Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Makabraa | 2014-04-08, 21:28

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-25, 17:56   

Uesugi napisa³/a:

Jeśli nie wartościujesz to nie mów że to czcza gadanina, lub że "są wartościowsze" tematy;]


Gdybyś wczytał się głębiej, to doszedłbyś do tego, że samą ideę tego tematu uważam za bezsensowną, a nie wasze - skądinąd w większości - mądre i dojrzałe odpowiedzi.

Hm, może. To może zacznij w tym temacie robić coś w rzeczywistości, a nie na forum :]
Jeśli robisz; chwała ci za to.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-11-25, 18:02   

Ostia, "papier" nie kłamie, więc przypomnę ci Twoje słowa:

Cytat:

Gdybyś wczytał się głębiej, to doszedłbyś do tego, że samą ideę tego tematu uważam za bezsensowną, a nie wasze - skądinąd w większości - mądre i dojrzałe odpowiedzi.


A wcześniej:

Cytat:

DeSade, uwierz, w przyszłości zrozumiesz moją mądrość w ocenianiu tego tematu jako czystą "grafomanię", kłótnię dla samej kłótni, nieudolne ćwiczenia z erystyki.


A tak przy okazji rozwaliłaś temat;)
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-25, 18:05   

Uesugi, dziękuję, w zasadzie mnie "wybroniłeś" tymi cytatami potwierdzającymi moje słowa :mrgreen:

Pozwól, że zacytuję - wraz z Fedorowiczem problem wróci, więc o temat bać się nie musisz ;)
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-11-25, 18:08   

No nie wiem czy to jest to samo widocznie inaczej rozumiemy język polski, ale mniejsza o to.
No właśnie wróci problem i to jest tragedia.


___________________________________________
TEMAT: Adolf Hitler czy Józef Stalin?
Jak uważacie kto był większym złoczyńcą?
Jak wiadomo dużo ich łączyło, ale też sporo różniło. Ich rządy spowodowały śmierć dziesiątków milionów ludzi. Który według was był okrutniejszym człowiekiem?
I TO oceniłam jako czczą gadaninę. TEMAT postu, nie wasze wypowiedzi.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-11-26, 09:38   

Uesugi napisa³/a:

A co to za różnica wymordowanie burżuazji..



Ja pisałem o likwidacji burżuazji jako klasy panującej,wyzyskującej pracowników ,a nie o wymordowaniu.

Cytat:

Stalin rozpętał wojnę na spółkę z Hitlerem



A dowodem na istnienie tej spólki była napaść Niemiec na ZSRR.I kto tu manipuluje faktami?

Ostia napisa³/a:

Tak czytam i oczom nie wierzę - ludzie złoci, o co wy się tu w ogóle licytujecie?



Droga Ostio, przecież zgodziłaś się jako Moderatorka na tak sformułowany temat do dyskusji na forum. Odnośnie zarzutu o trolling,to przypomnę wikipedyczną definicję:

"Trollowanie (trolling) – antyspoÅ‚eczne zachowanie charakterystyczne dla forów
dyskusyjnych."

Ja często poruszam problemy związane z wyzyskiem pracowników polskich, a także III -światowe zagadnienia wyzysku i niesprawiedliwości społecznej, jak więc można mnie oskarżać o antyspołeczne zachowanie ? :-)
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-11-26, 09:46   

Fedorowicz napisa³/a:


Cytat:
Stalin rozpętał wojnę na spółkę z Hitlerem


A dowodem na istnienie tej spólki była napaść Niemiec na ZSRR.I kto tu manipuluje faktami?


Dowodem jest wspólna napaść na Polskę, ale chyba spałeś na lekcjach historii.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2011-11-26, 09:47   

Cytat:

Jak uważacie kto był większym złoczyńcą?
Jak wiadomo dużo ich łączyło, ale też sporo różniło. Ich rządy spowodowały śmierć dziesiątków milionów ludzi. Który według was był okrutniejszym człowiekiem?


Oboje byli dyktatorami potworami, chorymi ludźmi z chorymi poglądami i wizjami. Licytacja który ma mniej (lub też bardziej) czerwone ręce jest odrobinkę nie na miejscu.
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-11-26, 10:13   

Isair napisa³/a:



Dowodem jest wspólna napaść na Polskę, ale chyba spałeś na lekcjach historii.



To moze potrafisz odpowiedziec na proste pytania:
Kiedy przywódcy rządów obu mocarstw uzgodnili tą wspólna napaść ze sobą ? Proszę przytoczyc historyczny fragment takich wspólnych ustaleń miedzy III Rzesza a ZSRR.
Kiedy Prezydent i rząd RP ogłosił stan wojny pomiędzy ZSRR a Polską ?
Jakie tereny zajęte zostały przez Armię Czerwoną i co stało się z ich mieszkańcami ?

stubarwny napisa³/a:

.. jest odrobinkÄ™ nie na miejscu.



Prawdziwa cnota krytyk siÄ™ nie obawia.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-11-26, 10:44   

1. Tajny protokół do paktu Ribbentrop-Mołotow
2. ZSRR złamał postanowienia paktu o nieagresji Polski i ZSRR z 1932 roku zawartego w Moskwie. ZSRR nie wypowiedział wojny. Mościcki przebywający w Kosowie zdążył tylko wystosować notę do narodu o agresji ZSRR. Wypowiedzieć wojny nie miał jak został tego samego dnia internowany.
3. Zajęte tereny to sobie możesz na mapie zobaczyć. Nie mam skanera by ci z atlasu historycznego przeskanować. Sowieci zamordowali ok 2,500 żołnierzy, policjantów i paruset cywilów. Dodatkowo namawiali ludność cywilną do mordów, głównie robotników, chłopów oraz obywatel polski innych narodowości. Ponadto Polacy byli wywożeni w głąb ZSRR.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-11-26, 11:21   

Isair napisa³/a:

1. Tajny protokół do paktu Ribbentrop-Mołotow



Zacytuj proszę odpowiedni fragment paktu, który potwierdza Twoją opinię.

Cytat:

2. ..Wypowiedzieć wojny nie miał jak został tego samego dnia internowany.



Został internowany w Rumunii, dokąd wyjechał. A więc takie oświadczenie o stanie wojny z ZSRR Rządu polskiego nie jest Ci znane. A znane być nie może, ponieważ nigdy nie istnialo.

Cytat:

3.Sowieci zamordowali ok 2,500 żołnierzy, policjantów i paruset cywiliów. Dodatkowo namawiali ludność cywilną do mordów, głównie robotników, chłopów oraz obywatel polski innych narodowości. Ponadto Polacy byli wywożeni w głąb ZSRR.



Ponieważ napisałeś twierdzenie o zbrodniach Sowietów, proszę podaj jakieś źródlo historyczne lub ksiązkę o tej tematyce na dowód prawdziwości tych danych. Odsyłanie mnie do sprawdzania jest próbą uniknięcia przez Ciebie konieczności podania dowodu na swe twierdzenia (poważne oskarżenia).Nie potrafiłeś tez powiedzieć jakie tereny zostaly zajete.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2011-11-26, 11:59   

Cytat:

Ponieważ napisałeś twierdzenie o zbrodniach Sowietów, proszę podaj jakieś źródlo historyczne lub ksiązkę o tej tematyce na dowód prawdziwości tych danych. Odsyłanie mnie do sprawdzania jest próbą uniknięcia przez Ciebie konieczności podania dowodu na swe twierdzenia (poważne oskarżenia)


Znów to samo. Grochem o ścianę. Czerwoną.
Nasi w lesie katyńskim popełnili masowe samobójstwo.
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-11-26, 12:04   

stubarwny napisa³/a:

Grochem o ścianę. Czerwoną.

Raczej opiniami , które jak okazuje sie nie tak łatwo jest wam uzasadnić i udowodnić. Argumentowanie,że tak pani w szkole powiedziala jakoś mnie nie przekonuje..

Niewiedzę tradycyjnie symbolizuje zieleń :-D
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-11-26, 12:37   

Fedorowicz napisa³/a:


Raczej opiniami , które jak okazuje sie nie tak łatwo jest wam uzasadnić i udowodnić. Argumentowanie,że tak pani w szkole powiedziala jakoś mnie nie przekonuje..

Niewiedzę tradycyjnie symbolizuje zieleń :-D


Jesteś pożytecznym idiotą, trollem, lub zwykłym ignorantem. Wpisz sobie w google "książki o zbrodniach sowieckich".
_________________
lol
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-11-26, 13:31   

Everthus napisa³/a:


Jesteś pożytecznym idiotą, trollem, lub zwykłym ignorantem. Wpisz sobie w google "książki o zbrodniach sowieckich".



Jeśli nie posiada sie wiedzy historycznej, czemu uparcie pisać na historyczne tematy ,oskarżać , oczerniac, wyzywać , ubliżać ? Nie lepiej zając sie " cyckami, gitarą i być szczęsliwym "? :mrgreen:
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-26, 13:50   


[ Dodano: 2011-11-26, 14:19 ]
Everthus, upomnienie słowne, proszę byś na przyszłość inaczej dobierał słowa wyrażające niezadowolenie.
Fedorowicz, proszÄ™ o zapoznanie siÄ™ z regulaminem w kwestii zwracania uwagi za nieodpowiednie zachowanie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com