Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

CKwiedza

User

Wysłany: 2018-05-24, 13:56   

Z ksi??ek fantasty mog? poleci? podstawowe pozycje takie jak Hobbit, W?adca Pier?cieni, Metro 2033 i kontynuacje, oraz sag? Wied?mina.

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?

Imię: Ola

Wysłany: 2018-06-04, 15:28   

Czyta?am Gr? o tron, sko?czy?am na 1 tomie, jako? nie mia?am okazji doczyta? drugiego. Ale mo?e wróc?, bo mam ch?? na co? takiego. Wied?min natomiast to Wied?min, uwielbiam Geralta :D mam za sob? na razie opowiadania i jestem w trakcie pierwszego tomu ju? ca?ej historii.

A co s?dzicie o Pratchecie i jego ?wiecie Dysku? Czyta?am Morta i jestem zakochana, to taka historia nie na powa?nie, ale ma klimat. A w planie mam Ziemiomorze, gdzie? natkn??am si? na fragment i mi si? podoba?o :)

Ogólnie nie czytam za du?o fantastyki, a w sumie szkoda, bo lubi? ten gatunek i chcia?abym si? w niego bardziej wdro?y?. Hobbita czyta?am w podstawówce jako lektur? i pami?tam, ?e baaardzo mi si? podoba?o :)

CKwiedza

User

Wysłany: 2018-07-16, 11:37   

?wiat Dysku poleca? mi mój dobry znajomy i prawdopodobnie w wakacje si? za niego zabiore. Nie wiem czy mo?na pod fantasty podci?gn?? Lovecrafta (wydaje mi si?, ?e niektóre opowiadania tak).

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com