy kwestią indywidualną .
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com