Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ciekawy

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-24, 15:01   

Zwykłych CDków nie kupuję, ale kupuje w zamian winyle. Bardzo jaram się czarnymi płytami. ¦wietna sprawa.
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

Soren  

User


ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Lip 2011

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-05-12, 20:44   

Kupuje jak tylko mam okazje.
Nie mam ich dużo, mała kolekcja ok. 20 płyt.
Niestety mam o tyle trudną sytuację że muzyka jakiej głównie słucham (mianowicie jrock)
jest bardzo mało rozpowszechniona w Polsce, i jedyne co pozostaje to sprowadzanie płyt zza granicy, których ceny śnią sie w najgorszych koszmarach T.T
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2012-05-15, 14:36   

Mam całą ścianę płyt,tzn na całej długiej ścianie stoi regał a w jego okienkach ułożone płyty.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki


Imię: Maryśka

Do³±czy³a: 09 Mar 2012

Sk±d: Rawicz

   

Wys³any: 2012-06-05, 10:55   

Niedawno zaczęłam się interesować muzyką alternatywną. Okazuje się, że mamy się czym pochwalić. Jadę na tegoroczny off festival m.in dlatego, że łatwiej tam kupić płyty danych wykonawców, a nasze sklepu muzyczne nie zawsze są tak dobrze zapopatrzone jak to się wszystkim wydaje, niestety.
_________________

 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2012-06-07, 13:16   

Kupuję, staram się często rozszerzać swoją kolekcję, a za niedługo popatrzę sobie za winylami, bo planuję poszukać jakiegoś adaptera.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-09-10, 14:57   

ja w dalszym ciągu kupuje oryginały. jak nie nowe to używane, lubie miec normalną oryginalną płyte w domu. tym bardziej ze moj samochod niestety w mp3 nie jest wyposazony a i nie wszystkie piraty odtwarza wiec teraz jestem skazana na oryginały. mam calkiem sporą kolekcje otyginałów w pokoju-okolo 80 pozycji bedzie na pewno. nie same albumy ale i sporo singli. jednak chyba niedlugo albo wystawie na allegro albo sprezentuje kilka przyjaciolce.
pare lat temu kolekcjonowalam wszystko milk inc, sylver i innych belgijskich zespolow, jednak teraz moj gust muzyczny nieco sie poszerzył i niektore zepsoly poszly w odstawke i single mi nie sa potrzebne.

ostatni moj nabytek to bon jovi-crossroad, wczoraj zamowiony na allegro :P
 

karokrakow  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Wrz 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-09-15, 22:57   

Ja płyty kupuje dość rzadko, ale kiedy wiem, że dana płyta mi się spodoba to w końcu jakoś kasę znajdę. Jeśli chodzi o zagranicznych wykonawców to często ich płyty można kupić za niedużą kasę na ebay-u (dwie nowe płyty z Wielkiej Brytanii wyszły mi w sumie taniej niż tu w Polsce).
 

ConQuien

Stały User



Wiek: 27

Do³±czy³: 01 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-15, 23:35   

Nie kupuję. Póki jestem na utrzymaniu rodziców i miesięcznym kieszonkowym wolę wydawać pieniądze na książki i imprezy. Jednak jeśli w przyszłości będę zarabiał przyzwoite pieniądze, to z pewnością skuszę się na płyty moich ulubionych zespołów.
_________________
Jeśli mam wybierać pomiędzy złem a złem, wolę nie wybierać wcale.
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-09-15, 23:54   

Mam jak dotąd dwie. Jedną dostałem od koleżanki na święta, drugą kupiłem. W zasadzie CD są trochę niepraktyczne. Jedyna ich zaleta, to wysokiej jakości FLAC, ale na komórkach ten standard nie jest obsługiwany, więc...
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 06 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-09-17, 12:14   

Mam dwie.
Jedną sobie sama kupiłam, a drugą dostałam na 18nastkę.
Kiedyś chciałabym mieć małą półeczkę z ulubionymi płytami, do których powracam co jakiś czas (a nie tylko jednorazowa faza).
Póki co brakuje kasy na to ;)
_________________
 

expirion

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-09-18, 09:25   

Ja lubię muzykę na CD, bo jednak ma lepszą jakość dźwięku, szczególnie jak sobie porównałem w samochodzie muzykę z mp3 i CD. Niebo a ziemia!
_________________

 

CoreyZzZ  

User



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 26

Do³±czy³: 18 Wrz 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-09-18, 20:36   

Kupuje z szacunku do artysty. Jeśli czyjaś muzyka mi się podoba kupuję aby mógł zarobić za swoją świetną prace.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2013-09-18, 20:42   

Mam kilka płyt cd - większość z nich dostałam z okazji urodzin lub świąt. Jakoś nigdy nie miałam nadmiaru pieniędzy, który przeznaczałabym na zakup krążków z muzyką.
Teraz dostaliśmy od teścia jego kolekcję - ze sto płyt różnych wokalistów, zebranych głównie w latach od 1990 do 2006. Czasem coś nam z tego gra, ale o wiele szybciej jest wyszukać dany utwór na yt niż bawić się z kinem domowym.
_________________
meow
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-09-19, 13:43   

destrukcyjna napisa³/a:

zasem coś nam z tego gra, ale o wiele szybciej jest wyszukać dany utwór na yt niż bawić się z kinem domowym.


porównaj sobie jakośc....

dla mnie nie ma nic lepszego niż oryginale płyty.
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-09-19, 16:41   

Płyt nie kupuję. Raz w życiu tylko kupiłam a i tak leży nieużywana... :niepewny:
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com