Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-09-19, 16:41   

Płyt nie kupuję. Raz w życiu tylko kupiłam a i tak leży nieużywana... :niepewny:
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2013-09-19, 20:04   

Teraz już nie kupuję, spotify mi wystarcza.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

NothingSpecial  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 02 Wrz 2013

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2013-09-20, 00:18   

Sama płyt nie kupuję, ale często dostaję na urodziny czy inne święto. Chociaż w przyszłości mam zamiar kupić wszystkie płyty Linkin Park. ;)
_________________
"Bowiem słuszność ma filozof, który mówi, że granica między szczęściem a melancholią nie grubsza jest aniżeli ostrze noża..."
 

Disarray  

Stały User

Chaos myśli...



Do³±czy³a: 13 Wrz 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2013-09-23, 23:08   

Raczej nie. Mam jedną, którą dostałam na urodziny. Choć w sumie mam ochotę zafundować sobie jednak drugą, pewnego zespołu.
_________________
"Everything that kills me, makes me feel alive."
 

HappyBoy  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lut 2012

Sk±d: wirtual world

   

Wys³any: 2013-10-06, 21:27   

No jasne że kupuję! może nie tak często jak kiedyś, bo teraz często w pm3, ale niektóre trzeba mieć z pudełkiem :D
_________________
Szanujmy życie jest jedno.
 

Samaran  

User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 32

Do³±czy³: 19 Pa¼ 2013

Sk±d: Legnica

   

Wys³any: 2013-10-19, 19:44   

Staram się kupowć teraz mam na oku kilka płyt ale to musi poczekać do stycznia, bo biedny student nie ma kasy.
Wole kupować niż ściągać muzyke
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-12-17, 00:56   

Kupuję jak najbardziej. Nieszczególnie z uwagi na szacunek do artystów, po prostu lubię je kupować i lubię je mieć. Stosik nowych płyt CD rośnie swoim tempem, choć ostatnio raczej poluję na stare winyle.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

markoo  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Markoo

Do³±czy³: 10 Maj 2010

   

Wys³any: 2013-12-21, 17:59   

Owszem, jeżeli dana płyta jest tego warta. Lecz gdy, na płycie zainteresuje mnie 1 czy 2 kawałki, a na całej płycie jest ich 20 to nigdy nie kupuję. Szkoda płacić.
Dodatkowym utrudnieniem, przez który sprzedaż płyt w Polsce (w sumie nie tylko o płyty chodzi) jest ich cena. Często nie jest odzwierciedleniem wielkości artysty.
Gdyż wydanie 40 zł za płytę kogoś takiego jak Dawid Kwiatkowski - czyli według mnie pseudo artysty, jest ogromną przesadą. Chłopak, który pewnie jeszcze nie do końca wie co robi, nagle zajmuje się biznesem muzycznym. Fakt, że każdy kiedyś zaczynał. I super, że próbuje, lecz tak jak mówię 40 zł za jego płytę to stanowczo za dużo!
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-12-22, 15:30   

Kupuję płyty CD ale tylko takie, które mogłabym słuchać godzinami i uważam, że są warte tego aby stały na mojej półce. Reasumując, nie dałabym 40zł za płytę artysty, który zachwycił mnie na chwilę. "Nasza miłość" musi już troszkę trwać. Zdarza się nawet, że lecę do sklepu w dniu premiery krążka. ;)
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Anielka  

User


Wiek: 35

Do³±czy³a: 22 Gru 2013

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2013-12-22, 23:56   

Kiedyś bardzo często kupowałam,teraz już troszkę rzadziej-jeśli jest to coś co bardzo mi się podoba to na pewno kupię.
_________________
kinomaniak -tak byś siebie opisał?
 

Nygusek2907  

Stały User

[nie]zwykły chłopak



Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Sty 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-12-30, 20:59   

Szczerze mówiąc nie, chciałbym ale po prostu na razie mam wiele innych wydatków. Jeśli będę miał więcej funduszy na pewno coś kupię, bo już parę płyt mam na oku :)
_________________
Pragnę być nietypowy, niepowtarzalny, jednorazowy i oryginalny...
 

kierowca_paleciaka  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 12 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-12, 17:10   

Kilka płyt mam (oczywiście głównie rap), może z 6-7 sztuk? Część z nich leży w samochodzie część w domu więc dokładnie trudno powiedzieć. Oczywiście jeśli płyta jest wybitnie dobra i jeśli mam na to kase to chętnie kupię. Niedługo zapoluję na "Za młodzi na Herolda" :hyhy:
 

bibula

User


Do³±czy³: 02 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-02, 22:49   

Kiedyś kupowałam płyty na potęgę, teraz już tylko jak na prawdę jakaś mi się cała podoba. Niedawno kupiłam tą http://www.inbook.pl/prod...ack-muzyka-pop, świetna :D
 

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki


Imię: Maryśka

Do³±czy³a: 09 Mar 2012

Sk±d: Rawicz

   

Wys³any: 2014-03-26, 13:40   

Ja nie kupuje - zazwyczaj na płycie są 2-3 kawałki które są fajne. Więc lepiej chyba zarzucić YT :)

[ Dodano: 2014-03-26, 13:41 ]
Właśnie słucham Nina Nesbitt: No Interest :)
_________________

 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-03-27, 09:56   

Ja również nie kupuję płyt. I tak by stały nieużywane, bo nie mam wieży, a zmienianie co chwile płyty w laptopie uważam za bezsensowne, skoro można łatwo i szybko puścić dany kawałek na Youtube. Parę lat i płyty przejdą do lamusa, jak kasety magnetofonowe.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com