Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2010-03-16, 21:17   

stubarwny napisa³/a:

¯ycie jest tak samo warte. Kwestia tylko, kto jak z niego korzysta i w jaki sposób idzie do grobu...


W momencie narodzin każdy jest równy pod tym względem, bo ma czyste konto, a jak w trakcie całego swego żywotu zagospodaruje ten dar to jego sprawa.
A jeśli chodzi o śmierć, każdego ona czeka, to jest nieuniknione, jednak każda bez wyjątku to przykre wydarzenie, godne współczucia i szacunku dla tej zmarłej osoby.

Natomiast jeśli respektować kwestię żałoby narodowej w Polsce, to o ile się orientuję, można ją ogłosić, a właściwie prezydent powinien ją ogłosić, od określonej liczby tragicznie zmarłych ludzi (chyba powyżej 20). A ostatnio jest powyżej tej określonej dwudziestki. Także tu głównie chodzi o prestiż i uznanie szacunku w oczach obywateli (czysty zabieg polityczny, jak ktoś już to określił wcześniej, przydatny w kampanii wyborczej i nabijaniu procentów w sondażach, a potem w wyborach).
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-03-16, 21:28   

farbenka napisa³/a:

W momencie narodzin każdy jest równy pod tym względem, bo ma czyste konto, a jak w trakcie całego swego żywotu zagospodaruje ten dar to jego sprawa.



Dokładnie. Wraz z narodzinami każdy z nas ma czyste konto i równą wartość. Ktoś kiedyś powiedział, że życie - to kartka, która w dniu narodzin jest biała. To co na niej zapiszemy zależy od nas.

Więc. Każde życie ma taką samą WARTO¦Æ. Jednak w indywidualnym odczuciu jednego człowieka cenimy mniej/wiecej. Wartość Jego życia jest dla nas zmienna i różna właśnie przez to jednostkowe podejście.

Rety, skomplikowane to i nie wiem, czy dobrze wytłumaczyłam, co mam na myśli.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com