Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Combustible  

User

Wysłany: 2012-07-02, 18:32   

Oj, by?y ?zy... Ju? mi brakuje tej szko?y i nawet wola?abym, aby rok szkolny nadal trwa?, bo przez ten ca?y koniec nawet wakacje mnie nie ciesz?...

mr.somebody  

Mega wymiatacz

Imię: Pawe?

Wysłany: 2012-07-02, 19:14   

Z jednej strony bedzie mi brakowalo tego miejsca, nauczycieli, ludzi. Przywiazalem sie do tego i nie jest lawo sie z tym rozstac. Ale jednak liceum to cos nowego i to jest naprawde fajne. Nowi ludzie, wyzwania. Moze tego mi trzeba?

Mi?o?? jest jak cie? cz?owieka
Uciekasz - to Ci? goni
A kiedy j? gonisz, - ucieka
Jak cie?, jak cie?.

Qvazi  

User

Imię: Pawe?

Wysłany: 2012-07-02, 20:30   

Gimbaza- miejsce wielu wypadków i wyczynów. Chocia? w tym miesi?cu sko?czy?em Gimbazjum ju? brakuje mi kolegów i nauczycieli. Ale jak to zwykle bywa w ?yciu, co? si? ko?czy a co? zaczyna :-D .

Hella  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2014-08-09, 16:50   

Bardzo cieszy?am si?, ?e odchodz? z gimnazjum. By?a tam naprawd? okropna i niezdrowa atmosfera. Z drugiej strony zaprzyja?ni?am si? w 3 klasie z jedn? kole?ank? i troch? szkoda by?o mi ko?czy? znajomo??.

Samo zako?czenie roku by?o dla mnie okropne. Zaczyna?o si? nie?le, dosta?am ?wiadectwo z paskiem, mia?am bardzo wysokie wyniki z egzaminu gimnazjalnego, a? tu nagle okaza?o si?... ?e brakuje w szkole mojego za?wiadczenia o tytule laureata z olimpiady, do której podchodzi?am w drugiej klasie. Okaza?o si?, ?e moja kochana szko?a wyda?a to za?wiadczenie koledze (tak, wydali orygina? dokumentu, nie do?? ?e niew?a?ciwej osobie, to jeszcze niepe?noletniej) i by?y straszne nerwy. My?la?am, ?e zabij? koleg?. Przez rok o niczym mi nie powiedzia?, a czas nagli?, bo trzeba by?o tego samego dnia zawie?? papiery do liceum... Na szcz??cie wszystko dobrze si? sko?czy?o, ale swoje ostatnie wra?enie moje gimnazjum wywar?o na mnie fatalne.

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!

Wysłany: 2014-08-09, 19:59   

U mnie koniec gimnazjum by? taki... nijaki. By?o przyjemne zako?czenie okraszone zdj?ciami i filmami z ró?nych wypadów i okazji, troch? si? po?miali?my, ale kiedy rozdano nam pó?niej ju? w klasie ?wiadectwa, wszyscy wyszli, jakby nigdy nic. Nie by?o p?aczu, rado?ci, niektórzy nawet ''cze??'' sobie nie powiedzieli, mimo ?e 3/4 klasy chodzi?o razem do podstawówki (a wtedy to wszystkie dziewczyny si? wzruszy?y, ka?dy si? z ka?dym przytula? i podawa? r?ce). Ponadto byli?my dosy? zintegrowani, zdecydowanie lepiej ni? moja obecna klasa.
Mimo wszystko ciesz? si?, ?e ju? sko?czy?em gimnazjum, wielu mia?o wtedy ciel?cy wiek, dooko?a samo dresiarstwo. Da?o si? z nimi pogada?, ale do g??bszego porozumienia nie mia?o szans doj??. Nauczyciele byli dobrzy, fakt, ale obecni te? nie s? ?li (no, z jednym wyj?tkiem, ale zawsze si? kto? taki znajdzie).

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2014-08-09, 23:04   

Rado?? wko?cu wyszed?em z tego syfu.
Nikt sie nawet z nikim nie po?egna?. Totalna wy***ka.

rocken  

Wymiatacz

Wysłany: 2014-08-10, 08:29   

W momencie uko?czenia gimbazy by?am najszcz??liwsza na ?wiecie... Ostatnie pó? roku to by?a masakra, okropnie si? tam m?czy?am. Ma?o, ?e nauczyciele byli ?a?o?ni i to co si? tam dzia?o przekracza ludzkie poj?cie, to jeszcze ten niewyobra?alny wstyd kiedy kto? pyta Ci? "Do której szko?y chodzisz?". Mówisz "gimnazjum" i momentalnie jeste? skre?lony, nikt nie traktuje Ci? powa?nie i ju? nikogo nie obchodzi czy faktycznie masz co? do powiedzenia. Na szcz??cie ta szopka ju? za mn?!

shayene  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2014-08-10, 23:14   

Z jednej strony by?am przywi?zana do klasy... powiedzmy, du?o si? tam zdarzy?o za te 3 lata. :P Ale nie mog?am si? doczeka?, z nikim si? nawet nie ?egna?am, nie widz? sensu, po prostu wysz?am stamt?d szcz??liwa. Troch? ?mia? mi si? chcia?o jak widzia?am p?acz?ce dziewczyny, to by?o naprawd? ?a?osne odstawia? takie szopki. No przecie? idzie si? naprzód ca?y czas, a na pewno si? b?d? spotyka?, prawda? Ech, to mnie zirytowa?o. Ogólnie to zako?czenie by?o na zasadzie, ?eby ulotni? si? jak najszybciej.

Whiterose

User

Po prostu ja.

Wysłany: 2014-08-16, 18:01   

Gimnazjum sko?czy?am w tym roku. T?skni? i wspomina? b?d? na pewno. Nie mia?am w tej klasie bardzo bliskich przyjació?, chwilami, zw?aszcza w klasach pierwszej i drugiej, nie lubi?am tych osób, ale w trzeciej, tak wraz z ko?cem, jako?... wszyscy zacz?li wydawa? si? w porz?dku, zbli?yli?my si?. Nie wiem, mo?e to z powodu ?wiadomo?ci zbli?aj?cej sie roz??ki. Teraz jest jako? tak dziwnie, tyle czasu si? znali?my i to wszystko tak nagle sie urwa?o. Ka?dy poszed? w swoja stron?. Mimo wszystkich smutków, to by?y dobre lata, na pewno wiele przynios?y. Obiecali?my sie spotyka?, nawet organizowa? takie spotkania absolwentów, ca?? klas?. A jak b?dzie? Zobaczymy :-)

masterka98  

User

Imię: Ewelina

Wysłany: 2014-08-22, 15:45   

Nic, kompletnie nic. Żadnych uczu?. W ubieg?ym roku strasznie prze?ywa?am to,?e b?d? musia?a si? rozsta? z klas?, a teraz? Nic. Nic nie czuj?. Co? min??o... nawet tego nie dostrzegam. Teraz b?dzie nowa szko?a i te? ?adnych uczu?. Na pocz?tku mia?am obawy,?e pójdzie co? nie tak, a teraz po prostu ?adnych przeczu?. Nie wiem co to oznacza.

Monika752  

User

Monika752

Wysłany: 2014-08-25, 01:32   

Generalnie nie lubi?am swojej klasy w gimnazjum, poza paroma wyj?tkami. Jednak na zako?czeniu by? p?acz, jednak pewien etap w ?yciu dobieg? ko?ca. Mo?e wynika?o to równie? ze strachu przed czym? nowym, pojawia?y si? my?li typu "gdzie jak poznam kogo? drugiego takiego jak ty" itp. Szkoda by?o niektórych przyja?ni, bo pó?niej wiele mia?o si? zmieni?, przecie? ka?dy szed? do innej szko?y. Po roku czasu i zgranej klasie w liceum jako? wgl nie p?acz? za gimnazjum, z osobami z którymi chce si? widzie? nadal si? widuj?, reszta jak by?a mi oboj?tna tak jest i teraz. My?l? ?e po liceum b?d? wi?ksze emocje.

Nie  

Wymiatacz

Wysłany: 2014-08-28, 19:57   

U mnie to by? p?acz je?li chodzi?o o ludzi, z wi?kszo?ci? zna?am si?/chodzi?am do klasy 9 rok z rz?du wi?c jednak mo?na by?o si? przyzwyczai? :) Mia?am dosy? zgran? klas? i najlepsz? w szkole. Jednak za sam? szko?? nie t?skni?am. Nauczyciele niektóry przy?mili mój potencja? i ch?? do nauki.

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2014-08-28, 20:47   

Niepohamowana rado?? i euforia - oto co czu?am na zako?czeniu roku w gimbazie.

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

moniska97  

Stały User

Imię: Monika

Wysłany: 2014-08-31, 11:15   

Cieszy?am si?, ?e sko?czy?am gimnazjum. Na oficjalnym zako?czeniu pop?aka?am si? jak ?egna?am sie z nauczycielk?, która mi du?o pomog?a.

Ka?ka19  

User

Baw si? chwil?!

Imię: Kasia

Wysłany: 2014-10-30, 18:52   

Przez pierwsze kilka lat t?skni?am teraz jest mi to oboj?tne z czasem si? zapomina ;/

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com