Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

balonowa  

User

Wysłany: 2014-11-08, 13:29   

E, jako? specjalnie nie t?skni?am, w liceum by?o lepiej.

xevrakhan  

User

Imię: Marcin

Wysłany: 2014-11-08, 13:38   

Tak samo, w liceum by?o super, gimnazjum nie wspominam dobrze.

lexie  

Hiper wymiatacz

Imię: Ola

Wysłany: 2014-11-09, 12:24   

U mnie na odwrót, gimnazjum wspominam lepiej ni? liceum. Łezka si? w oku zakr?ci?a, gdy odchodzi?am z "gimbazy", natomiast po szkole ?redniej w ogóle nie p?aka?am.

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat

Imię: Kuba

Wysłany: 2014-11-09, 20:20   

Ze zniecierpliwieniem czekam na koniec roku szkolnego.
Moja klasa jest pe?na... dziwnych ludzi, na ca?? klas? (20 osób) z 4 normalne (nie licz? siebie, bo czym normalny, nie mnie decydowa?)

Zyzeq  

User

Imię: X.

Wysłany: 2015-05-01, 18:40   

A ja chodz? do szko?y, w której po??czona jest podstawówka z gimnazjum. Z niektórymi mordkami sp?dzi?em dziewi?? (a nawet dziesi??) - sze?? lat, k?óc?c, ?miej?c, bij?c, bawi?c si?. Troch? dziwnie si? czuj? na my?l o tym, ?e tak po prostu przestaniemy si? spotyka? codziennie.

Bezimienny w?drowiec  

Stały User

Wysłany: 2015-05-20, 12:20   

W dniu którym ko?czy?em gimnazjum by?em wyj?tkowo zadowolony, ?e wychodz? z tego bajzlu, wszyscy p?akali, ?ciskali si?, a ja zmy?em si? jak najszybciej. Ale teraz z perspektywy czasu wiem, ?e gimnazjum mia?o te? swoje plusy, nie mia?em tam beztroskiego ?ycia, wiele sytuacji podbramkowych by?o i nieprzyjemno?ci, ale z drugiej strony to wyhartowa?o mi charakter.

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-05-20, 13:53   

Najgorszy okres mojego ?ycia.
Ogólnie podstawówka, gimnazjum, to najgorszy okres w ?yciu cz?owieka. Cz?owiek trafia na niekompetentnych nauczycieli.
Có?, zwykle si? trafia na takich w?a?nie.

Je?eli b?d? mia?a dziecko, to oczywi?cie nie pójdzie do szko?y, b?dzie mia?o indywidualne lekcje.

Bezimienny w?drowiec  

Stały User

Wysłany: 2015-05-20, 15:28   

Mnie w LO "niekompetentni" nauczyciele tak?e dali we znaki si? i jeszcze bardziej cieszy?em si?, jak ko?czy?em ?redni? ;) . Wszystko ?adnie wygl?da?o tylko na dniach otwartych i filmikach reklamuj?cych, a w rzeczywisto?ci jeszcze wi?kszy bajzel jak w gimnazjum.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com